2019-2020 Boys Basketball Schedule

Week 1

December 6, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Austin (1-1) - 52 Williamson (1-1) - 61 • Galeton HS
TBA Berwick (0-1) - 40 Selinsgrove (1-1) - 47 • Berwick
TBA Galeton (0-2) - 21 Canton (2-0) - 73 • Galeton
TBA Reading (1-0) - 70 • Williamsport (0-2) - 50 William Penn HS
TBA Mount Carmel (2-0) - 64 • Nativity BVM (0-1) - 60 Tri-Valley HS
TBA Sullivan County (2-0) - 60 • MMI Prep (1-1) - 36 Sullivan County
4:00 pm Northumberland Christian (0-2) - 46 Calvary Christian (1-0) - 50 • Northumberland Christian
5:00 pm South Williamsport (1-1) - 42 North Penn-Liberty (2-0) - 52 • Montgomery HS
5:30 pm Troy (1-1) - 78 • Meadowbrook Christian (0-2) - 37 Sullivan County HS
6:00 pm Blue Ridge (0-2) - 59 Sayre (2-0) - 67 • Blue Ridge
6:00 pm Bloomsburg (1-1) - 58 • Milton (0-2) - 28 Bloomsburg
6:00 pm Wellsboro (1-1) - 38 Whitehall (1-1) - 54 • Loyalsock HS
6:00 pm Mahanoy Area (1-1) - 51 • Lewisburg (1-1) - 48 Shamokin HS
6:00 pm Midd-West (1-1) - 39 Wyomissing (3-0) - 64 • Shikellmay HS
7:30 pm Shikellamy (1-2) - 72 • Line Mountain (0-2) - 38 Shikellamy
7:30 pm Montgomery (0-2) - 30 Northeast Bradford (1-1) - 55 • Montgomery
7:30 pm Millville (1-0) - 30 • Towanda (0-1) - 25 Millville
7:30 pm Shamokin (2-0) - 54 • Shenandoah Valley (0-2) - 48 Shamokin
7:30 pm Loyalsock (2-0) - 98 • North Penn-Mansfield (0-2) - 62 Loyalsock
7:30 pm Central Columbia (2-0) - 67 • Fleetwood (1-1) - 35 Central Columbia
7:30 pm Susquehanna Community (0-2) - 43 Wyalusing (2-0) - 53 • Blue Ridge HS
7:30 pm Benton (1-0) - 45 • River of Life Christian Academy (0-1) - 37 Benton
7:30 pm St. John Neumann (0-1) - 67 Hughesville (1-0) - 73 • St. John Neumann
December 7, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Cowanesque Valley (1-0) - 57 • Oswayo Valley (0-1) - 50 Cowanesque Valley
1:00 pm Upper Dauphin (1-0) - 69 • Northumberland Christian (0-2) - 56 Upper Dauphin
1:30 pm Panther Valley (1-0) - 72 • Columbia Montour Vo-Tech (0-1) - 20 Panther Valley
6:00 pm Galeton (0-2) - 24 Austin (1-1) - 60 • Galeton Tip-Off Tournament - Galeton, Pa.
6:00 pm North Penn-Mansfield (0-2) - 54 Wellsboro (1-1) - 58 • Loyalsock HS
6:00 pm MMI Prep (1-1) - 54 • Meadowbrook Christian (0-2) - 31 Sullivan County HS
6:00 pm Fleetwood (1-1) - 60 • Milton (0-2) - 54 Bloomsburg HS
6:00 pm Shenandoah Valley (0-2) - 35 Lewisburg (1-1) - 60 • Shamokin HS
6:00 pm William Penn (1-0) - 64 • Williamsport (0-2) - 51 William Penn
6:00 pm Line Mountain (0-2) - 34 Midd-West (1-1) - 52 • Shikellmay HS
6:00 pm Montgomery (0-2) - 37 South Williamsport (1-1) - 55 • Montgomery
6:00 pm Susquehanna Community (0-2) - 53 Sayre (2-0) - 61 • Blue Ridge HS
6:30 pm Blue Ridge (0-2) - 36 Wyalusing (2-0) - 49 • Blue Ridge HS
7:30 pm Central Columbia (2-0) - 57 • Bloomsburg (1-1) - 45 Bloomsburg University
7:30 pm Shamokin (2-0) - 62 • Mahanoy Area (1-1) - 56 Shamokin Tip-Off Tournament - Shamokin, Pa.
7:30 pm East Stroudsburg South (1-0) - 50 • Selinsgrove (1-1) - 30 Berwick HS
7:30 pm East Juniata (0-1) - 44 Penns Valley (1-0) - 59 • East Juniata
7:30 pm Loyalsock (2-0) - 83 • Whitehall (1-1) - 71 Loyalsock
7:30 pm Williamson (1-1) - 37 Canton (2-0) - 60 • Galeton HS
7:30 pm Allentown Central Catholic (1-0) - 54 • Danville (0-1) - 43 Allentown Central Catholic
7:30 pm Sullivan County (2-0) - 59 • Troy (1-1) - 45 Sullivan County
7:30 pm Tri-Valley (0-1) - 38 Mount Carmel (2-0) - 58 • Tri-Valley
7:30 pm North Penn-Liberty (2-0) - 46 • Northeast Bradford (1-1) - 44 Montgomery HS
7:30 pm Bucktail (0-1) - 32 Northwest Area (1-0) - 71 • Bucktail
7:30 pm Shikellamy (1-2) - 43 Wyomissing (3-0) - 57 • Shikellamy
December 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Shikellamy (1-2) - 59 Jersey Shore (1-0) - 74 • Shikellamy
 

Week 2

December 9, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Towanda (1-3) - 54 • Montrose (0-1) - 37 Towanda
7:30 pm Troy (3-3) - 40 Hughesville (4-0) - 64 • Troy
7:30 pm Montoursville (2-0) - 46 • Warrior Run (0-2) - 30 Montoursville
7:30 pm Cowanesque Valley (2-2) - 58 Northern Potter (1-0) - 59 • Cowanesque Valley
7:30 pm Old Forge (1-0) - 63 • South Williamsport (1-3) - 51 Old Forge
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (0-4) - 33 Northumberland Christian (2-4) - 60 • Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm Berwick (1-2) - 40 Bloomsburg (2-2) - 55 • Berwick
7:30 pm East Juniata (1-3) - 56 • Line Mountain (0-5) - 53 East Juniata
December 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Benton (1-2) - 33 Muncy (2-0) - 59 • Benton
7:30 pm Central Mountain (1-2) - 34 Danville (2-1) - 64 • Central Mountain
7:30 pm Bucktail (1-2) - 51 • Montgomery (0-4) - 32 Bucktail
7:30 pm Midd-West (2-2) - 62 • Northumberland Christian (2-4) - 58 Midd-West
7:30 pm Lewisburg (2-2) - 58 • Mifflinburg (0-2) - 49 Lewisburg
7:30 pm Minersville (0-1) - 52 Mount Carmel (4-0) - 61 • Minersville
7:30 pm St. John Neumann (3-1) - 67 • Millville (3-1) - 62 St. John Neumann
7:30 pm Selinsgrove (2-3) - 32 Shamokin (4-0) - 45 • Selinsgrove
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (0-4) - 31 Sullivan County (4-0) - 61 • Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm Meadowbrook Christian (0-5) - 54 Columbia County Christian (1-1) - 55 • Meadowbrook Christian
December 11, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Austin (2-1) - 56 • Galeton (0-3) - 29 Austin
7:30 pm Towanda (1-3) - 51 Sayre (3-1) - 54 • Towanda
7:30 pm Athens (1-1) - 82 • Williamson (1-3) - 43 Athens
7:30 pm Abington Heights (0-1) - 46 Williamsport (1-3) - 48 • Abington Heights
7:30 pm North Penn-Mansfield (1-3) - 56 Canton (3-1) - 58 • North Penn-Mansfield
7:30 pm Troy (3-3) - 66 • Cowanesque Valley (2-2) - 41 Troy
7:30 pm Hughesville (4-0) - 48 • Northwest Area (1-1) - 30 Hughesville
7:30 pm Wyalusing (4-0) - 65 • North Penn-Liberty (3-1) - 56 Wyalusing
7:30 pm Wellsboro (3-1) - 54 • Northeast Bradford (1-3) - 38 Wellsboro
7:30 pm Berwick (1-2) - 42 • Southern Columbia (1-1) - 36 Berwick
7:30 pm Line Mountain (0-5) - 51 Upper Dauphin (2-0) - 59 • Line Mountain
December 12, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm St. John Neumann (3-1) - 66 • Bucktail (1-2) - 27 St. John Neumann
7:30 pm Millville (3-1) - 57 • Meadowbrook Christian (0-5) - 27 Millville
7:30 pm Lourdes Regional (0-2) - 27 Shikellamy (2-2) - 71 • Lourdes Regional
7:30 pm Juniata (1-0) - 46 • East Juniata (1-3) - 31 Juniata
December 13, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Grace Prep (1-0) - 47 • Meadowbrook Christian (0-5) - 46 Grace Prep
7:30 pm Cowanesque Valley (2-2) - 49 • Towanda (1-3) - 32 Cowanesque Valley
7:30 pm Northumberland Christian (2-4) - 76 • Columbia County Christian (1-1) - 32 Northumberland Christian
7:30 pm Montoursville (2-0) - 56 • Central Columbia (2-1) - 43 Montoursville
7:30 pm Crestwood (1-0) - 61 • Williamsport (1-3) - 35 Crestwood
7:30 pm Lewisburg (2-2) - 47 Loyalsock (4-0) - 81 • Lewisburg
7:30 pm Sayre (3-1) - 45 North Penn-Mansfield (1-3) - 68 • Sayre
7:30 pm Midd-West (2-2) - 49 Milton (1-2) - 58 • Midd-West
7:30 pm Northeast Bradford (1-3) - 49 Troy (3-3) - 53 • Northeast Bradford
7:30 pm Canton (3-1) - 27 Wyalusing (4-0) - 45 • Canton
7:30 pm Danville (2-1) - 77 • Mifflinburg (0-2) - 44 Danville
7:30 pm Warrior Run (0-2) - 36 Hughesville (4-0) - 40 • Warrior Run
7:30 pm Williamson (1-3) - 49 Wellsboro (3-1) - 74 • Williamson
7:30 pm Shamokin (4-0) - 74 • Central Mountain (1-2) - 52 Shamokin
7:30 pm North Penn-Liberty (3-1) - 69 • Athens (1-1) - 58 North Penn-Liberty
7:30 pm Jersey Shore (2-0) - 62 • Selinsgrove (2-3) - 36 Jersey Shore
7:30 pm South Williamsport (1-3) - 51 Southern Columbia (1-1) - 74 • South Williamsport
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (0-4) - 35 Muncy (2-0) - 40 • Columbia Montour Vo-Tech
8:00 pm Sullivan County (4-0) - 63 • Montgomery (0-4) - 19 Sullivan County
December 14, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
12:00 pm St. John Neumann (3-1) - 78 • East Juniata (1-3) - 56 St. John Neumann
2:30 pm Northumberland Christian (2-4) - 41 Weatherly (1-0) - 56 • Northumberland Christian
7:30 pm Loyalsock (4-0) - 90 • Troy (3-3) - 72 Loyalsock
7:30 pm Millville (3-1) - 51 • Benton (1-2) - 26 Millville
7:30 pm Lourdes Regional (0-2) - 42 Selinsgrove (2-3) - 56 • Lourdes Regional
7:30 pm Line Mountain (0-5) - 47 Millersburg (1-0) - 59 • Line Mountain
7:30 pm Mount Carmel (4-0) - 66 • Bloomsburg (2-2) - 53 Mount Carmel
 

Week 3

December 16, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Towanda (2-5) - 30 Lackawanna Trail (1-0) - 45 • Towanda
7:30 pm Shikellamy (2-4) - 36 Danville (5-1) - 51 • Shikellamy
7:30 pm Elk Lake (0-1) - 53 Wyalusing (7-0) - 58 • Elk Lake
7:30 pm Candor (0-2) - 61 Northeast Bradford (3-4) - 65 • Candor
7:30 pm Addison (1-0) - 72 • Williamson (1-6) - 66 Addison
7:30 pm East Juniata (3-3) - 64 • Susquenita (0-1) - 31 East Juniata
December 17, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Grace Prep (1-1) - 53 Northumberland Christian (3-5) - 85 • Grace Prep
7:30 pm Montgomery (1-4) - 31 • Columbia Montour Vo-Tech (0-6) - 21 Montgomery
7:30 pm Smethport (1-0) - 42 • Galeton (0-5) - 15 Smethport
7:30 pm Muncy (2-3) - 61 St. John Neumann (5-1) - 80 • Muncy
7:30 pm Lewisburg (3-3) - 45 Montoursville (3-1) - 54 • Lewisburg
7:30 pm Southern Columbia (1-3) - 48 Mount Carmel (6-1) - 71 • Southern Columbia
7:30 pm Line Mountain (1-6) - 58 • Halifax (0-1) - 18 Line Mountain
7:30 pm Central Columbia (5-1) - 75 • Midd-West (3-4) - 41 Central Columbia
7:30 pm South Williamsport (1-5) - 34 Warrior Run (1-3) - 44 • South Williamsport
December 18, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Hughesville (5-1) - 48 Bloomsburg (4-2) - 52 • Hughesville
7:30 pm Towanda (2-5) - 29 Northeast Bradford (3-4) - 37 • Towanda
7:30 pm Schuylkill Haven (1-0) - 74 • Lourdes Regional (0-4) - 41 Schuylkill Haven
7:30 pm North Penn-Mansfield (3-3) - 65 • Cowanesque Valley (2-4) - 40 North Penn-Mansfield
7:30 pm Athens (3-1) - 61 • Canton (4-3) - 49 Athens
7:30 pm Wyalusing (7-0) - 42 • Sayre (3-3) - 32 Wyalusing
7:30 pm Troy (4-4) - 65 • Williamson (1-6) - 51 Troy
7:30 pm Shamokin (5-1) - 43 Pottsville (1-0) - 51 • Shamokin
7:30 pm Wellsboro (4-2) - 63 North Penn-Liberty (5-1) - 66 • Wellsboro
7:30 pm Juniata (2-0) - 44 • Line Mountain (1-6) - 40 Juniata
7:30 pm Lake-Lehman (0-1) - 41 Central Columbia (5-1) - 70 • Lake-Lehman
December 19, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Muncy (2-3) - 47 Midd-West (3-4) - 63 • Muncy
7:30 pm Williamsport (1-4) - 39 Scranton Prep (1-0) - 53 • Williamsport
7:30 pm Jersey Shore (3-0) - 65 • Hollidaysburg (0-1) - 58 Jersey Shore
7:30 pm Mifflinburg (0-3) - 55 Central Mountain (2-3) - 62 • Mifflinburg
7:30 pm Newport (0-1) - 33 East Juniata (3-3) - 46 • Newport
7:30 pm Galeton (0-5) - 24 Coudersport (1-0) - 79 • Galeton
December 20, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Towanda (2-5) - 63 • Williamson (1-6) - 49 Towanda
7:30 pm Williams Valley (2-0) - 68 • Lourdes Regional (0-4) - 34 Williams Valley
7:30 pm Meadowbrook Christian (1-5) - 39 • Belleville Mennonite (0-1) - 23 Meadowbrook Christian
7:30 pm Loyalsock (5-0) - 61 • Montoursville (3-1) - 53 Loyalsock
7:30 pm Milton (1-4) - 28 Millville (4-1) - 42 • Milton
7:30 pm Northeast Bradford (3-4) - 39 North Penn-Mansfield (3-3) - 51 • Northeast Bradford
7:30 pm St. Joseph's Catholic (0-1) - 48 St. John Neumann (5-1) - 75 • St. Joseph's Catholic
7:30 pm Sayre (3-3) - 65 Athens (3-1) - 75 • Sayre
7:30 pm Midd-West (3-4) - 24 Lewisburg (3-3) - 48 • Midd-West
7:30 pm Cowanesque Valley (2-4) - 38 Wyalusing (7-0) - 50 • Cowanesque Valley
7:30 pm Shamokin (5-1) - 66 • Shikellamy (2-4) - 51 Shamokin
7:30 pm Canton (4-3) - 44 Wellsboro (4-2) - 66 • Canton
7:30 pm Mount Carmel (6-1) - 51 • Warrior Run (1-3) - 46 Mount Carmel
7:30 pm North Penn-Liberty (5-1) - 59 • Troy (4-4) - 57 North Penn-Liberty
7:30 pm South Williamsport (1-5) - 40 Hughesville (5-1) - 44 • South Williamsport
7:30 pm Danville (5-1) - 66 • Selinsgrove (2-4) - 42 Danville
7:30 pm Bloomsburg (4-2) - 56 • Southern Columbia (1-3) - 48 Bloomsburg
8:00 pm Sullivan County (6-0) - 71 • Blue Ridge (0-3) - 68 Sullivan County
December 21, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (0-6) - 37 Weatherly (2-0) - 70 • Columbia Montour Vo-Tech
2:30 pm Old Forge (2-0) - 61 • Northumberland Christian (3-5) - 48 Old Forge
7:30 pm Milton (1-4) - 37 Danville (5-1) - 64 • Milton
7:30 pm Muncy (2-3) - 37 Canton (4-3) - 66 • Muncy
7:30 pm Mount Carmel (6-1) - 44 Dunmore (1-0) - 51 • Mount Carmel
7:30 pm Central Columbia (5-1) - 53 • Berwick (1-3) - 32 Bloomsburg University
8:00 pm Sullivan County (6-0) - 86 • Bucktail (1-3) - 43 Sullivan County
 

Week 4

December 23, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
2:30 pm West Scranton (1-0) - 72 • Williamsport (3-5) - 69 Lackawanna College
4:30 pm Loyalsock (7-0) - 64 • Central Mountain (2-4) - 51 Loyalsock
7:30 pm Wellsboro (5-3) - 65 • Jersey Shore (4-2) - 63 Wellsboro
7:30 pm Mifflinburg (1-5) - 57 Mount Carmel (7-3) - 69 • Mifflinburg
7:30 pm Southern Columbia (2-5) - 55 • Mahanoy Area (1-2) - 44 Southern Columbia
7:30 pm Benton (1-5) - 33 Sullivan County (7-2) - 51 • Benton
7:30 pm Central Columbia (7-1) - 75 • Shenandoah Valley (0-3) - 41 Central Columbia
7:30 pm South Williamsport (2-5) - 39 • Millville (4-3) - 36 South Williamsport
7:30 pm Selinsgrove (2-5) - 47 Lewisburg (5-3) - 49 • Selinsgrove
7:30 pm Elk Lake (1-1) - 58 • Northeast Bradford (5-5) - 44 Elk Lake
7:30 pm Bloomsburg (6-2) - 51 • Northwest Area (1-2) - 31 Bloomsburg
7:30 pm Montoursville (4-1) - 70 • Lourdes Regional (1-6) - 45 Montoursville
7:30 pm Galeton (0-8) - 33 Bucktail (2-4) - 47 • Galeton
7:30 pm Warrior Run (3-3) - 70 • Line Mountain (1-7) - 49 Warrior Run
December 27, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Sullivan County (7-2) - 43 Jersey Shore (4-2) - 54 • Hughesville HS
TBA Hazleton (1-0) - 84 • Mount Carmel (7-3) - 55 Hazleton
TBA Juniata (2-1) - 47 Mifflinburg (1-5) - 51 • Penns Valley HS
TBA North Schuylkill (1-1) - 60 • Southern Columbia (2-5) - 34 Shamokin HS
TBA Shamokin (7-1) - 74 • Lourdes Regional (1-6) - 44 Shamokin
TBA Sayre (4-4) - 57 Athens (4-2) - 72 • Athens HS
10:00 am Thomas A Edison (0-1) - 48 North Penn-Mansfield (4-3) - 56 • Josh Palmer Classic (Elmira, NY)
5:30 pm Wellsboro (5-3) - 44 Lewisburg (5-3) - 57 • Wellsboro
6:00 pm Muncy (3-4) - 60 • Williamson (2-7) - 51 North Penn-Liberty HS
7:30 pm Williamsport (3-5) - 66 • Prep Charter (0-1) - 57 Williamsport
7:30 pm Shikellamy (2-5) - 46 Central Columbia (7-1) - 69 • Shikellamy
7:30 pm North Penn-Liberty (7-1) - 86 • Galeton (0-8) - 17 North Penn-Liberty
7:30 pm Northeast Bradford (5-5) - 58 • Benton (1-5) - 30 Northeast Bradford
7:30 pm Millville (4-3) - 31 Bloomsburg (6-2) - 53 • Millville
7:30 pm Addison (2-0) - 65 • Cowanesque Valley (3-5) - 47 Addison
7:30 pm Milton (1-6) - 40 Warrior Run (3-3) - 53 • Milton
7:30 pm Hughesville (7-1) - 54 • Wyalusing (8-1) - 44 Hughesville
8:00 pm Waverly (5-1) - 64 • Towanda (2-7) - 33 Waverly
December 28, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Ross Corners (1-0) - 28 • Benton (1-5) - 26 Northeast Bradford HS
TBA Pocono Mountain West (1-0) - 76 • Mount Carmel (7-3) - 62 Hazleton HS
TBA Hughesville (7-1) - 60 • Jersey Shore (4-2) - 52 Hughesville
TBA Penns Valley (2-0) - 51 • Mifflinburg (1-5) - 44 Penns Valley
TBA Southern Columbia (2-5) - 38 Lourdes Regional (1-6) - 62 • Shamokin HS
TBA Shamokin (7-1) - 58 • North Schuylkill (1-1) - 39 Shamokin
TBA Northeast Bradford (5-5) - 43 • Mountain View (0-1) - 35 Northeast Bradford
TBA Columbia Montour Vo-Tech (1-6) - 55 • Emmanuel Baptist Christian Academy (0-1) - 27 Columbia Montour Vo-Tech
TBA Campbell-Savona (0-1) - 55 Cowanesque Valley (3-5) - 60 • Addison HS
TBA Sayre (4-4) - 73 • Towanda (2-7) - 63 Sayre
2:00 pm Danville (6-1) - 56 • Abington Heights (0-2) - 49 Danville
4:30 pm Bucktail (2-4) - 33 Austin (3-1) - 56 • Bucktail
6:00 pm Williamson (2-7) - 62 • Galeton (0-8) - 51 North Penn-Liberty HS
6:00 pm Sullivan County (7-2) - 36 Wyalusing (8-1) - 48 • Hughesville HS
7:30 pm Williamsport (3-5) - 61 • Paul International (0-1) - 50 Williamsport
7:30 pm North Penn-Liberty (7-1) - 83 • Muncy (3-4) - 45 North Penn-Liberty
7:30 pm Loyalsock (7-0) - 82 • Milton (1-6) - 48 Loyalsock
8:00 pm Athens (4-2) - 62 Waverly (5-1) - 63 • Athens
 

Week 5

December 30, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Immanuel Christian (0-1) - 35 Meadowbrook Christian (2-6) - 73 • Immanuel Christian
TBA Columbia Montour Vo-Tech (1-8) - 28 Weatherly (3-0) - 67 • Columbia Montour Vo-Tech
2:30 pm Wellsboro (6-5) - 90 St. John Neumann (8-1) - 94 • Wellsboro
3:15 pm Wellsville (0-1) - 54 North Penn-Mansfield (5-4) - 59 • Josh Palmer Classic (Elmira, NY)
7:30 pm Canton (5-4) - 56 • Montgomery (2-6) - 31 Canton
7:30 pm Lourdes Regional (1-9) - 39 Tri-Valley (1-1) - 71 • Lourdes Regional
7:30 pm Mifflin County (0-1) - 46 Lewisburg (7-3) - 68 • Mifflin County
7:30 pm Southern Columbia (2-6) - 34 Loyalsock (9-0) - 86 • Southern Columbia
7:30 pm Midd-West (4-4) - 71 • Benton (1-7) - 46 Midd-West
7:30 pm Wilkes-Barre (1-0) - 64 • Williamsport (3-8) - 46 GAR HS
7:30 pm Shikellamy (4-5) - 59 • Minersville (1-2) - 38 Shikellamy
7:30 pm Shamokin (8-2) - 60 • Danville (6-4) - 59 Shamokin
January 2, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Athens (5-2) - 64 • Cowanesque Valley (4-6) - 54 Athens
7:30 pm Danville (6-4) - 42 Crestwood (2-0) - 55 • Danville
7:30 pm Mount Carmel (9-3) - 69 • Mifflinburg (1-7) - 57 Mount Carmel
7:30 pm Harrisburg (1-0) - 72 • Williamsport (3-8) - 55 Harrisburg
7:30 pm Halifax (1-1) - 58 • East Juniata (3-4) - 43 Halifax
7:30 pm Oswayo Valley (1-1) - 51 • Galeton (0-9) - 40 Oswayo Valley
January 3, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Lourdes Regional (1-9) - 48 Minersville (1-2) - 60 • Lourdes Regional
7:30 pm St. Joseph's Catholic (0-2) - 46 Northumberland Christian (4-5) - 51 • St. Joseph's Catholic
7:30 pm Jersey Shore (5-2) - 61 • Mifflinburg (1-7) - 58 Jersey Shore
7:30 pm Shikellamy (4-5) - 68 • Central Mountain (2-5) - 52 Shikellamy
7:30 pm Penns Valley (2-1) - 34 Bloomsburg (7-2) - 48 • Penns Valley
7:30 pm Benton (1-7) - 39 Montgomery (2-6) - 48 • Benton
7:30 pm Montoursville (5-1) - 73 • North Penn-Mansfield (5-4) - 52 Montoursville
7:30 pm Bald Eagle Area (0-1) - 44 Selinsgrove (3-5) - 57 • Bald Eagle Area
7:30 pm Wyalusing (9-1) - 63 • Wellsboro (6-5) - 47 Wyalusing
7:30 pm Bucktail (3-5) - 47 • Columbia Montour Vo-Tech (1-8) - 31 Bucktail
8:00 pm Sullivan County (7-3) - 78 St. John Neumann (8-1) - 83 • Sullivan County
January 4, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm Millville (5-3) - 42 • Muncy (3-5) - 34 Millville
2:00 pm Mount Carmel (9-3) - 67 • North Schuylkill (1-2) - 56 Mount Carmel
2:00 pm Addison (2-1) - 56 North Penn-Liberty (8-1) - 69 • Addison
2:30 pm Canton (5-4) - 42 South Williamsport (3-5) - 64 • Canton
3:00 pm Williamsport (3-8) - 51 Pottsville (2-0) - 67 • Williamsport
5:30 pm Cowanesque Valley (4-6) - 59 • Montgomery (2-6) - 50 Cowanesque Valley
6:00 pm Shamokin (8-2) - 50 Allentown Central Catholic (2-0) - 62 • Shamokin
7:30 pm Loyalsock (9-0) - 58 • Danville (6-4) - 54 Loyalsock
7:30 pm Warrior Run (3-4) - 43 Central Columbia (8-1) - 48 • Warrior Run
7:30 pm Lewisburg (7-3) - 62 • Lourdes Regional (1-9) - 31 Lewisburg
7:30 pm Hughesville (8-1) - 54 • Milton (1-7) - 46 Hughesville
January 5, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm Bucktail (3-5) - 42 St. John Neumann (8-1) - 71 • Bucktail
January 6, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Wellsboro (6-5) - 73 • Meadowbrook Christian (2-6) - 34 Wellsboro
 

Week 6

January 6, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Upper Dauphin (3-0) - 69 • East Juniata (3-6) - 37 Upper Dauphin
7:30 pm Lourdes Regional (2-10) - 62 • Northumberland Christian (5-6) - 55 Lourdes Regional
7:30 pm Athens (6-3) - 48 • Thomas A Edison (0-2) - 32 Athens
7:30 pm Mount Carmel (12-3) - 48 • Mahanoy Area (1-3) - 32 Mount Carmel
7:30 pm Williamsport (3-10) - 58 State College (1-1) - 60 • Williamsport
7:30 pm Line Mountain (2-8) - 47 Hughesville (10-2) - 70 • Line Mountain
7:30 pm Warrior Run (4-5) - 64 • Southern Columbia (2-8) - 27 Warrior Run
January 7, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Montoursville (7-1) - 72 • Midd-West (4-6) - 26 Montoursville
7:30 pm Milton (1-9) - 28 Lewisburg (9-3) - 60 • Milton
7:30 pm Montgomery (2-8) - 32 Millville (6-4) - 47 • Montgomery
7:30 pm Bloomsburg (9-2) - 59 • South Williamsport (3-7) - 39 Bloomsburg
7:30 pm Central Columbia (8-3) - 55 Loyalsock (12-0) - 67 • Central Columbia
January 8, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Towanda (2-10) - 33 North Penn-Liberty (10-1) - 63 • Towanda
7:30 pm Galeton (0-12) - 20 Northern Potter (2-0) - 61 • Galeton
7:30 pm North Penn-Mansfield (6-5) - 68 • Williamson (2-9) - 28 North Penn-Mansfield
7:30 pm Wyalusing (11-1) - 50 • Northeast Bradford (6-6) - 47 Wyalusing
7:30 pm Troy (6-4) - 59 • Canton (6-5) - 55 Troy
7:30 pm Wellsboro (8-5) - 80 • Sayre (4-6) - 42 Wellsboro
7:30 pm Mount Carmel (12-3) - 58 • Hughesville (10-2) - 52 Mount Carmel
7:30 pm Mifflinburg (1-9) - 44 Shikellamy (6-5) - 52 • Mifflinburg
January 9, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Marian Catholic (1-0) - 82 • Lourdes Regional (2-10) - 63 Marian Catholic
7:30 pm Newport (0-2) - 37 Line Mountain (2-8) - 41 • Newport
7:30 pm Greenwood (1-0) - 47 • East Juniata (3-6) - 45 Greenwood
January 10, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Selinsgrove (3-6) - 36 Shikellamy (6-5) - 50 • Susquehanna University
7:30 pm Canton (6-5) - 52 • Towanda (2-10) - 35 Canton
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-9) - 30 Benton (2-7) - 37 • Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm Bucktail (3-6) - 45 Muncy (4-5) - 52 • Bucktail
7:30 pm Port Allegany (1-0) - 65 • Galeton (0-12) - 27 Port Allegany
7:30 pm North Penn-Liberty (10-1) - 52 • North Penn-Mansfield (6-5) - 49 North Penn-Liberty
7:30 pm Montoursville (7-1) - 56 • Milton (1-9) - 38 Montoursville
7:30 pm Northeast Bradford (6-6) - 59 • Athens (6-3) - 48 Northeast Bradford
7:30 pm Williamson (2-9) - 39 Wyalusing (11-1) - 59 • Williamson
7:30 pm Sayre (4-6) - 46 Troy (6-4) - 56 • Sayre
7:30 pm Meadowbrook Christian (2-7) - 36 Northumberland Christian (5-6) - 62 • Meadowbrook Christian
7:30 pm Central Mountain (2-6) - 52 Jersey Shore (6-2) - 67 • Central Mountain
7:30 pm Loyalsock (12-0) - 74 • Midd-West (4-6) - 21 Loyalsock
7:30 pm Hughesville (10-2) - 60 • Southern Columbia (2-8) - 43 Hughesville
7:30 pm St. John Neumann (9-2) - 75 • Montgomery (2-8) - 57 St. John Neumann
7:30 pm Sullivan County (8-3) - 47 • Millville (6-4) - 44 Sullivan County
7:30 pm South Williamsport (3-7) - 57 Mount Carmel (12-3) - 82 • South Williamsport
7:30 pm Mifflinburg (1-9) - 46 Shamokin (9-2) - 64 • Mifflinburg
7:30 pm Bloomsburg (9-2) - 66 • Warrior Run (4-5) - 52 Bloomsburg
7:30 pm Central Columbia (8-3) - 51 Lewisburg (9-3) - 57 • Central Columbia
January 11, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm Galeton (0-12) - 21 Otto-Eldred (1-0) - 59 • Galeton
2:30 pm Steelton-Highspire (1-0) - 70 • Danville (6-5) - 49 Steelton-Highspire
6:00 pm Williamsport (3-10) - 67 JP McCaskey (9-4) - 81 • Williamsport
7:30 pm Towanda (2-10) - 42 Elk Lake (2-1) - 46 • Towanda
January 12, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm St. John Neumann (9-2) - 86 Loyalsock (12-0) - 102 • St. John Neumann
January 13, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Cowanesque Valley (4-7) - 40 Wellsboro (8-5) - 69 • Cowanesque Valley
 

Week 7

January 13, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Danville (9-5) - 71 • Southern Columbia (3-9) - 31 Danville
7:30 pm Penns Valley (3-1) - 50 • Mifflinburg (2-10) - 45 Penns Valley
7:30 pm Jersey Shore (8-3) - 56 Shamokin (11-2) - 64 • Jersey Shore
7:30 pm Upper Dauphin (4-0) - 69 • Line Mountain (3-10) - 44 Upper Dauphin
7:30 pm South Williamsport (4-9) - 53 Sullivan County (10-3) - 61 • South Williamsport
7:30 pm East Juniata (3-8) - 41 Juniata (3-1) - 42 • East Juniata
7:30 pm Bloomsburg (9-4) - 46 Central Columbia (10-3) - 57 • Bloomsburg
7:30 pm Muncy (5-6) - 25 Hughesville (12-2) - 59 • Muncy
7:30 pm Lourdes Regional (2-13) - 36 Shenandoah Valley (1-3) - 43 • Lourdes Regional
7:30 pm North Penn-Mansfield (8-6) - 57 • Northwest Area (1-3) - 32 North Penn-Mansfield
7:30 pm Shikellamy (6-7) - 42 Montoursville (8-2) - 46 • Shikellamy
7:30 pm Midd-West (4-9) - 47 Warrior Run (5-6) - 74 • Midd-West
January 14, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Milton (2-10) - 54 Mifflinburg (2-10) - 63 • Milton
7:30 pm Juniata Mennonite (0-1) - 56 Meadowbrook Christian (4-7) - 64 • Juniata Mennonite
7:30 pm Galeton (0-14) - 28 Cameron County (1-0) - 74 • Galeton
7:30 pm Millville (8-4) - 55 • Columbia Montour Vo-Tech (1-12) - 20 Millville
7:30 pm Northumberland Christian (8-6) - 60 • Walnut Street Christian (0-1) - 47 Northumberland Christian
7:30 pm Montgomery (2-10) - 40 Muncy (5-6) - 51 • Montgomery
7:30 pm Benton (2-9) - 35 St. John Neumann (11-2) - 85 • Benton
January 15, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Cowanesque Valley (4-9) - 55 Sayre (6-6) - 57 • Cowanesque Valley
7:30 pm Canton (6-7) - 58 North Penn-Liberty (12-1) - 61 • Canton
7:30 pm Jersey Shore (8-3) - 70 • Shikellamy (6-7) - 57 Jersey Shore
7:30 pm Southern Columbia (3-9) - 62 • South Williamsport (4-9) - 45 Southern Columbia
7:30 pm Bloomsburg (9-4) - 50 Mount Carmel (13-3) - 64 • Bloomsburg
7:30 pm Shamokin (11-2) - 61 • Selinsgrove (3-9) - 51 Shamokin
7:30 pm St. John Neumann (11-2) - 68 • Columbia Montour Vo-Tech (1-12) - 30 St. John Neumann
7:30 pm Troy (7-5) - 46 • Towanda (2-12) - 39 Troy
7:30 pm Williamsport (4-10) - 70 • Hollidaysburg (0-2) - 47 Williamsport
7:30 pm Central Columbia (10-3) - 60 • Montoursville (8-2) - 51 Central Columbia
7:30 pm Danville (9-5) - 63 • Central Mountain (3-8) - 47 Danville
7:30 pm Benton (2-9) - 33 Bucktail (4-7) - 53 • Benton
7:30 pm North Penn-Mansfield (8-6) - 49 Wyalusing (12-2) - 51 • North Penn-Mansfield
7:30 pm Loyalsock (13-0) - 63 • Lewisburg (9-5) - 57 Loyalsock
7:30 pm Hughesville (12-2) - 46 • Warrior Run (5-6) - 39 Hughesville
7:30 pm Athens (8-3) - 71 • Wellsboro (9-6) - 51 Athens
7:30 pm Williamson (2-11) - 47 Northeast Bradford (8-6) - 74 • Williamson
7:30 pm Milton (2-10) - 54 • Midd-West (4-9) - 48 Milton
January 16, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Greenwood (2-0) - 62 • Line Mountain (3-10) - 46 Greenwood
7:30 pm East Juniata (3-8) - 57 Millersburg (2-0) - 61 • East Juniata
7:30 pm Selinsgrove (3-9) - 46 Central Mountain (3-8) - 48 • Selinsgrove
7:30 pm Galeton (0-14) - 37 Austin (4-1) - 47 • Galeton
7:30 pm Weatherly (4-0) - 63 • Lourdes Regional (2-13) - 49 Weatherly
7:30 pm Northumberland Christian (8-6) - 78 • Bucktail (4-7) - 50 Northumberland Christian
7:30 pm Millville (8-4) - 48 • Midd-West (4-9) - 24 Millville
January 17, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Selinsgrove (3-9) - 49 Jersey Shore (8-3) - 65 • Selinsgrove
7:30 pm North Penn-Liberty (12-1) - 86 • Williamson (2-11) - 63 North Penn-Liberty
7:30 pm Line Mountain (3-10) - 59 • Montgomery (2-10) - 29 Line Mountain
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-12) - 39 South Williamsport (4-9) - 44 • Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm Columbia County Christian (1-2) - 47 Meadowbrook Christian (4-7) - 48 • Columbia County Christian
7:30 pm Northumberland Christian (8-6) - 70 • Belleville Mennonite (0-2) - 24 Northumberland Christian
7:30 pm Towanda (2-12) - 54 North Penn-Mansfield (8-6) - 67 • Towanda
7:30 pm Wyalusing (12-2) - 31 Athens (8-3) - 53 • Wyalusing
7:30 pm Danville (9-5) - 78 • Lewisburg (9-5) - 61 Danville
7:30 pm Sayre (6-6) - 60 • Canton (6-7) - 52 Sayre
7:30 pm Wellsboro (9-6) - 67 • Troy (7-5) - 60 Wellsboro
7:30 pm Northeast Bradford (8-6) - 63 • Cowanesque Valley (4-9) - 33 Northeast Bradford
8:00 pm Sullivan County (10-3) - 59 • Lourdes Regional (2-13) - 37 Sullivan County
 

Week 8

January 20, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Williamsport (5-10) - 59 • Danville (10-6) - 43 Williamsport
7:30 pm Central Columbia (12-3) - 66 • Southern Columbia (3-10) - 43 Central Columbia
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) - 24 Panther Valley (2-0) - 66 • Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm Lewisburg (11-5) - 49 • Central Mountain (3-9) - 46 Lewisburg
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) - 40 Midd-West (5-10) - 80 • Meadowbrook Christian
7:30 pm Mifflinburg (3-11) - 44 Montoursville (9-3) - 55 • Mifflinburg
7:30 pm Muncy (6-7) - 34 South Williamsport (5-10) - 60 • Muncy
7:30 pm Milton (2-12) - 67 Shikellamy (7-8) - 89 • Milton
7:30 pm Shamokin (12-3) - 70 Loyalsock (15-0) - 75 • Shamokin
7:30 pm East Juniata (5-9) - 64 • Northumberland Christian (9-7) - 61 East Juniata
7:30 pm Montgomery (2-12) - 42 Warrior Run (7-6) - 71 • Montgomery
7:30 pm Bald Eagle Area (1-1) - 79 • Bucktail (4-8) - 51 Bald Eagle Area
January 21, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Millville (8-5) - 50 St. John Neumann (12-2) - 53 • Millville
7:30 pm Sayre (6-7) - 49 North Penn-Liberty (13-1) - 52 • Sayre
7:30 pm Cowanesque Valley (5-9) - 77 • Williamson (2-12) - 59 Cowanesque Valley
7:30 pm Line Mountain (3-11) - 21 Juniata (4-1) - 45 • Line Mountain
7:30 pm Canton (7-7) - 57 • Northeast Bradford (8-7) - 49 Canton
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) - 65 • Walnut Street Christian (0-2) - 35 Meadowbrook Christian
7:30 pm Susquenita (0-3) - 33 East Juniata (5-9) - 55 • Susquenita
7:30 pm Troy (7-6) - 47 Athens (9-3) - 65 • Troy
7:30 pm Northumberland Christian (9-7) - 80 • Juniata Mennonite (0-2) - 30 Northumberland Christian
7:30 pm Towanda (2-13) - 36 Wyalusing (13-2) - 40 • Towanda
7:30 pm Lourdes Regional (2-14) - 35 Nativity BVM (1-1) - 72 • Lourdes Regional
7:30 pm North Penn-Mansfield (9-6) - 66 • Wellsboro (9-7) - 60 North Penn-Mansfield
January 22, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Milton (2-12) - 45 Loyalsock (15-0) - 77 • Milton
7:30 pm Muncy (6-7) - 41 • Columbia Montour Vo-Tech (1-14) - 26 Muncy
7:30 pm Montoursville (9-3) - 51 Lewisburg (11-5) - 52 • Montoursville
7:30 pm Warrior Run (7-6) - 55 • South Williamsport (5-10) - 34 Warrior Run
7:30 pm Line Mountain (3-11) Susquenita (0-3) Line Mountain
7:30 pm Danville (10-6) - 70 • Shikellamy (7-8) - 47 Danville
7:30 pm Bloomsburg (10-4) - 60 • Hughesville (12-3) - 45 Bloomsburg
7:30 pm Southern Huntingdon (1-0) - 65 • East Juniata (5-9) - 53 Southern Huntingdon
7:30 pm Shamokin (12-3) - 62 • Jersey Shore (8-4) - 44 Shamokin
7:30 pm Galeton (0-14) Smethport (1-0) Galeton
7:30 pm Midd-West (5-10) - 37 Central Columbia (12-3) - 58 • Midd-West
7:30 pm Montgomery (2-12) - 36 Sullivan County (11-3) - 59 • Montgomery
7:30 pm Mifflinburg (3-11) - 60 • Selinsgrove (3-10) - 49 Mifflinburg
7:30 pm Mount Carmel (13-3) Southern Columbia (3-10) Mount Carmel
January 23, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Northeast Bradford (8-7) Sayre (6-7) Northeast Bradford
7:30 pm North Penn-Liberty (13-1) Cowanesque Valley (5-9) North Penn-Liberty
7:30 pm Williamson (2-12) Canton (7-7) Williamson
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) Grace Prep (1-1) Meadowbrook Christian
7:30 pm Athens (9-3) North Penn-Mansfield (9-6) Athens
7:30 pm Wyalusing (13-2) Troy (7-6) Wyalusing
7:30 pm Mount Carmel (13-3) Tamaqua (0-0) Mount Carmel
7:30 pm Wellsboro (9-7) Towanda (2-13) Wellsboro
7:30 pm Southern Columbia (3-10) St. John Neumann (12-2) Southern Columbia
7:30 pm Benton (2-9) Millville (8-5) Benton
January 24, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Jersey Shore (8-4) St. Joseph's Catholic (0-2) Jersey Shore
7:30 pm South Williamsport (5-10) Midd-West (5-10) South Williamsport
7:30 pm Halifax (1-1) Line Mountain (3-11) Halifax
7:30 pm East Juniata (5-9) Newport (0-2) East Juniata
7:30 pm Northumberland Christian (9-7) Grace Prep (1-1) Northumberland Christian
7:30 pm Coudersport (1-0) Galeton (0-14) Coudersport
7:30 pm Central Columbia (12-3) Hughesville (12-3) Central Columbia
7:30 pm Tri-Valley (1-1) Lourdes Regional (2-14) Tri-Valley
7:30 pm Southern Columbia (3-10) Warrior Run (7-6) Southern Columbia
8:00 pm Sullivan County (11-3) Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Sullivan County
January 25, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm St. John Neumann (12-2) Muncy (6-7) St. John Neumann
1:30 pm Shikellamy (7-8) Shamokin (12-3) Shikellamy
1:30 pm Sullivan County (11-3) Benton (2-9) Sullivan County
1:30 pm Wellsboro (9-7) Wyalusing (13-2) Wellsboro
2:30 pm Canton (7-7) Cowanesque Valley (5-9) Canton
7:30 pm Northeast Bradford (8-7) North Penn-Liberty (13-1) Northeast Bradford
7:30 pm Sayre (6-7) Williamson (2-12) Sayre
7:30 pm Central Mountain (3-9) Mifflinburg (3-11) Central Mountain
7:30 pm Towanda (2-13) Athens (9-3) Towanda
7:30 pm North Penn-Mansfield (9-6) Troy (7-6) North Penn-Mansfield
7:30 pm Warrior Run (7-6) Milton (2-12) Warrior Run
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Danville (10-6) Selinsgrove
7:30 pm Millville (8-5) Bucktail (4-8) Millville
7:30 pm Loyalsock (15-0) Williamsport (5-10) Loyalsock
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Montgomery (2-12) Columbia Montour Vo-Tech
 

Week 9

January 27, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Sullivan County (11-3) Muncy (6-7) Sullivan County
7:30 pm Bloomsburg (10-4) Mahanoy Area (1-3) Bloomsburg
7:30 pm Central Mountain (3-9) Montoursville (9-3) Central Mountain
7:30 pm Line Mountain (3-11) East Juniata (5-9) Line Mountain
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) Benton (2-9) Meadowbrook Christian
7:30 pm Minersville (1-2) Central Columbia (12-3) Minersville
7:30 pm Warrior Run (7-6) Shikellamy (7-8) Warrior Run
7:30 pm Bucktail (4-8) Northern Potter (2-0) Bucktail
7:30 pm Mount Carmel (13-3) Shamokin (12-3) Mount Carmel
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Halifax (1-1) Selinsgrove
7:30 pm Lewisburg (11-5) Southern Columbia (3-10) Lewisburg
7:30 pm Jersey Shore (8-4) Milton (2-12) Jersey Shore
January 28, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm North Penn-Liberty (13-1) Canton (7-7) North Penn-Liberty
7:30 pm Hughesville (12-3) South Williamsport (5-10) Hughesville
7:30 pm Sayre (6-7) Cowanesque Valley (5-9) Sayre
7:30 pm Millersburg (2-0) Line Mountain (3-11) Millersburg
7:30 pm Towanda (2-13) Troy (7-6) Towanda
7:30 pm Columbia County Christian (1-2) Northumberland Christian (9-7) Columbia County Christian
7:30 pm Galeton (0-14) Oswayo Valley (1-1) Galeton
7:30 pm Wyalusing (13-2) North Penn-Mansfield (9-6) Wyalusing
7:30 pm East Pennsboro (1-0) Selinsgrove (3-10) East Pennsboro
7:30 pm Lourdes Regional (2-14) Schuylkill Haven (1-0) Lourdes Regional
7:30 pm Wellsboro (9-7) Athens (9-3) Wellsboro
7:30 pm Northeast Bradford (8-7) Williamson (2-12) Northeast Bradford
January 29, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Lewisburg (11-5) Midd-West (5-10) Lewisburg
7:30 pm Mifflinburg (3-11) Jersey Shore (8-4) Mifflinburg
7:30 pm Central Mountain (3-9) Shikellamy (7-8) Central Mountain
7:30 pm Southern Columbia (3-10) Bloomsburg (10-4) Southern Columbia
7:30 pm Montoursville (9-3) Loyalsock (15-0) Montoursville
7:30 pm Danville (10-6) Shamokin (12-3) Danville
7:30 pm Milton (2-12) Central Columbia (12-3) Milton
7:30 pm Hazleton (1-0) Williamsport (5-10) Hazleton
7:30 pm Warrior Run (7-6) Mount Carmel (13-3) Warrior Run
7:30 pm Montgomery (2-12) Benton (2-9) Montgomery
7:30 pm St. John Neumann (12-2) Sullivan County (11-3) St. John Neumann
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Bucktail (4-8) Columbia Montour Vo-Tech
January 30, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Williamson (2-12) North Penn-Liberty (13-1) Williamson
7:30 pm Cowanesque Valley (5-9) Northeast Bradford (8-7) Cowanesque Valley
7:30 pm Muncy (6-7) Millville (8-5) Muncy
7:30 pm Line Mountain (3-11) Williams Valley (2-0) Line Mountain
7:30 pm North Penn-Mansfield (9-6) Towanda (2-13) North Penn-Mansfield
7:30 pm Benton (2-9) Northumberland Christian (9-7) Benton
7:30 pm Canton (7-7) Sayre (6-7) Canton
7:30 pm Athens (9-3) Wyalusing (13-2) Athens
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Hughesville (12-3) Selinsgrove
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) Lourdes Regional (2-14) Meadowbrook Christian
7:30 pm Troy (7-6) Wellsboro (9-7) Troy
7:30 pm Jersey Shore (8-4) Danville (10-6) Jersey Shore
January 31, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Montoursville (9-3) Jersey Shore (8-4) Montoursville
7:30 pm Central Mountain (3-9) Shamokin (12-3) Central Mountain
7:30 pm Belleville Mennonite (0-2) Northumberland Christian (9-7) Belleville Mennonite
7:30 pm East Juniata (5-9) Upper Dauphin (4-0) East Juniata
7:30 pm Lourdes Regional (2-14) Williams Valley (2-0) Lourdes Regional
February 1, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Otto-Eldred (1-0) Galeton (0-14) Otto-Eldred
12:30 pm Millersburg (2-0) East Juniata (5-9) Millersburg
1:30 pm Shikellamy (7-8) Mifflinburg (3-11) Shikellamy
1:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) St. John Neumann (12-2) Columbia Montour Vo-Tech
2:30 pm South Williamsport (5-10) Bloomsburg (10-4) South Williamsport
2:30 pm Northeast Bradford (8-7) Canton (7-7) Northeast Bradford
2:30 pm Bucktail (4-8) Benton (2-9) Bucktail
7:30 pm Lewisburg (11-5) Milton (2-12) Lewisburg
7:30 pm Williamson (2-12) Cowanesque Valley (5-9) Williamson
7:30 pm Muncy (6-7) Sullivan County (11-3) Muncy
7:30 pm Midd-West (5-10) Montoursville (9-3) Midd-West
7:30 pm Loyalsock (15-0) Central Columbia (12-3) Loyalsock
7:30 pm Wyalusing (13-2) Towanda (2-13) Wyalusing
7:30 pm Athens (9-3) Troy (7-6) Athens
7:30 pm Northeastern (0-1) Williamsport (5-10) Northeastern
7:30 pm Central Mountain (3-9) Selinsgrove (3-10) Central Mountain
7:30 pm Wellsboro (9-7) North Penn-Mansfield (9-6) Wellsboro
7:30 pm Hughesville (12-3) Mount Carmel (13-3) Hughesville
7:30 pm Danville (10-6) Jersey Shore (8-4) Danville
7:30 pm North Penn-Liberty (13-1) Sayre (6-7) North Penn-Liberty
 

Week 10

February 3, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Mifflinburg (3-11) Southern Columbia (3-10) Mifflinburg
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) Bucktail (4-8) Meadowbrook Christian
7:30 pm North Penn-Liberty (13-1) South Williamsport (5-10) North Penn-Liberty
7:30 pm Loyalsock (15-0) Jersey Shore (8-4) Loyalsock
7:30 pm Newport (0-2) Midd-West (5-10) Newport
7:30 pm Benton (2-9) Bloomsburg (10-4) Benton
7:30 pm Montoursville (9-3) St. John Neumann (12-2) Montoursville
7:30 pm Central Columbia (12-3) Danville (10-6) Central Columbia
7:30 pm Warrior Run (7-6) Lewisburg (11-5) Warrior Run
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Greenwood (2-0) Selinsgrove
February 4, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Northern Potter (2-0) Galeton (0-14) Northern Potter
7:30 pm Minersville (1-2) Lourdes Regional (2-14) Minersville
7:30 pm Cowanesque Valley (5-9) North Penn-Liberty (13-1) Cowanesque Valley
7:30 pm Millville (8-5) Sullivan County (11-3) Millville
7:30 pm Sayre (6-7) Northeast Bradford (8-7) Sayre
7:30 pm Hughesville (12-3) Loyalsock (15-0) Hughesville
7:30 pm Canton (7-7) Williamson (2-12) Canton
7:30 pm North Penn-Mansfield (9-6) Athens (9-3) North Penn-Mansfield
7:30 pm Troy (7-6) Wyalusing (13-2) Troy
7:30 pm Susquenita (0-3) Line Mountain (3-11) Susquenita
7:30 pm Towanda (2-13) Wellsboro (9-7) Towanda
7:30 pm East Juniata (5-9) Halifax (1-1) East Juniata
7:30 pm Belleville Mennonite (0-2) Meadowbrook Christian (5-8) Belleville Mennonite
February 5, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Benton (2-9) Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Benton
7:30 pm Mount Carmel (13-3) South Williamsport (5-10) Mount Carmel
7:30 pm Montgomery (2-12) St. John Neumann (12-2) Montgomery
7:30 pm Jersey Shore (8-4) Central Mountain (3-9) Jersey Shore
7:30 pm Muncy (6-7) Bucktail (4-8) Muncy
7:30 pm Midd-West (5-10) Loyalsock (15-0) Midd-West
7:30 pm Warrior Run (7-6) Bloomsburg (10-4) Warrior Run
7:30 pm Milton (2-12) Montoursville (9-3) Milton
7:30 pm Shamokin (12-3) Mifflinburg (3-11) Shamokin
7:30 pm Line Mountain (3-11) Greenwood (2-0) Line Mountain
7:30 pm Lewisburg (11-5) Central Columbia (12-3) Lewisburg
7:30 pm Bellefonte (0-1) East Juniata (5-9) Bellefonte
7:30 pm Shikellamy (7-8) Selinsgrove (3-10) Shikellamy
7:30 pm Southern Columbia (3-10) Hughesville (12-3) Southern Columbia
February 6, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Millville (8-5) Columbia Montour Vo-Tech
7:30 pm North Penn-Liberty (13-1) Northeast Bradford (8-7) North Penn-Liberty
7:30 pm Muncy (6-7) Benton (2-9) Muncy
7:30 pm Williamson (2-12) Sayre (6-7) Williamson
7:30 pm Athens (9-3) Towanda (2-13) Athens
7:30 pm Cowanesque Valley (5-9) Canton (7-7) Cowanesque Valley
7:30 pm Troy (7-6) North Penn-Mansfield (9-6) Troy
7:30 pm Meadowbrook Christian (5-8) Juniata Mennonite (0-2) Meadowbrook Christian
February 7, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Mahanoy Area (1-3) Lourdes Regional (2-14) Mahanoy Area
7:30 pm Montoursville (9-3) Shamokin (12-3) Montoursville
7:30 pm Millville (8-5) Cowanesque Valley (5-9) Millville
7:30 pm Line Mountain (3-11) Newport (0-2) Line Mountain
7:30 pm East Juniata (5-9) Greenwood (2-0) East Juniata
7:30 pm Mifflinburg (3-11) Warrior Run (7-6) Mifflinburg
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Milton (2-12) Selinsgrove
7:30 pm Southern Columbia (3-10) Jersey Shore (8-4) Southern Columbia
7:30 pm Galeton (0-14) Port Allegany (1-0) Galeton
7:30 pm Walnut Street Christian (0-2) Northumberland Christian (9-7) Walnut Street Christian
February 8, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:30 pm St. John Neumann (12-2) Benton (2-9) St. John Neumann
7:30 pm Huntingdon (1-0) Williamsport (5-10) Huntingdon
7:30 pm Muncy (6-7) Montgomery (2-12) Muncy
7:30 pm Bucktail (4-8) Sullivan County (11-3) Bucktail
7:30 pm Bloomsburg (10-4) Sayre (6-7) Bloomsburg
7:30 pm Lewisburg (11-5) Shikellamy (7-8) Lewisburg
7:30 pm Loyalsock (15-0) Athens (9-3) Loyalsock
7:30 pm Central Columbia (12-3) Milton (2-12) Central Columbia
7:30 pm Canton (7-7) Troy (7-6) Canton
 

Week 11

February 10, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Waverly (5-1) Troy (7-6) Waverly
7:30 pm Bucktail (4-8) Galeton (0-14) Bucktail
7:30 pm Bloomsburg (10-4) St. John Neumann (12-2) Bloomsburg
7:30 pm Bellefonte (0-1) Jersey Shore (8-4) Bellefonte
7:30 pm Midd-West (5-10) East Juniata (5-9) Midd-West
7:30 pm Mifflinburg (3-11) Danville (10-6) Mifflinburg
7:30 pm Shamokin (12-3) Milton (2-12) Shamokin
7:30 pm Selinsgrove (3-10) Mifflinburg (3-11) Selinsgrove
7:30 pm Hughesville (12-3) Montoursville (9-3) Hughesville
7:30 pm Thomas A Edison (0-2) Athens (9-3) Thomas A Edison
7:30 pm Southern Columbia (3-10) Shikellamy (7-8) Southern Columbia
7:30 pm Williamson (2-12) Northern Potter (2-0) Williamson
February 11, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm South Williamsport (5-10) Muncy (6-7) South Williamsport
7:30 pm Midd-West (5-10) Montgomery (2-12) Midd-West
7:30 pm Wyalusing (13-2) Sullivan County (11-3) Wyalusing
7:30 pm Northumberland Christian (9-7) Meadowbrook Christian (5-8) Northumberland Christian
7:30 pm Williamsport (5-10) Central Mountain (3-9) Williamsport
7:30 pm Warrior Run (7-6) Millville (8-5) Warrior Run
February 12, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Cameron County (1-0) Galeton (0-14) Cameron County
7:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-14) Emmanuel Baptist Christian Academy (0-1) Columbia Montour Vo-Tech
February 13, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Williamsport (5-10) Montoursville (9-3) Williamsport
7:30 pm Warrior Run (7-6) Muncy (6-7) Warrior Run
February 14, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm South Williamsport (5-10) Columbia Montour Vo-Tech (1-14) South Williamsport
7:30 pm Walnut Street Christian (0-2) Meadowbrook Christian (5-8) Walnut Street Christian
7:30 pm Juniata Mennonite (0-2) Northumberland Christian (9-7) Juniata Mennonite
7:30 pm Sayre (6-7) Montgomery (2-12) Sayre
February 15, 2020
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:30 pm Executive Education Academy (0-0) Williamsport (5-10) Executive Education Academy
7:30 pm Millville (8-5) Montgomery (2-12) Millville