2019 Boys Soccer Schedule

Week 1

August 26, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:15 pm Northumberland Christian (1-1-1) - 9 • St. John Neumann (0-1) - 0 Northumberland Christian
August 27, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:15 pm Northumberland Christian (1-1-1) - 2 Columbia County Christian (0-0-1) - 2 Northumberland Christian
August 30, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Northern Potter (0-1-1) - 0 Williamson (1-1) - 3 • Northern Potter
TBA Galeton (2-0) - 5 • Sayre (0-1-1) - 1 Galeton
3:30 pm Belleville Mennonite (1-0) - 5 • Meadowbrook Christian (0-1) - 4 Belleville Mennonite
4:30 pm Jersey Shore (0-2) - 0 Wellsboro (1-1) - 1 • Millville HS
5:15 pm Blair County Christian (1-0) - 4 • Northumberland Christian (1-1-1) - 3 Blair County Christian
6:30 pm Millville (2-0) - 2 • Warrior Run (1-1) - 0 Millville
7:00 pm Midd-West (1-0) - 10 • Shamokin (0-1) - 1 Midd-West
August 31, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Central Mountain (0-1) - 2 Loyalsock (2-0) - 5 • Central Mountain
TBA Warrior Run (1-1) - 3 • Jersey Shore (0-2) - 0 Millville HS
TBA State College (0-1) - 1 Selinsgrove (1-1) - 2 • Central Mountain HS
TBA Galeton (2-0) - 5 • Williamson (1-1) - 0 Galeton
TBA Northern Potter (0-1-1) - 5 Sayre (0-1-1) - 5 Galeton HS
TBA Danville (2-0) - 8 • Troy (0-1) - 0 Danville
TBA Montoursville (1-1) - 0 Danville (2-0) - 3 • Montoursville
TBA Selinsgrove (1-1) - 1 Loyalsock (2-0) - 2 • Central Mountain HS
11:00 am Dallas (0-1) - 1 Lewisburg (1-0) - 5 • Dallas
11:00 am Southern Columbia (0-1) - 1 Milton (1-0) - 2 • Southern Columbia
11:00 am Greater Nanticoke Area (1-0) - 2 • Benton (0-1) - 0 Greater Nanticoke Area
11:00 am Mifflinburg (1-1) - 0 Bellefonte (1-0) - 1 • Bald Eagle Area HS
2:30 pm St. Joseph's Catholic (0-1) - 0 Mifflinburg (1-1) - 1 • Bald Eagle Area HS
4:00 pm Millville (2-0) - 5 • Wellsboro (1-1) - 2 Millville
 

Week 2

September 3, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:15 pm Weatherly (1-0) - 5 • Lourdes Regional (1-1) - 3 Weatherly
4:30 pm Jersey Shore (2-3-1) - 1 Danville (4-0-1) - 1 Jersey Shore
4:30 pm Line Mountain (0-2) - 1 Greenwood (1-0) - 9 • Line Mountain
4:30 pm Muncy (0-2) - 3 South Williamsport (1-3) - 6 • Muncy
4:30 pm Lewisburg (4-0) - 6 • Warrior Run (3-2) - 2 Lewisburg
4:30 pm Benton (3-2) - 4 • Berwick (0-1) - 1 Benton
4:30 pm Selinsgrove (3-1) - 6 • Mifflinburg (1-4) - 0 Selinsgrove
4:30 pm Montoursville (1-4) - 1 Central Columbia (1-0) - 2 • Montoursville
4:30 pm Williamsport (1-1) - 0 State College (1-1) - 3 • Williamsport
4:30 pm Shikellamy (0-3) - 1 Central Mountain (2-2) - 5 • Shikellamy
5:15 pm Juniata Mennonite (0-1) - 1 Northumberland Christian (3-1-1) - 3 • Juniata Mennonite
6:30 pm East Juniata (1-2) - 10 • Upper Dauphin (0-1) - 1 East Juniata
7:00 pm Millville (4-0) - 5 • Milton (2-2) - 1 Millville
7:00 pm Hughesville (0-4) - 2 Loyalsock (5-0) - 3 • Hughesville
September 4, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamson (1-2) - 0 Northeast Bradford (1-2) - 4 • Williamson
4:00 pm Troy (1-1) - 4 • Galeton (3-1) - 2 Troy
5:30 pm Sayre (0-3-1) - 1 North Penn-Liberty (1-1) - 9 • Sayre
5:30 pm Athens (2-0) - 3 • Wellsboro (1-2) - 1 Athens
September 5, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:30 pm Jersey Shore (2-3-1) - 5 • St. Josephs (0-1) - 0 Jersey Shore
4:00 pm Line Mountain (0-2) - 2 Juniata (1-0) - 7 • Line Mountain
4:30 pm Shikellamy (0-3) - 1 Selinsgrove (3-1) - 6 • Shikellamy
4:30 pm Hughesville (0-4) - 2 Bloomsburg (3-0) - 3 • Hughesville
4:30 pm Muncy (0-2) - 0 Millville (4-0) - 3 • Muncy
4:30 pm Milton (2-2) - 1 Lewisburg (4-0) - 4 • Milton
4:30 pm Sullivan County (1-1) - 1 Benton (3-2) - 2 • Sullivan County
4:30 pm Williamsport (1-1) - 1 • Mifflinburg (1-4) - 0 Williamsport
6:15 pm Lourdes Regional (1-1) - 6 • Williams Valley (0-1) - 5 Lourdes Regional
6:30 pm Halifax (1-0) - 4 • East Juniata (1-2) - 0 Halifax
7:00 pm Midd-West (4-0) - 10 • Montoursville (1-4) - 0 Midd-West
7:00 pm Loyalsock (5-0) - 1 • South Williamsport (1-3) - 0 Loyalsock
7:00 pm Shamokin (0-2) - 2 Warrior Run (3-2) - 9 • Shamokin
7:00 pm Central Mountain (2-2) - 0 Danville (4-0-1) - 2 • Central Mountain
September 6, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:00 pm Northumberland Christian (3-1-1) - 9 • Meadowbrook Christian (0-3) - 2 Northumberland Christian
September 7, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Northeast Bradford (1-2) - 1 Bloomsburg (3-0) - 7 • Northeast Bradford
TBA Towanda (0-2) - 0 Bloomsburg (3-0) - 10 • Northeast Bradford HS
TBA Benton (3-2) - 4 • South Williamsport (1-3) - 0 Benton
TBA Midd-West (4-0) - 2 • Benton (3-2) - 0 Midd-West
TBA Jersey Shore (2-3-1) - 3 • South Williamsport (1-3) - 2 Jersey Shore
10:00 am Athens (2-0) - 11 • North Penn-Liberty (1-1) - 1 Athens
11:00 am Warrior Run (3-2) - 2 • Mifflinburg (1-4) - 0 Warrior Run
11:00 am Meadowbrook Christian (0-3) - 3 Penns Valley (1-0) - 6 • Meadowbrook Christian
11:30 am Sayre (0-3-1) - 2 Galeton (3-1) - 3 • Sayre
2:30 pm Lewisburg (4-0) - 5 • Camp Hill (0-1) - 0 Lewisburg
3:00 pm Southern Columbia (0-2) - 1 Sullivan County (1-1) - 2 • Southern Columbia
5:30 pm Central Mountain (2-2) - 2 • Shikellamy (0-3) - 0 Central Mountain
7:00 pm Hughesville (0-4) - 1 Milton (2-2) - 2 • Hughesville
7:00 pm Montoursville (1-4) - 1 Loyalsock (5-0) - 3 • Montoursville
7:00 pm Danville (4-0-1) - 5 • East Juniata (1-2) - 1 Danville
 

Week 3

September 9, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Meadowbrook Christian (2-3) - 10 • Forbes Road (0-1) - 5 Meadowbrook Christian
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) - 0 Wellsboro (2-2) - 7 • Northeast Bradford
4:00 pm Coudersport (1-0) - 4 • Williamson (3-3) - 0 Coudersport
4:30 pm Shikellamy (1-5) - 3 • Williams Valley (0-2) - 2 Shikellamy
4:30 pm Line Mountain (0-4) - 4 Susquenita (1-0) - 11 • Line Mountain
4:30 pm Sullivan County (4-1) - 10 • North Penn-Liberty (2-3) - 5 Sullivan County
5:00 pm Maine-Endwell (1-0) - 1 • Athens (4-1) - 0 Maine-Endwell
5:15 pm Columbia County Christian (0-2-1) - 1 Northumberland Christian (6-2-1) - 4 • Columbia County Christian
5:30 pm Sayre (1-4-1) - 6 • Towanda (0-6) - 2 Sayre
6:15 pm Lourdes Regional (1-3) - 1 Tri-Valley (1-0) - 2 • Lourdes Regional
September 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Jersey Shore (4-3-1) - 5 • Shikellamy (1-5) - 1 Jersey Shore
4:30 pm South Williamsport (3-4) - 3 • Southern Columbia (0-5) - 0 South Williamsport
4:30 pm Milton (3-3) - 4 • Montoursville (2-6) - 0 Milton
4:30 pm Central Columbia (2-2) - 0 Midd-West (6-0) - 4 • Central Columbia
4:30 pm Mifflinburg (1-7) - 1 Central Mountain (3-3) - 4 • Mifflinburg
4:30 pm Selinsgrove (6-1) - 2 • Williamsport (2-3) - 0 Selinsgrove
4:30 pm Loyalsock (7-0) - 9 • Bloomsburg (3-3) - 1 Loyalsock
4:30 pm Benton (4-3) - 0 Millville (6-0) - 6 • Benton
4:30 pm Lewisburg (5-0-1) - 13 • Shamokin (0-4) - 0 Lewisburg
4:30 pm Sullivan County (4-1) - 5 • Muncy (1-3) - 1 Sullivan County
5:15 pm Grace Prep (0-1) - 0 Northumberland Christian (6-2-1) - 5 • Grace Prep
6:30 pm Greenwood (2-0) - 1 • East Juniata (2-4) - 0 Greenwood
September 11, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Troy (3-1) - 11 • Towanda (0-6) - 0 Troy
4:00 pm North Penn-Liberty (2-3) - 3 • Galeton (3-4) - 1 North Penn-Liberty
5:30 pm Athens (4-1) - 9 • Northeast Bradford (2-4) - 0 Athens
September 12, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamson (3-3) - 8 • Towanda (0-6) - 2 Williamson
4:30 pm Mifflinburg (1-7) - 0 Jersey Shore (4-3-1) - 4 • Mifflinburg
4:30 pm Warrior Run (4-3) - 10 • Montoursville (2-6) - 0 Warrior Run
4:30 pm Central Columbia (2-2) - 3 • Shamokin (0-4) - 0 Central Columbia
4:30 pm Sullivan County (4-1) - 5 • Galeton (3-4) - 1 Sullivan County
4:30 pm Danville (4-1-1) - 0 Williamsport (2-3) - 3 • Danville
4:30 pm Bloomsburg (3-3) - 1 South Williamsport (3-4) - 4 • Bloomsburg
4:30 pm Muncy (1-3) - 1 • North Schuylkill (0-1) - 0 Muncy
5:00 pm Northumberland Christian (6-2-1) - 4 • Belleville Mennonite (1-1) - 2 Northumberland Christian
6:30 pm East Juniata (2-4) - 11 • Line Mountain (0-4) - 2 East Juniata
7:00 pm Southern Columbia (0-5) - 1 Hughesville (2-4) - 2 • Southern Columbia
7:00 pm Central Mountain (3-3) - 0 Selinsgrove (6-1) - 6 • Central Mountain
7:00 pm Midd-West (6-0) - 11 • Milton (3-3) - 0 Midd-West
7:00 pm Lourdes Regional (1-3) - 2 Minersville (1-0) - 5 • Lourdes Regional
September 13, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:00 pm Columbia County Christian (0-2-1) - 2 Meadowbrook Christian (2-3) - 5 • Columbia County Christian
5:15 pm Northumberland Christian (6-2-1) - 2 St. Joseph's Catholic (1-1) - 3 • Northumberland Christian
September 14, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Sayre (1-4-1) - 4 Williamson (3-3) - 5 • Sayre
10:00 am North Penn-Liberty (2-3) - 0 Troy (3-1) - 3 • North Penn-Liberty
10:00 am Towanda (0-6) - 1 Northeast Bradford (2-4) - 10 • Towanda
10:00 am Galeton (3-4) - 0 Athens (4-1) - 7 • Galeton
11:00 am South Williamsport (3-4) - 1 Montoursville (2-6) - 3 • South Williamsport
11:00 am Central Columbia (2-2) - 1 Hughesville (2-4) - 4 • Central Columbia
11:00 am Southern Columbia (0-5) - 2 Millville (6-0) - 4 • Southern Columbia
11:00 am Warrior Run (4-3) - 2 Selinsgrove (6-1) - 4 • Warrior Run
11:00 am Benton (4-3) - 3 • Bloomsburg (3-3) - 1 Benton
11:00 am Williamsport (2-3) - 0 Cumberland Valley (1-0) - 3 • Williamsport
11:00 am State College (1-1-1) - 2 Lewisburg (5-0-1) - 2 State College
12:00 pm Altoona (1-0) - 3 • East Juniata (2-4) - 0 Altoona
1:00 pm Mifflinburg (1-7) - 1 Hollidaysburg (1-0) - 2 • Mifflinburg
7:00 pm Loyalsock (7-0) - 8 • Shikellamy (1-5) - 0 Loyalsock
 

Week 4

September 16, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA East Juniata (2-5) - 0 Juniata (2-0) - 3 • East Juniata
5:00 pm Meadowbrook Christian (2-3) Grace Prep (0-1) Meadowbrook Christian
September 17, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:15 pm South Williamsport (3-4) Hughesville (2-4) South Williamsport
4:00 pm Williamson (3-3) Galeton (3-4) Williamson
4:00 pm North Penn-Liberty (2-3) Wellsboro (2-2) North Penn-Liberty
4:00 pm Muncy (1-3) Benton (4-3) Muncy
4:30 pm Central Columbia (2-2) Warrior Run (4-3) Central Columbia
4:30 pm Danville (4-1-1) Mifflinburg (1-7) Danville
4:30 pm Montoursville (2-6) Selinsgrove (6-1) Montoursville
4:30 pm Line Mountain (0-4) Halifax (1-0) Line Mountain
4:30 pm Lewisburg (5-0-1) Midd-West (6-0) Lewisburg
4:30 pm Millville (6-0) Sullivan County (5-1) Millville
4:30 pm Jersey Shore (4-3-1) Central Mountain (3-3) Jersey Shore
5:00 pm Juniata Mennonite (0-1) Meadowbrook Christian (2-3) Juniata Mennonite
5:15 pm Northumberland Christian (6-2-1) Walnut Street Christian (0-0) Northumberland Christian
5:30 pm Sayre (1-4-1) Troy (3-2) Sayre
6:00 pm Towanda (0-6) Athens (4-1) Towanda
6:15 pm Lourdes Regional (1-3) Schuylkill Haven (0-0) Lourdes Regional
6:30 pm Millersburg (0-0) East Juniata (2-5) Millersburg
7:00 pm Williamsport (2-3) Shikellamy (1-5) Williamsport
7:00 pm Loyalsock (7-0) Southern Columbia (0-5) Loyalsock
7:00 pm Shamokin (0-4) Milton (3-3) Shamokin
September 18, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:30 pm Athens (4-1) Trumansburg Dickerson (0-0) Athens
September 19, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Millersburg (0-0) Line Mountain (0-4) Millersburg
4:00 pm Williamson (3-3) North Penn-Liberty (2-3) Williamson
4:00 pm Troy (3-2) Wellsboro (2-2) Troy
4:15 pm Nativity BVM (0-0) Lourdes Regional (1-3) Nativity BVM
4:30 pm Shikellamy (1-5) Danville (4-1-1) Shikellamy
4:30 pm Muncy (1-3) Southern Columbia (0-5) Muncy
4:30 pm South Williamsport (3-4) Benton (4-3) South Williamsport
4:30 pm River of Life Christian Academy (0-0) Benton (4-3) River of Life Christian Academy
4:30 pm Montoursville (2-6) Millville (6-0) Montoursville
4:30 pm Selinsgrove (6-1) Jersey Shore (4-3-1) Selinsgrove
4:30 pm Milton (3-3) Central Columbia (2-2) Milton
5:30 pm Sayre (1-4-1) Northeast Bradford (2-4) Sayre
7:00 pm Galeton (3-4) Towanda (0-6) Galeton
7:00 pm Midd-West (6-0) Warrior Run (4-3) Midd-West
7:00 pm Central Mountain (3-3) Williamsport (2-3) Central Mountain
7:00 pm Hughesville (2-4) Shamokin (0-4) Hughesville
September 20, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Sullivan County (5-1) - 4 • Troy (3-2) - 0 Sullivan County
5:00 pm Meadowbrook Christian (2-3) Belleville Mennonite (1-1) Meadowbrook Christian
September 21, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Northern Potter (0-1-1) Williamson (3-3) Northern Potter
11:00 am Selinsgrove (6-1) Loyalsock (7-0) Selinsgrove
11:00 am Shikellamy (1-5) Shamokin (0-4) Shikellamy
11:00 am North Schuylkill (0-1) Lourdes Regional (1-3) North Schuylkill
11:00 am Altoona (1-0) Williamsport (2-3) Altoona
11:00 am Central Columbia (2-2) Bloomsburg (3-3) Central Columbia
11:00 am Sullivan County (5-1) Towanda (0-6) Sullivan County
1:00 pm Athens (4-1) Corning-Painted Post (0-0) Athens
1:00 pm Northeast Bradford (2-4) Meadowbrook Christian (2-3) Northeast Bradford
3:00 pm Southern Columbia (0-5) Benton (4-3) Southern Columbia
6:30 pm Berwick (0-1) Millville (6-0) Berwick
7:00 pm Midd-West (6-0) East Juniata (2-5) Midd-West
7:00 pm Hughesville (2-4) Muncy (1-3) Hughesville
 

Week 5

September 23, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:30 pm Wellsboro (2-2) Williamson (3-3) Wellsboro
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) North Penn-Liberty (2-3) Northeast Bradford
4:00 pm Lake-Lehman (0-0) Millville (6-0) Lake-Lehman
4:00 pm Lewisburg (5-0-1) Milton (3-3) Lewisburg
4:30 pm Line Mountain (0-4) Upper Dauphin (0-1) Line Mountain
4:30 pm Sullivan County (5-1) Southern Columbia (0-5) Sullivan County
5:00 pm Shamokin (0-4) Muncy (1-3) Shamokin
5:30 pm Athens (4-1) Troy (3-2) Athens
6:00 pm Towanda (0-6) Sayre (1-4-1) Towanda
6:30 pm Susquenita (1-0) East Juniata (2-5) Susquenita
6:30 pm Lourdes Regional (1-3) Weatherly (1-0) Lourdes Regional
September 24, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Danville (4-1-1) Selinsgrove (6-1) Danville
4:30 pm Warrior Run (4-3) Milton (3-3) Warrior Run
4:30 pm Benton (4-3) Loyalsock (7-0) Benton
4:30 pm Mifflinburg (1-7) Shikellamy (1-5) Mifflinburg
4:30 pm Central Columbia (2-2) Lewisburg (5-0-1) Central Columbia
4:45 pm Walnut Street Christian (0-0) Meadowbrook Christian (2-3) Walnut Street Christian
5:15 pm Northumberland Christian (6-2-1) Juniata Mennonite (0-1) Northumberland Christian
6:30 pm Upper Dauphin (0-1) East Juniata (2-5) Upper Dauphin
7:00 pm Shamokin (0-4) Montoursville (2-6) Shamokin
7:00 pm Millville (6-0) Muncy (1-3) Millville
7:00 pm Williamsport (2-3) Jersey Shore (4-3-1) Williamsport
7:00 pm Galeton (3-4) Coudersport (1-0) Galeton
September 25, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamson (3-3) Athens (4-1) Williamson
4:00 pm Troy (3-2) Northeast Bradford (2-4) Troy
4:30 pm Line Mountain (0-4) Juniata (2-0) Line Mountain
4:30 pm Towanda (0-6) Sullivan County (5-1) Towanda
5:00 pm Addison (0-0) North Penn-Liberty (2-3) Addison
6:15 pm Williams Valley (0-2) Lourdes Regional (1-3) Williams Valley
September 26, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Danville (4-1-1) Jersey Shore (4-3-1) Danville
4:30 pm Susquenita (1-0) Line Mountain (0-4) Susquenita
4:30 pm Milton (3-3) Muncy (1-3) Milton
4:30 pm Southern Columbia (0-5) Bloomsburg (3-3) Southern Columbia
4:30 pm Warrior Run (4-3) Lewisburg (5-0-1) Warrior Run
4:30 pm Mifflinburg (1-7) Selinsgrove (6-1) Mifflinburg
4:30 pm Central Columbia (2-2) Montoursville (2-6) Central Columbia
4:30 pm Shikellamy (1-5) Hughesville (2-4) Shikellamy
4:30 pm Shamokin (0-4) Midd-West (6-0) Shamokin
4:45 pm Meadowbrook Christian (2-3) Northumberland Christian (6-2-1) Meadowbrook Christian
6:30 pm East Juniata (2-5) Halifax (1-0) East Juniata
7:00 pm Galeton (3-4) Wellsboro (2-2) Galeton
September 27, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:15 pm Weatherly (1-0) Northumberland Christian (6-2-1) Weatherly
4:30 pm Sullivan County (5-1) Northeast Bradford (2-4) Sullivan County
September 28, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Tri-Valley (1-0) Lourdes Regional (1-3) Tri-Valley
11:00 am Benton (4-3) Hughesville (2-4) Benton
11:00 am Wellsboro (2-2) Coudersport (1-0) Wellsboro
11:00 am Lewisburg (5-0-1) Williamsport (2-3) Lewisburg
11:00 am Juniata (2-0) Midd-West (6-0) Juniata
1:00 pm Greenwood (2-0) Line Mountain (0-4) Greenwood
1:00 pm Williamson (3-3) Northern Potter (0-1-1) Williamson
2:00 pm Milton (3-3) South Williamsport (3-4) Milton
3:00 pm Shikellamy (1-5) Southern Columbia (0-5) Shikellamy
7:00 pm Loyalsock (7-0) Danville (4-1-1) Loyalsock
 

Week 6

September 30, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm South Williamsport (3-4) Loyalsock (7-0) South Williamsport
4:30 pm Mifflinburg (1-7) Williamsport (2-3) Mifflinburg
4:30 pm Montoursville (2-6) Midd-West (6-0) Montoursville
4:30 pm Warrior Run (4-3) Shamokin (0-4) Warrior Run
4:30 pm Selinsgrove (6-1) Shikellamy (1-5) Selinsgrove
4:30 pm Bloomsburg (3-3) Hughesville (2-4) Bloomsburg
4:30 pm Line Mountain (0-4) Muncy (1-3) Line Mountain
4:30 pm Benton (4-3) Sullivan County (5-1) Benton
5:30 pm Wellsboro (2-2) North Penn-Liberty (2-3) Wellsboro
7:00 pm Millville (6-0) Central Columbia (2-2) Millville
7:00 pm Danville (4-1-1) Central Mountain (3-3) Danville
October 1, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Troy (3-2) Williamson (3-3) Troy
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) Galeton (3-4) Northeast Bradford
4:00 pm Line Mountain (0-4) East Juniata (2-5) Line Mountain
4:00 pm Lourdes Regional (1-3) Bloomsburg (3-3) Lourdes Regional
4:00 pm Belleville Mennonite (1-1) Northumberland Christian (6-2-1) Belleville Mennonite
5:30 pm Sayre (1-4-1) Athens (4-1) Sayre
6:00 pm Towanda (0-6) Wellsboro (2-2) Towanda
October 2, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamsport (2-3) Selinsgrove (6-1) Williamsport
4:00 pm Bloomsburg (3-3) Loyalsock (7-0) Bloomsburg
4:00 pm North Penn-Liberty (2-3) Towanda (0-6) North Penn-Liberty
4:00 pm Muncy (1-3) Sullivan County (5-1) Muncy
4:00 pm Montoursville (2-6) Milton (3-3) Montoursville
4:00 pm Shikellamy (1-5) Jersey Shore (4-3-1) Shikellamy
5:00 pm Line Mountain (0-4) Warrior Run (4-3) Line Mountain
7:00 pm Southern Columbia (0-5) South Williamsport (3-4) Southern Columbia
7:00 pm Lourdes Regional (1-3) Upper Dauphin (0-1) Lourdes Regional
7:00 pm Millville (6-0) Benton (4-3) Millville
7:00 pm Shamokin (0-4) Lewisburg (5-0-1) Shamokin
7:00 pm Central Mountain (3-3) Mifflinburg (1-7) Central Mountain
7:00 pm Midd-West (6-0) Central Columbia (2-2) Midd-West
October 3, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) Sayre (1-4-1) Northeast Bradford
4:00 pm Troy (3-2) Athens (4-1) Troy
4:15 pm Minersville (1-0) Lourdes Regional (1-3) Minersville
4:45 pm Northumberland Christian (6-2-1) Grace Prep (0-1) Northumberland Christian
6:30 pm East Juniata (2-5) Susquenita (1-0) East Juniata
6:30 pm Upper Dauphin (0-1) Line Mountain (0-4) Upper Dauphin
7:00 pm Galeton (3-4) Williamson (3-3) Galeton
October 4, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamson (3-3) Coudersport (1-0) Williamson
4:45 pm Meadowbrook Christian (2-3) Columbia County Christian (0-2-1) Meadowbrook Christian
4:45 pm Northumberland Christian (6-2-1) St. Joseph's Catholic (1-1) Northumberland Christian
October 5, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
12:00 pm Sullivan County (5-1) Sayre (1-4-1) Sullivan County
2:00 pm Shamokin (0-4) Minersville (1-0) Shamokin
2:00 pm Selinsgrove (6-1) Lewisburg (5-0-1) Selinsgrove
2:00 pm Danville (4-1-1) Central Columbia (2-2) Danville
3:30 pm Mifflinburg (1-7) Midd-West (6-0) Mifflinburg
4:30 pm Loyalsock (7-0) Wellsboro (2-2) Loyalsock
7:00 pm Galeton (3-4) Troy (3-2) Galeton
7:00 pm Millville (6-0) Line Mountain (0-4) Millville
 

Week 7

October 7, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Jersey Shore (4-3-1) Mifflinburg (1-7) Jersey Shore
4:00 pm Selinsgrove (6-1) Central Mountain (3-3) Selinsgrove
4:00 pm Williamsport (2-3) Danville (4-1-1) Williamsport
4:00 pm South Williamsport (3-4) Bloomsburg (3-3) South Williamsport
4:00 pm Troy (3-2) Muncy (1-3) Troy
4:00 pm Montoursville (2-6) Warrior Run (4-3) Montoursville
4:30 pm Milton (3-3) Midd-West (6-0) Milton
4:30 pm Shamokin (0-4) Central Columbia (2-2) Shamokin
7:00 pm Hughesville (2-4) Southern Columbia (0-5) Hughesville
October 8, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:45 pm Grace Prep (0-1) Meadowbrook Christian (2-3) Grace Prep
5:00 pm Schuylkill Haven (0-0) Lourdes Regional (1-3) Schuylkill Haven
5:00 pm Halifax (1-0) Line Mountain (0-4) Halifax
5:30 pm Sayre (1-4-1) Towanda (0-6) Sayre
6:30 pm East Juniata (2-5) Millersburg (0-0) East Juniata
7:00 pm Wellsboro (2-2) Galeton (3-4) Wellsboro
7:00 pm Shikellamy (1-5) Williamsport (2-3) Shikellamy
October 9, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Milton (3-3) Shamokin (0-4) Milton
4:00 pm Sullivan County (5-1) Millville (6-0) Sullivan County
4:00 pm Warrior Run (4-3) Central Columbia (2-2) Warrior Run
4:00 pm Towanda (0-6) Troy (3-2) Towanda
4:00 pm Mifflinburg (1-7) Danville (4-1-1) Mifflinburg
4:00 pm Benton (4-3) Muncy (1-3) Benton
6:15 pm Lourdes Regional (1-3) Nativity BVM (0-0) Lourdes Regional
7:00 pm Central Mountain (3-3) Jersey Shore (4-3-1) Central Mountain
7:00 pm Hughesville (2-4) South Williamsport (3-4) Hughesville
7:00 pm Southern Columbia (0-5) Loyalsock (7-0) Southern Columbia
7:00 pm Midd-West (6-0) Lewisburg (5-0-1) Midd-West
October 10, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Northern Potter (0-1-1) Galeton (3-4) Northern Potter
4:00 pm Juniata (2-0) East Juniata (2-5) Juniata
4:00 pm Williamson (3-3) Sayre (1-4-1) Williamson
4:00 pm Jersey Shore (4-3-1) Bloomsburg (3-3) Jersey Shore
4:00 pm North Penn-Liberty (2-3) Northeast Bradford (2-4) North Penn-Liberty
4:15 pm Line Mountain (0-4) Millersburg (0-0) Line Mountain
5:30 pm Wellsboro (2-2) Athens (4-1) Wellsboro
October 11, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Troy (3-2) Sullivan County (5-1) Troy
4:45 pm Meadowbrook Christian (2-3) Juniata Mennonite (0-1) Meadowbrook Christian
4:45 pm Walnut Street Christian (0-0) Northumberland Christian (6-2-1) Walnut Street Christian
October 12, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA South Williamsport (3-4) Sullivan County (5-1) South Williamsport
11:00 am Line Mountain (0-4) Hughesville (2-4) Line Mountain
11:00 am Towanda (0-6) Blue Ridge (0-0) Towanda
11:00 am Benton (4-3) Northeast Bradford (2-4) Benton
11:00 am Lewisburg (5-0-1) Mifflinburg (1-7) Lewisburg
2:00 pm Wellsboro (2-2) Bloomsburg (3-3) Wellsboro
2:30 pm Central Columbia (2-2) Southern Columbia (0-5) Central Columbia
5:00 pm Muncy (1-3) Meadowbrook Christian (2-3) Muncy
5:30 pm Corning-Painted Post (0-0) Athens (4-1) Corning-Painted Post
5:30 pm Shamokin (0-4) Lourdes Regional (1-3) Shamokin
7:00 pm Millville (6-0) Loyalsock (7-0) Millville
 

Week 8

October 14, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Montoursville (2-6) Lewisburg (5-0-1) Montoursville
4:00 pm Jersey Shore (4-3-1) Selinsgrove (6-1) Jersey Shore
4:00 pm Southern Columbia (0-5) Shamokin (0-4) Southern Columbia
4:00 pm Danville (4-1-1) Shikellamy (1-5) Danville
4:30 pm Central Columbia (2-2) Milton (3-3) Central Columbia
4:30 pm Warrior Run (4-3) Midd-West (6-0) Warrior Run
6:15 pm Bloomsburg (3-3) North Schuylkill (0-1) Bloomsburg
7:00 pm Williamsport (2-3) Central Mountain (3-3) Williamsport
October 15, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Benton (4-3) Sayre (1-4-1) Benton
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) Athens (4-1) Northeast Bradford
5:30 pm Wellsboro (2-2) Troy (3-2) Wellsboro
5:30 pm Galeton (3-4) North Penn-Liberty (2-3) Galeton
6:00 pm Towanda (0-6) Williamson (3-3) Towanda
7:00 pm Southern Columbia (0-5) Muncy (1-3) Southern Columbia
7:00 pm Millville (6-0) South Williamsport (3-4) Millville
October 16, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Lewisburg (5-0-1) Central Columbia (2-2) Lewisburg
4:00 pm Jersey Shore (4-3-1) Williamsport (2-3) Jersey Shore
4:00 pm Montoursville (2-6) Shamokin (0-4) Montoursville
4:00 pm Milton (3-3) Warrior Run (4-3) Milton
4:00 pm Shikellamy (1-5) Mifflinburg (1-7) Shikellamy
7:00 pm Hughesville (2-4) Sullivan County (5-1) Hughesville
7:00 pm Selinsgrove (6-1) Danville (4-1-1) Selinsgrove
October 17, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm North Penn-Liberty (2-3) Sayre (1-4-1) North Penn-Liberty
4:00 pm Williamson (3-3) Troy (3-2) Williamson
4:00 pm Northeast Bradford (2-4) Towanda (0-6) Northeast Bradford
4:00 pm Bloomsburg (3-3) Warrior Run (4-3) Bloomsburg
5:00 pm South Williamsport (3-4) Wellsboro (2-2) Penn College
5:30 pm Milton (3-3) Shikellamy (1-5) Milton
5:30 pm Athens (4-1) Galeton (3-4) Athens
7:00 pm Millville (6-0) Midd-West (6-0) Millville
October 19, 2019
TIMEHOMEAWAYLOCATION
11:00 am Central Columbia (2-2) Loyalsock (7-0) Central Columbia
11:00 am Northeast Bradford (2-4) South Williamsport (3-4) Northeast Bradford
11:00 am Sayre (1-4-1) Bloomsburg (3-3) Sayre
7:00 pm Loyalsock (7-0) Hughesville (2-4) Loyalsock
7:00 pm Ithaca (0-0) Athens (4-1) Ithaca