2019 Baseball Schedule

Week 2

March 25, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Midd-West (0-2) - 0 Danville (1-1) - 7 • Midd-West
4:30 pm Cowanesque Valley (0-3) - 4 Otto-Eldred (1-0) - 9 • Cowanesque Valley
4:30 pm Warrior Run (0-3) - 1 Mifflinburg (2-0) - 11 • Warrior Run
4:30 pm Millville (1-1) - 0 Bloomsburg (1-0) - 13 • Millville
4:30 pm Wyalusing (1-1) - 5 Elk Lake (1-0) - 9 • Wyalusing
March 26, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Millersburg (0-1) - 3 East Juniata (1-2) - 5 • Millersburg
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (0-2) - 3 Shenandoah Valley (1-0) - 12 • Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Line Mountain (0-1) - 4 Greenwood (1-0) - 10 • Line Mountain
4:30 pm North Schuylkill (1-0) - 9 • Loyalsock (0-2) - 2 North Schuylkill
4:30 pm Coudersport (2-0) - 11 • Galeton (0-1) - 0 Coudersport
March 27, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Williamson (1-1) - 15 • Campbell-Savona (0-1) - 5 Williamson
4:30 pm Cowanesque Valley (0-3) - 0 Coudersport (2-0) - 11 • Cowanesque Valley
4:30 pm Millville (1-1) - 5 • Warrior Run (0-3) - 0 Millville
4:30 pm Shikellamy (0-2) - 5 Mifflinburg (2-0) - 8 • Shikellamy
4:30 pm Montoursville (1-0) - 8 • Jersey Shore (0-1) - 3 Montoursville
4:30 pm Southern Columbia (2-0) - 11 • Benton (0-2) - 0 Southern Columbia
4:30 pm Hughesville (3-0) - 6 • North Penn-Mansfield (1-1) - 1 Hughesville
March 28, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm East Juniata (1-2) - 2 Juniata (1-0) - 12 • East Juniata
4:30 pm Wyalusing (1-1) - 11 • Sullivan County (0-1) - 1 Wyalusing
4:30 pm Cowanesque Valley (0-3) - 5 Troy (1-0) - 8 • Cowanesque Valley
4:30 pm Central Columbia (1-0) - 11 • Midd-West (0-2) - 0 Central Columbia
4:30 pm Canton (0-1) - 9 Athens (1-0) - 17 • Canton
March 29, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Danville (1-1) - 0 Selinsgrove (1-0) - 1 • Danville
4:30 pm Williamson (1-1) - 4 North Penn-Mansfield (1-1) - 8 • Williamson
4:30 pm Milton (0-1) - 3 Central Mountain (1-1) - 7 • Milton
4:30 pm Hughesville (3-0) - 1 • South Williamsport (0-1) - 0 Hughesville
March 30, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
11:00 am Holy Redeemer (0-1) - 3 Williamsport (1-0) - 10 • Holy Redeemer
11:00 am Loyalsock (0-2) - 5 Mount Carmel (1-0) - 9 • Loyalsock
11:00 am East Juniata (1-2) - 1 Southern Huntingdon (1-0) - 5 • East Juniata
12:00 pm Warrior Run (0-3) - 3 Southern Columbia (2-0) - 13 • Warrior Run
1:00 pm Shamokin (1-0) - 9 • Shikellamy (0-2) - 1 Shamokin
2:00 pm Benton (0-2) - 4 Northwest Area (1-0) - 14 • Benton
2:30 pm Hughesville (3-0) - 10 • Columbia Montour Vo-Tech (0-2) - 0 Hughesville
 

Week 3

April 1, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Lewisburg (0-3) - 1 Montoursville (3-0) - 3 • Lewisburg
4:30 pm Bucktail (0-2) - 2 Millville (3-1) - 14 • Bucktail
4:30 pm Jersey Shore (0-3) - 3 Shamokin (2-1) - 14 • Jersey Shore
4:30 pm Bloomsburg (2-2) - 2 South Williamsport (3-1) - 9 • Bloomsburg University
4:30 pm Hughesville (5-0) - 7 • Southern Columbia (2-3) - 3 Hughesville
4:30 pm Muncy (1-1) - 12 • Sugar Valley Rural Charter School (0-2) - 2 Muncy
4:30 pm Montgomery (2-0) - 10 • Benton (1-4) - 0 Montgomery
4:30 pm East Juniata (1-4) - 11 Line Mountain (3-1) - 18 • East Juniata
4:30 pm Warrior Run (0-6) - 1 Mount Carmel (3-1) - 16 • Warrior Run
4:30 pm Selinsgrove (3-0) - 14 • Milton (0-3) - 4 Selinsgrove
4:30 pm Loyalsock (2-2) - 10 • Central Columbia (2-2) - 0 Loyalsock
4:30 pm Central Mountain (2-2) - 12 • Shikellamy (1-4) - 10 Central Mountain
4:30 pm Mifflinburg (4-0) - 11 • Midd-West (0-5) - 1 Mifflinburg
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (2-2) - 9 • St. John Neumann (1-1) - 7 Columbia Montour Vo-Tech
April 2, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Wellsboro (2-0) - 12 • Williamson (2-3) - 1 Wellsboro
4:30 pm Troy (3-0) - 10 • Sayre (1-2) - 2 Troy
4:30 pm North Penn-Mansfield (2-2) - 15 • Northeast Bradford (0-2) - 5 North Penn-Mansfield
4:30 pm Towanda (1-3) - 5 • Cowanesque Valley (0-6) - 3 Towanda
4:30 pm Wyalusing (3-2) - 15 • Canton (1-3) - 5 Wyalusing
4:30 pm Line Mountain (3-1) - 10 • Juniata (1-1) - 9 Line Mountain
April 3, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Sayre (1-2) - 19 • Towanda (1-3) - 8 Sayre
4:30 pm Montoursville (3-0) - 6 • Central Columbia (2-2) - 1 Montoursville
4:30 pm Lewisburg (0-3) - 6 Mifflinburg (4-0) - 8 • Lewisburg
4:30 pm Montgomery (2-0) - 18 • Bucktail (0-2) - 8 Montgomery
4:30 pm Shikellamy (1-4) - 12 • Jersey Shore (0-3) - 5 Shikellamy
4:30 pm Coudersport (3-0) - 5 • North Penn-Mansfield (2-2) - 3 Coudersport
4:30 pm Southern Columbia (2-3) - 7 Bloomsburg (2-2) - 9 • Southern Columbia
4:30 pm Warrior Run (0-6) - 6 Hughesville (5-0) - 16 • Warrior Run
4:30 pm Cameron County (0-1) - 0 Galeton (1-1) - 1 • Cameron County
4:30 pm Benton (1-4) - 8 • Sullivan County (0-2) - 7 Benton
4:30 pm South Williamsport (3-1) - 5 • Mount Carmel (3-1) - 2 South Williamsport
4:30 pm Punxsutawney (0-1) - 0 Williamsport (3-0) - 14 • Punxsutawney
4:30 pm Milton (0-3) - 5 Penns Valley (1-0) - 21 • Milton
4:30 pm Shamokin (2-1) - 10 Danville (3-1) - 13 • Shamokin
4:30 pm Midd-West (0-5) - 2 Loyalsock (2-2) - 17 • Midd-West
4:30 pm Millville (3-1) - 18 • Sugar Valley Rural Charter School (0-2) - 2 Millville
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (2-2) - 13 • Muncy (1-1) - 7 Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Central Mountain (2-2) - 1 Selinsgrove (3-0) - 3 • Central Mountain
April 4, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Northeast Bradford (0-2) - 5 Troy (3-0) - 7 • Northeast Bradford
4:30 pm East Juniata (1-4) - 2 Upper Dauphin (1-0) - 12 • East Juniata
4:30 pm Cowanesque Valley (0-6) - 0 Athens (3-0) - 15 • Cowanesque Valley
4:30 pm Williamson (2-3) - 5 • Towanda (1-3) - 4 Williamson
4:30 pm St. Joseph's Catholic (1-0) - 10 • Midd-West (0-5) - 8 St. Joseph's Catholic
4:30 pm Newport (0-1) - 2 Line Mountain (3-1) - 7 • Newport
4:30 pm Sayre (1-2) - 6 Wyalusing (3-2) - 8 • Sayre
4:30 pm Canton (1-3) - 9 Wellsboro (2-0) - 16 • Canton
April 5, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Mount Carmel (3-1) - 15 • Southern Columbia (2-3) - 0 Mount Carmel
4:30 pm Danville (3-1) - 7 • Shikellamy (1-4) - 5 Danville
4:30 pm Port Allegany (1-0) - 6 • Cowanesque Valley (0-6) - 0 Port Allegany
April 6, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Athens (3-0) - 7 • Towanda (1-3) - 6 Athens
11:00 am Williamson (2-3) - 1 Addison (1-0) - 3 • Williamson
1:00 pm Marian Catholic (1-0) - 13 • Bloomsburg (2-2) - 6 Marian Catholic
1:00 pm Warrior Run (0-6) - 1 South Williamsport (3-1) - 9 • Warrior Run
1:00 pm Canton (1-3) - 6 • Wyalusing (3-2) - 3 Canton
2:00 pm Benton (1-4) - 2 St. John Neumann (1-1) - 7 • Benton
2:00 pm Williamsport (3-0) - 5 • Bethlehem Liberty (0-1) - 1 Williamsport
3:30 pm Central Columbia (2-2) - 8 • Lewisburg (0-3) - 7 Central Columbia
 

Week 4

April 8, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm South Williamsport (5-1) - 8 • Holy Redeemer (0-2) - 1 South Williamsport
4:30 pm Midd-West (1-8) - 4 • Milton (0-5) - 3 Midd-West
4:30 pm East Juniata (3-5) - 7 • Newport (0-2) - 5 East Juniata
4:30 pm Line Mountain (5-4) - 1 • Halifax (0-1) - 0 Line Mountain
4:30 pm Loyalsock (3-4) - 2 Mifflinburg (7-0) - 13 • Loyalsock
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-4) - 15 • Sugar Valley Rural Charter School (0-6) - 0 Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Montoursville (7-0) - 8 • North Pocono (0-1) - 0 Montoursville
4:30 pm Warrior Run (0-8) - 4 Lewisburg (2-4) - 12 • Warrior Run
4:30 pm Danville (4-3) - 2 Central Columbia (5-2) - 3 • Danville
4:30 pm St. Joseph's Catholic (1-2) - 4 Jersey Shore (1-4) - 13 • St. Joseph's Catholic
4:30 pm Montgomery (4-1) - 3 • St. John Neumann (2-2) - 1 Montgomery
4:30 pm Sullivan County (3-2) - 8 • Bucktail (0-4) - 5 Sullivan County
4:30 pm Williamsport (4-1) - 7 • Central Mountain (3-3) - 5 Williamsport
4:30 pm Shamokin (4-3) - 2 Millville (6-1) - 4 • Shamokin
4:30 pm Bloomsburg (3-4) - 2 Shikellamy (2-5) - 14 • Bloomsburg University
April 9, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Greenwood (3-0) - 14 • East Juniata (3-5) - 2 Greenwood
4:30 pm Mount Carmel (5-1) - 10 • Danville (4-3) - 8 Mount Carmel
4:30 pm Cowanesque Valley (1-7) - 6 • Northeast Bradford (2-4) - 4 Cowanesque Valley
4:30 pm Susquenita (1-1) - 7 • Line Mountain (5-4) - 5 Susquenita
4:30 pm North Penn-Mansfield (2-4) - 3 Wyalusing (4-3) - 15 • North Penn-Mansfield
4:30 pm Canton (2-4) - 7 Sayre (2-5) - 11 • Canton
4:30 pm Troy (5-2) - 9 • Wellsboro (3-1) - 5 Troy
4:30 pm Hughesville (6-1) - 11 • Midd-West (1-8) - 1 Hughesville
4:30 pm Smethport (1-0) - 18 • Galeton (1-4) - 7 Smethport
4:30 pm South Williamsport (5-1) - 3 • Towanda (2-4) - 1 South Williamsport
April 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Galeton (1-4) - 8 Williamson (4-4) - 9 • Galeton
4:30 pm Millville (6-1) - 10 • Benton (2-5) - 0 Millville
4:30 pm St. Joseph's Catholic (1-2) - 2 St. John Neumann (2-2) - 5 • St. Joseph's Catholic
4:30 pm Montoursville (7-0) - 8 • Southern Columbia (3-4) - 0 Montoursville
4:30 pm Lewisburg (2-4) - 1 Selinsgrove (5-0) - 3 • Lewisburg
4:30 pm Central Columbia (5-2) - 7 • Warrior Run (0-8) - 3 Central Columbia
4:30 pm Jersey Shore (1-4) - 1 Central Mountain (3-3) - 8 • Jersey Shore
4:30 pm Muncy (1-2) - 1 Montgomery (4-1) - 4 • Muncy
4:30 pm Bucktail (0-4) - 4 Columbia Montour Vo-Tech (4-4) - 8 • Bucktail
4:30 pm Bloomsburg (3-4) - 0 Mifflinburg (7-0) - 8 • Bloomsburg University
April 11, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Midd-West (1-8) - 1 Montoursville (7-0) - 9 • Midd-West
4:30 pm Athens (6-0) - 7 • Troy (5-2) - 0 Athens
4:30 pm Millersburg (1-1) - 10 • Line Mountain (5-4) - 6 Millersburg
4:30 pm Sayre (2-5) - 1 Loyalsock (3-4) - 18 • Sayre
4:30 pm Williamson (4-4) - 2 Northeast Bradford (2-4) - 9 • Williamson
4:30 pm Cowanesque Valley (1-7) - 8 Canton (2-4) - 10 • Cowanesque Valley
4:30 pm Shamokin (4-3) - 3 Mount Carmel (5-1) - 8 • Shamokin
4:30 pm North Penn-Mansfield (2-4) - 10 Wellsboro (3-1) - 16 • North Penn-Mansfield
4:30 pm Bloomsburg (3-4) - 13 • Hughesville (6-1) - 1 Bloomsburg University
4:30 pm Towanda (2-4) - 10 • Wyalusing (4-3) - 3 Towanda
4:30 pm East Juniata (3-5) - 9 • Susquenita (1-1) - 3 East Juniata
April 12, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Danville (4-3) - 4 • Williamsport (4-1) - 1 Danville
4:30 pm Benton (2-5) - 10 • Sugar Valley Rural Charter School (0-6) - 8 Benton
4:30 pm Southern Columbia (3-4) - 10 • Columbia Montour Vo-Tech (4-4) - 0 Southern Columbia
4:30 pm Shikellamy (2-5) - 0 Lewisburg (2-4) - 11 • Shikellamy
4:30 pm Berwick (0-1) - 2 Central Columbia (5-2) - 14 • Berwick
4:30 pm Mifflinburg (7-0) - 15 • Milton (0-5) - 8 Mifflinburg
4:30 pm Greenwood (3-0) - 7 • Midd-West (1-8) - 6 Greenwood
April 13, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Shamokin (4-3) - 9 • Line Mountain (5-4) - 3 Shamokin
TBA Troy (5-2) - 0 Line Mountain (5-4) - 4 • Troy
TBA Northeast Bradford (2-4) - 8 • Watkins Glen (0-1) - 5 Vulcraft Tournament
TBA Sullivan County (3-2) - 14 • Susquehanna Valley (0-1) - 3 Vulcraft Tournament
10:00 am Tioga (1-1) - 10 • Sayre (2-5) - 4 Waverly HS
10:30 am Athens (6-0) - 7 • Waverly (1-1) - 4 Athens
11:00 am Selinsgrove (5-0) - 10 • Loyalsock (3-4) - 4 Selinsgrove
11:00 am Montoursville (7-0) - 4 • Montgomery (4-1) - 3 Montoursville
12:00 pm Waverly (1-1) - 4 • Sayre (2-5) - 3 Waverly
April 18, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Millville (6-1) - 12 • Columbia Montour Vo-Tech (4-4) - 2 Millville
 

Week 5

April 15, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Muncy (2-4) - 3 St. John Neumann (3-3) - 13 • Muncy
April 16, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Milton (1-6) - 1 Shamokin (6-3) - 4 • Milton
4:30 pm Wyalusing (4-5) - 0 Troy (7-3) - 4 • Wyalusing
4:30 pm South Williamsport (7-1) - 6 • Southern Columbia (4-5) - 0 South Williamsport
4:30 pm Line Mountain (5-5) - 5 Upper Dauphin (2-0) - 20 • Line Mountain
4:30 pm Lewisburg (3-5) - 5 • Midd-West (1-10) - 4 Lewisburg
4:30 pm Hughesville (7-2) - 7 • Mount Carmel (6-2) - 3 Hughesville
4:30 pm Montoursville (8-1) - 5 • Loyalsock (4-5) - 1 Montoursville
4:30 pm Halifax (1-1) - 4 • East Juniata (3-7) - 2 Halifax
4:30 pm Towanda (3-5) - 11 • North Penn-Mansfield (3-5) - 8 Towanda
4:30 pm Northeast Bradford (4-5) - 2 Canton (5-5) - 10 • Northeast Bradford
4:30 pm Cowanesque Valley (2-8) - 15 • Williamson (4-5) - 0 Cowanesque Valley
4:30 pm Wellsboro (4-2) - 7 Athens (8-1) - 11 • Wellsboro
April 17, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamsport (4-3) - 2 Hollidaysburg (3-0) - 3 • Williamsport
4:30 pm Millville (7-1) - 10 • St. John Neumann (3-3) - 0 Millville
4:30 pm Sullivan County (4-4) - 17 • Sugar Valley Rural Charter School (0-10) - 7 Sullivan County
4:30 pm Midd-West (1-10) - 1 Central Columbia (7-2) - 13 • Midd-West
4:30 pm Mifflinburg (8-1) - 6 • Montoursville (8-1) - 5 Mifflinburg
4:30 pm Southern Columbia (4-5) - 11 • Warrior Run (1-9) - 1 Southern Columbia
4:30 pm Muncy (2-4) - 12 • Bucktail (1-5) - 5 Muncy
4:30 pm Bloomsburg (3-5) - 2 Mount Carmel (6-2) - 3 • Bloomsburg
4:30 pm Milton (1-6) - 5 • Jersey Shore (1-6) - 4 Milton
4:30 pm Wyalusing (4-5) - 8 Athens (8-1) - 16 • Wyalusing
4:30 pm Hughesville (7-2) - 1 South Williamsport (7-1) - 2 • Hughesville
4:30 pm Shikellamy (2-6) - 0 Selinsgrove (6-0) - 10 • Shikellamy
4:30 pm Lewisburg (3-5) - 1 Loyalsock (4-5) - 18 • Lewisburg
4:30 pm Northeast Bradford (4-5) - 5 • Sayre (3-6) - 4 Northeast Bradford
4:30 pm Troy (7-3) - 1 North Penn-Mansfield (3-5) - 3 • Troy
4:30 pm Central Mountain (6-3) - 5 • Danville (5-4) - 4 Central Mountain
4:30 pm Canton (5-5) - 9 • Benton (2-6) - 0 Canton
4:30 pm Smethport (2-0) - 8 • Cowanesque Valley (2-8) - 7 Smethport
4:30 pm Wellsboro (4-2) - 9 • Towanda (3-5) - 1 Wellsboro
4:30 pm Montgomery (7-1) - 4 • Columbia Montour Vo-Tech (4-5) - 2 Montgomery
April 18, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Mifflinburg (8-1) - 1 Central Columbia (7-2) - 9 • Mifflinburg
4:30 pm Bucktail (1-5) - 10 • Galeton (1-5) - 6 Bucktail
4:30 pm Shamokin (6-3) - 15 • Sugar Valley Rural Charter School (0-10) - 0 Shamokin
4:30 pm Sayre (3-6) - 12 • Athens (8-1) - 2 Sayre
4:30 pm Juniata (2-1) - 14 • East Juniata (3-7) - 5 Juniata
4:30 pm Jersey Shore (1-6) - 0 Danville (5-4) - 7 • Jersey Shore
4:30 pm Troy (7-3) - 3 • Canton (5-5) - 1 Troy
4:30 pm Muncy (2-4) - 0 Warrior Run (1-9) - 4 • Muncy
4:30 pm Sullivan County (4-4) - 4 Montgomery (7-1) - 6 • Sullivan County
April 19, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
12:00 pm Penns Valley (1-0) Shikellamy (2-6) Penns Valley
April 20, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:30 am Northeast Bradford (4-5) - 12 • Sugar Valley Rural Charter School (0-10) - 4 Northeast Bradford
11:00 am Blue Mountain (0-0) Selinsgrove (6-0) Central Columbia H.S.
1:00 pm Pottsville (0-0) Loyalsock (4-5) Pottsville
1:00 pm Canton (5-5) - 4 • Sullivan County (4-4) - 0 Canton
4:30 pm Midd-West (1-10) Mahanoy Area (0-0) Midd-West
April 23, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Montgomery (7-1) - 14 • Sugar Valley Rural Charter School (0-10) - 0 Montgomery
 

Week 6

April 22, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Shikellamy (4-6) - 5 • Wellsboro (5-3) - 0 Shikellamy
4:30 pm Bloomsburg (4-6) - 11 • Danville (6-5) - 4 Bloomsburg University
4:30 pm Williamsport (6-3) - 13 • Saint Marys (0-1) - 3 Williamsport
4:30 pm Montgomery (7-3) - 0 Milton (2-8) - 5 • Bowman Field (Williamsport, PA)
4:30 pm Bucktail (1-7) - 1 Benton (4-6) - 8 • Bucktail
4:30 pm Warrior Run (1-11) - 3 South Williamsport (9-1) - 15 • Warrior Run
4:30 pm Selinsgrove (7-1) - 0 Mifflinburg (10-1) - 5 • Selinsgrove
4:30 pm Sayre (5-6) - 10 • Williamson (4-7) - 0 Sayre
4:30 pm Midd-West (1-12) - 1 Shamokin (7-4) - 5 • Midd-West
4:30 pm St. John Neumann (5-3) - 20 • Sugar Valley Rural Charter School (0-12) - 6 St. John Neumann
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) - 2 Sullivan County (5-4) - 8 • Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Lewisburg (3-6) - 8 Southern Columbia (5-6) - 10 • Lewisburg
4:30 pm Jersey Shore (1-8) - 2 Mount Carmel (8-2) - 14 • Jersey Shore
April 23, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Montoursville (8-1) Central Mountain (7-3) Montoursville
4:30 pm Galeton (1-5) Coudersport (3-0) Galeton
4:30 pm Shikellamy (4-6) - 14 • Milton (2-8) - 11 Shikellamy
4:30 pm Towanda (3-5) Troy (7-3) Towanda
4:30 pm East Juniata (4-8) - 6 • Millersburg (1-2) - 4 East Juniata
4:30 pm Millville (8-1) Muncy (3-4) Millville
4:30 pm North Penn-Mansfield (3-6) - 5 Athens (10-1) - 11 • North Penn-Mansfield
4:30 pm Sayre (5-6) - 16 • Cowanesque Valley (2-9) - 14 Sayre
4:30 pm Greenwood (4-0) - 14 • Line Mountain (5-6) - 4 Greenwood
4:30 pm Wyalusing (4-6) - 8 Wellsboro (5-3) - 13 • Wyalusing
April 24, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm South Williamsport (9-1) - 1 • Bloomsburg (4-6) - 0 South Williamsport
4:30 pm Williamsport (6-3) - 8 • Altoona (0-2) - 7 Williamsport
4:30 pm Benton (4-6) - 7 • Montgomery (7-3) - 6 Benton
4:30 pm Fannett Metal (1-0) - 10 • East Juniata (4-8) - 0 Fannett Metal
4:30 pm Danville (6-5) - 10 • Milton (2-8) - 2 Danville
4:30 pm Northeast Bradford (4-6) - 3 Athens (10-1) - 4 • Northeast Bradford
4:30 pm Cowanesque Valley (2-9) Port Allegany (1-0) Cowanesque Valley
4:30 pm Shamokin (7-4) - 4 Central Mountain (7-3) - 14 • Shamokin
4:30 pm Midd-West (1-12) - 3 Mifflinburg (10-1) - 10 • Midd-West
4:30 pm Central Columbia (7-3) - 4 Loyalsock (5-5) - 6 • Central Columbia
4:30 pm St. John Neumann (5-3) - 11 • Columbia Montour Vo-Tech (4-7) - 5 St. John Neumann
4:30 pm Muncy (3-4) - 13 • Sugar Valley Rural Charter School (0-12) - 0 Muncy
4:30 pm Canton (6-5) - 12 • Williamson (4-7) - 9 Canton
4:30 pm Selinsgrove (7-1) - 5 • Jersey Shore (1-8) - 0 Selinsgrove
4:30 pm Millville (8-1) - 15 • Bucktail (1-7) - 0 Millville
4:30 pm Warrior Run (1-11) - 2 Mount Carmel (8-2) - 12 • Warrior Run
4:30 pm Southern Columbia (5-6) - 3 Hughesville (8-2) - 4 • Southern Columbia
April 25, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Otto-Eldred (1-0) Galeton (1-5) Otto-Eldred
4:30 pm Line Mountain (5-6) East Juniata (4-8) Line Mountain
4:30 pm Troy (7-3) Williamson (4-7) Troy
4:30 pm Athens (10-1) Sayre (5-6) Athens
4:30 pm North Penn-Mansfield (3-6) Cowanesque Valley (2-9) North Penn-Mansfield
4:30 pm Shikellamy (4-6) Shamokin (7-4) Shikellamy
4:30 pm Wyalusing (4-6) Northeast Bradford (4-6) Wyalusing
4:30 pm Towanda (3-5) Canton (6-5) Towanda
April 26, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Central Mountain (7-3) Milton (2-8) Central Mountain
4:30 pm Sullivan County (5-4) Benton (4-6) Sullivan County
4:30 pm Loyalsock (5-5) Midd-West (1-12) Loyalsock
4:30 pm Muncy (3-4) Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Muncy
4:30 pm Mifflinburg (10-1) Lewisburg (3-6) Mifflinburg
4:30 pm Central Columbia (7-3) Montoursville (8-1) Central Columbia
4:30 pm Bucktail (1-7) Montgomery (7-3) Bucktail
4:30 pm Mount Carmel (8-2) South Williamsport (9-1) Mount Carmel
4:30 pm Coudersport (3-0) Wellsboro (5-3) Coudersport
April 27, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA No Team (0-0) Williamsport (6-3) Hollidaysburg, Pa
10:00 am Canton (6-5) St. John Neumann (5-3) Canton
11:00 am Millville (8-1) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Millville
11:00 am Sullivan County (5-4) Warrior Run (1-11) Sullivan County
11:00 am Mifflinburg (10-1) Selinsgrove (7-1) Mifflinburg
11:00 am West Shore Christian Academy (0-0) Mount Carmel (8-2) West Shore Christian Academy
1:00 pm Loyalsock (5-5) Hughesville (8-2) Loyalsock
1:00 pm Bloomsburg (4-6) Southern Columbia (5-6) Bloomsburg University
 

Week 7

April 29, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Williamsport (6-3) Troy (7-3) Williamsport
4:30 pm Wellsboro (5-3) Sayre (5-6) Wellsboro
4:30 pm Milton (2-8) Selinsgrove (7-1) Milton
4:30 pm Muncy (3-4) Bloomsburg (4-6) Muncy
4:30 pm Danville (6-5) Southern Columbia (5-6) Danville
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Benton (4-6) St. John Neumann
4:30 pm Shikellamy (4-6) Central Mountain (7-3) Shikellamy
4:30 pm Wyalusing (4-6) Cowanesque Valley (2-9) Wyalusing
4:30 pm Athens (10-1) Williamson (4-7) Athens
4:30 pm Upper Dauphin (2-0) Line Mountain (5-6) Upper Dauphin
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Millville (8-1) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Bellefonte (0-0) Loyalsock (5-5) Bellefonte
4:30 pm Towanda (3-5) Northeast Bradford (4-6) Towanda
4:30 pm Lewisburg (3-6) South Williamsport (9-1) Lewisburg
4:30 pm North Penn-Mansfield (3-6) Canton (6-5) North Penn-Mansfield
4:30 pm Shamokin (7-4) Jersey Shore (1-8) Shamokin
4:30 pm Bucktail (1-7) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Bucktail
4:30 pm Montgomery (7-3) Sullivan County (5-4) Montgomery
April 30, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Millville (8-1) Milton (2-8) Millville
4:30 pm Juniata (2-1) Line Mountain (5-6) Juniata
May 1, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Hughesville (8-2) Bloomsburg (4-6) Hughesville
4:30 pm Towanda (3-5) Blue Ridge (0-0) Towanda
4:30 pm Danville (6-5) Shamokin (7-4) Danville
4:30 pm Muncy (3-4) Benton (4-6) Muncy
4:30 pm Montoursville (8-1) Midd-West (1-12) Montoursville
4:30 pm South Williamsport (9-1) Warrior Run (1-11) South Williamsport
4:30 pm Selinsgrove (7-1) Central Mountain (7-3) Selinsgrove
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Mifflinburg (10-1) Loyalsock (5-5) Mifflinburg
4:30 pm Lewisburg (3-6) Central Columbia (7-3) Lewisburg
4:30 pm Canton (6-5) Troy (7-3) Canton
4:30 pm Sayre (5-6) North Penn-Mansfield (3-6) Sayre
4:30 pm Jersey Shore (1-8) Shikellamy (4-6) Jersey Shore
4:30 pm Southern Columbia (5-6) Mount Carmel (8-2) Southern Columbia
4:30 pm Bucktail (1-7) Sullivan County (5-4) Bucktail
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Montgomery (7-3) St. John Neumann
4:30 pm DuBois (0-1) Williamsport (6-3) DuBois
4:30 pm Williamson (4-7) Wyalusing (4-6) Williamson
4:30 pm Port Allegany (1-0) Galeton (1-5) Port Allegany
4:30 pm Cowanesque Valley (2-9) Wellsboro (5-3) Cowanesque Valley
May 2, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Upper Dauphin (2-0) East Juniata (4-8) Upper Dauphin
4:30 pm Sullivan County (5-4) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Sullivan County
4:30 pm Line Mountain (5-6) Newport (0-2) Line Mountain
4:30 pm Milton (2-8) Lewisburg (3-6) Milton
4:30 pm Galeton (1-5) Smethport (2-0) Galeton
4:30 pm Wellsboro (5-3) Jersey Shore (1-8) Wellsboro
May 3, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Shamokin (7-4) Milton (2-8) Shamokin
4:30 pm Shikellamy (4-6) Danville (6-5) Shikellamy
4:30 pm Benton (4-6) Millville (8-1) Benton
4:30 pm Southern Columbia (5-6) South Williamsport (9-1) Southern Columbia
4:30 pm Northeast Bradford (4-6) Cowanesque Valley (2-9) Northeast Bradford
4:30 pm Towanda (3-5) Athens (10-1) Towanda
4:30 pm Loyalsock (5-5) Montoursville (8-1) Loyalsock
4:30 pm Sullivan County (5-4) St. John Neumann (5-3) Sullivan County
4:30 pm Midd-West (1-12) Lewisburg (3-6) Midd-West
4:30 pm Sayre (5-6) Canton (6-5) Sayre
4:30 pm Wyalusing (4-6) North Penn-Mansfield (3-6) Wyalusing
4:30 pm Central Mountain (7-3) Jersey Shore (1-8) Central Mountain
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Bucktail (1-7) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Wellsboro (5-3) Troy (7-3) Wellsboro
4:30 pm Williamsport (6-3) State College (0-0) Williamsport
4:30 pm Warrior Run (1-11) Bloomsburg (4-6) Warrior Run
6:30 pm Central Columbia (7-3) Mifflinburg (10-1) Central Columbia
May 4, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
11:00 am Montgomery (7-3) Muncy (3-4) Hughesville, Pa
11:00 am Hughesville (8-2) Warrior Run (1-11) TRI Town Classic - Hughesville, Pa
4:30 pm Addison (1-0) Northeast Bradford (4-6) Addison
4:30 pm Mount Carmel (8-2) Bloomsburg (4-6) Bloomsburg University
May 5, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm Bucktail (1-7) St. John Neumann (5-3) Bucktail
 

Week 8

May 5, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Bucktail (1-7) St. John Neumann (5-3) Bucktail
May 6, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Muncy (3-4) Sullivan County (5-4) Muncy
4:00 pm Wellsboro (5-3) North Penn-Mansfield (3-6) Wellsboro
4:30 pm Mount Carmel (8-2) Holy Redeemer (0-2) Mount Carmel
4:30 pm Benton (4-6) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Benton
4:30 pm Milton (2-8) Shikellamy (4-6) Milton
4:30 pm Newport (0-2) East Juniata (4-8) Newport
4:30 pm Wyalusing (4-6) Towanda (3-5) Wyalusing
4:30 pm Millville (8-1) Montgomery (7-3) Millville
4:30 pm Troy (7-3) Athens (10-1) Troy
4:30 pm Loyalsock (5-5) Lewisburg (3-6) Loyalsock
4:30 pm Danville (6-5) Jersey Shore (1-8) Danville
4:30 pm Shamokin (7-4) Selinsgrove (7-1) Shamokin
4:30 pm Canton (6-5) Cowanesque Valley (2-9) Canton
4:30 pm Halifax (1-1) Line Mountain (5-6) Halifax
4:30 pm Northeast Bradford (4-6) Williamson (4-7) Northeast Bradford
4:30 pm Southern Columbia (5-6) Central Columbia (7-3) Southern Columbia
May 7, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Mount Carmel (8-2) Hughesville (8-2) Mount Carmel
4:30 pm East Juniata (4-8) Greenwood (4-0) East Juniata
4:30 pm Mifflinburg (10-1) Williamsport (6-3) Mifflinburg
4:30 pm Selinsgrove (7-1) Shikellamy (4-6) Selinsgrove
4:30 pm Line Mountain (5-6) Susquenita (1-1) Line Mountain
May 8, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Montgomery (7-3) Sugar Valley Rural Charter School (0-12) Montgomery
4:30 pm Troy (7-3) Wyalusing (4-6) Troy
4:30 pm Danville (6-5) Central Mountain (7-3) Danville
4:30 pm Canton (6-5) Northeast Bradford (4-6) Canton
4:30 pm Williamson (4-7) Sayre (5-6) Williamson
4:30 pm Shamokin (7-4) Lewisburg (3-6) Shamokin
4:30 pm Athens (10-1) Wellsboro (5-3) Athens
4:30 pm North Penn-Mansfield (3-6) Towanda (3-5) North Penn-Mansfield
4:30 pm Cowanesque Valley (2-9) Bucktail (1-7) Cowanesque Valley
4:30 pm Jersey Shore (1-8) Milton (2-8) Jersey Shore
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Muncy (3-4) St. John Neumann
6:30 pm Central Columbia (7-3) South Williamsport (9-1) Central Columbia
May 9, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Hughesville (8-2) Lewisburg (3-6) Hughesville
4:30 pm Mount Carmel (8-2) St. Joseph's Catholic (1-2) Mount Carmel
4:30 pm Benton (4-6) Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Benton
4:30 pm Susquenita (1-1) East Juniata (4-8) Susquenita
4:30 pm Mifflinburg (10-1) Shikellamy (4-6) Mifflinburg
4:30 pm Central Mountain (7-3) Shamokin (7-4) Central Mountain
4:30 pm Line Mountain (5-6) Millersburg (1-2) Line Mountain
May 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Millville (8-1) St. John Neumann
4:30 pm Athens (10-1) Wyalusing (4-6) Athens
4:30 pm Milton (2-8) Danville (6-5) Milton
4:30 pm Shikellamy (4-6) Southern Columbia (5-6) Shikellamy
4:30 pm Williamson (4-7) Cowanesque Valley (2-9) Williamson
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Montgomery (7-3) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Sayre (5-6) Northeast Bradford (4-6) Sayre
4:30 pm Towanda (3-5) Wellsboro (5-3) Towanda
4:30 pm North Penn-Mansfield (3-6) Troy (7-3) North Penn-Mansfield
4:30 pm Bucktail (1-7) Muncy (3-4) Bucktail
4:30 pm Jersey Shore (1-8) Selinsgrove (7-1) Jersey Shore
6:30 pm Central Columbia (7-3) Bloomsburg (4-6) Central Columbia
May 11, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Benton (4-6) Bloomsburg (4-6) Benton
TBA South Williamsport (9-1) Loyalsock (5-5) Bowman Field (Williamsport, PA)
11:00 am Midd-West (1-12) East Juniata (4-8) Midd-West
11:00 am Athens (10-1) Thomas A Edison (0-0) Athens
1:00 pm Warrior Run (1-11) Wellsboro (5-3) Warrior Run
1:00 pm Mifflinburg (10-1) Jersey Shore (1-8) Mifflinburg
 

Week 9

May 12, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
2:00 pm St. John Neumann (5-3) Williamson (4-7) St. John Neumann
May 13, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Milton (2-8) Warrior Run (1-11) Milton
4:30 pm Muncy (3-4) Millville (8-1) Muncy
4:30 pm Midd-West (1-12) Bloomsburg (4-6) Bloomsburg University
4:30 pm Southern Columbia (5-6) Line Mountain (5-6) Southern Columbia
4:30 pm Troy (7-3) Towanda (3-5) Troy
4:30 pm Shikellamy (4-6) Williamsport (6-3) Shikellamy
4:30 pm Benton (4-6) Bucktail (1-7) Benton
4:30 pm Mahanoy Area (0-0) Shamokin (7-4) Mahanoy Area
4:30 pm Athens (10-1) North Penn-Mansfield (3-6) Athens
4:30 pm Galeton (1-5) Cameron County (0-1) Galeton
4:30 pm Canton (6-5) Williamson (4-7) Canton
4:30 pm Cowanesque Valley (2-9) Sayre (5-6) Cowanesque Valley
4:30 pm Sullivan County (5-4) Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Sullivan County
4:30 pm Wellsboro (5-3) Wyalusing (4-6) Wellsboro
6:30 pm Central Columbia (7-3) Mount Carmel (8-2) Central Columbia
7:00 pm Jersey Shore (1-8) Hughesville (8-2) Bowman Field (Williamsport, PA)
May 14, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Penns Valley (1-0) Mifflinburg (10-1) Penns Valley
4:30 pm Saint Marys (0-1) Williamsport (6-3) Saint Marys
4:30 pm Selinsgrove (7-1) Shamokin (7-4) Selinsgrove
4:30 pm Loyalsock (5-5) Jersey Shore (1-8) Loyalsock
May 15, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm South Williamsport (9-1) Muncy (3-4) South Williamsport
4:30 pm Bucktail (1-7) Williamson (4-7) Bucktail
4:30 pm Bloomsburg (4-6) Montoursville (8-1) Bloomsburg University
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-7) Benton (4-6) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Southern Columbia (5-6) Selinsgrove (7-1) Southern Columbia
4:30 pm Canton (6-5) Towanda (3-5) Canton
4:30 pm Lewisburg (3-6) Danville (6-5) DePew Field - Bucknell University
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Sullivan County (5-4) St. John Neumann
4:30 pm Northeast Bradford (4-6) Blue Ridge (0-0) Northeast Bradford
6:30 pm Central Columbia (7-3) Hughesville (8-2) Central Columbia
May 16, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Oswayo Valley (0-0) Galeton (1-5) Oswayo Valley
4:30 pm St. John Neumann (5-3) Midd-West (1-12) St. John Neumann
4:30 pm Jersey Shore (1-8) Williamsport (6-3) Jersey Shore
4:30 pm Galeton (1-5) Oswayo Valley (0-0) Galeton
4:30 pm Blue Ridge (0-0) Sayre (5-6) Blue Ridge
4:30 pm Northeast Bradford (4-6) Wellsboro (5-3) Northeast Bradford
4:30 pm South Williamsport (9-1) North Penn-Mansfield (3-6) South Williamsport
7:00 pm Union-Endicott (0-0) Athens (10-1) Union-Endicott
May 17, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Benton (4-6) Muncy (3-4) Benton
4:30 pm Selinsgrove (7-1) Hughesville (8-2) Selinsgrove
4:30 pm Wellsboro (5-3) Danville (6-5) Wellsboro
May 18, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
11:00 am Central Columbia (7-3) Wyalusing (4-6) Central Columbia