2018 Softball Schedule

Week 1

March 31, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Blue Ridge (1-0) - 9 • Sayre (0-1) - 0 Blue Ridge
 

Week 2

March 26, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Loyalsock (3-2) - 9 Langley (1-0) - 11 • Myrtle Beach
March 27, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Loyalsock (3-2) - 11 • Chautauqua Lake (0-1) - 3 Myrtle Beach
4:30 pm Benton (0-1) - 1 Warrior Run (1-0) - 33 • Benton
4:30 pm Shikellamy (1-1) - 8 Hughesville (1-0) - 10 • Shikellamy
4:30 pm Panther Valley (0-1) - 7 Columbia Montour Vo-Tech (1-0) - 19 • Panther Valley
March 28, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Loyalsock (3-2) - 13 • Manchester (0-1) - 4 Myrtle Beach
4:30 pm North Penn-Liberty (1-0) - 14 • Williamson (0-1) - 0 North Penn-Liberty
4:30 pm Lewisburg (1-0) - 7 • Selinsgrove (0-1) - 4 Lewisburg
4:30 pm St. John Neumann (1-0) - 13 • Canton (0-2) - 12 St. John Neumann
4:30 pm Bucktail (0-1) - 0 Galeton (1-0) - 8 • Bucktail
March 29, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Loyalsock (3-2) - 3 Lincoln (1-0) - 11 • Myrtle Beach
4:30 pm Southern Columbia (0-1) - 4 Bloomsburg (1-0) - 11 • Southern Columbia
4:30 pm Millville (1-0) - 18 • Lourdes Regional (0-1) - 6 Millville
March 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Fort LeBoeuf (0-1) - 5 Loyalsock (3-2) - 7 • Fort LeBoeuf
March 31, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Canton (0-2) - 5 Wyalusing (1-0) - 15 • Canton
11:00 am Shikellamy (1-1) - 9 • Central Columbia (0-1) - 6 Shikellamy
1:00 pm Juniata (0-1) - 4 Montoursville (1-0) - 9 • Juniata
 

Week 3

April 2, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Wellsboro (2-0) - 12 • Canton (0-3) - 1 Wellsboro
April 4, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Troy (1-2) - 7 • Northeast Bradford (2-1) - 3 Troy
April 5, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Benton (0-3) - 12 St. John Neumann (2-0) - 24 • Benton
4:30 pm Towanda (1-1) - 4 • Athens (0-1) - 2 Towanda
4:30 pm Midd-West (0-2) - 5 Central Mountain (1-1) - 15 • Midd-West
4:30 pm Wellsboro (2-0) - 7 • Troy (1-2) - 1 Wellsboro
4:30 pm Wyalusing (2-1) - 5 North Penn-Liberty (2-0) - 13 • Wyalusing
4:30 pm Lewisburg (2-1) - 12 • Mifflinburg (1-1) - 11 Lewisburg
4:30 pm East Juniata (0-1) - 0 Greenwood (1-0) - 12 • East Juniata
4:30 pm Montoursville (2-1) - 2 Danville (2-0) - 3 • Montoursville
4:30 pm Shamokin (1-0) - 14 • Selinsgrove (1-2) - 7 Shamokin
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (2-1) - 11 • Millville (1-1) - 6 Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Central Columbia (1-2) - 6 • Milton (0-1) - 2 Central Columbia
4:30 pm Bucktail (1-1) - 8 • Muncy (0-1) - 7 Bucktail
4:30 pm Bloomsburg (3-0) - 8 • Hughesville (2-1) - 7 Bloomsburg
4:30 pm Montgomery (0-1) - 2 Sullivan County (1-0) - 10 • Montgomery
April 6, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Midd-West (0-2) - 1 Shikellamy (2-1) - 6 • Midd-West
4:30 pm Southern Columbia (0-3) - 0 Warrior Run (2-0) - 10 • Southern Columbia
4:30 pm Troy (1-2) - 3 Cowanesque Valley (1-0) - 8 • Troy
April 7, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 am Selinsgrove (1-2) - 10 • Central Columbia (1-2) - 7 Selinsgrove
10:00 am Wyalusing (2-1) - 11 • Towanda (1-1) - 6 Wyalusing
11:00 am Loyalsock (4-2) - 19 • Lewisburg (2-1) - 4 Loyalsock
11:00 am Danville (2-0) - 11 • Line Mountain (0-1) - 1 Danville
11:00 am Columbia Montour Vo-Tech (2-1) - 2 Bloomsburg (3-0) - 7 • Columbia Montour Vo-Tech
11:00 am Hughesville (2-1) - 11 • Benton (0-3) - 0 Hughesville
11:00 am Mifflinburg (1-1) - 6 • Penns Valley (0-1) - 3 Mifflinburg
2:00 pm Pottsville (1-0) - 12 • Lourdes Regional (0-2) - 1 Pottsville
2:00 pm Montoursville (2-1) - 4 • Southern Columbia (0-3) - 0 Montoursville
4:30 pm Blue Ridge (1-1) - 0 Northeast Bradford (2-1) - 3 • Blue Ridge
April 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Northeast Bradford (2-1) - 14 • Williamson (0-2) - 2 Northeast Bradford
 

Week 4

April 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Montgomery (2-2) - 0 South Williamsport (4-0) - 11 • Montgomery
4:30 pm Central Columbia (2-4) - 1 Jersey Shore (4-0) - 11 • Central Columbia
4:30 pm North Penn-Liberty (4-1) - 5 • Wellsboro (3-3) - 4 North Penn-Liberty
4:30 pm Shenandoah Valley (0-3) - 0 Shamokin (4-1) - 15 • Shenandoah Valley
4:30 pm Selinsgrove (2-4) - 3 Mifflinburg (4-2) - 13 • Selinsgrove
4:30 pm Cowanesque Valley (3-1) - 14 • Canton (0-6) - 3 Cowanesque Valley
4:30 pm Towanda (3-2) - 9 • Sayre (0-6) - 4 Towanda
4:30 pm East Juniata (0-5) - 12 Susquenita (1-0) - 30 • East Juniata
4:30 pm Millville (3-3) - 15 • Bucktail (2-3) - 14 Millville
4:30 pm Halifax (2-0) - 5 • Line Mountain (1-3) - 2 Halifax
4:30 pm Warrior Run (4-0) - 13 • Bloomsburg (3-3) - 1 Warrior Run
4:30 pm Midd-West (0-5) - 2 Lewisburg (5-1) - 4 • Midd-West
April 10, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Williamsport (3-0) - 12 • Central Mountain (2-3) - 8 Williamsport
4:30 pm Montoursville (3-2) - 7 • Shikellamy (4-2) - 6 Montoursville
4:30 pm Jersey Shore (4-0) - 10 • Midd-West (0-5) - 0 Jersey Shore
4:30 pm St. John Neumann (2-2) - 4 Montgomery (2-2) - 14 • St. John Neumann
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (4-2) - 17 • Shenandoah Valley (0-3) - 1 Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Northern Potter (0-2) - 0 Galeton (3-0) - 10 • Northern Potter
4:30 pm Shamokin (4-1) - 4 Mifflinburg (4-2) - 5 • Shamokin
4:30 pm South Williamsport (4-0) - 11 • Canton (0-6) - 1 South Williamsport
4:30 pm Line Mountain (1-3) - 10 • East Juniata (0-5) - 0 Line Mountain
4:30 pm Loyalsock (6-3) - 13 • Milton (0-3) - 3 Loyalsock
4:30 pm Lehighton (1-0) - 15 • Lourdes Regional (2-3) - 2 Lehighton
April 11, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Benton (1-5) - 9 • Muncy (0-3) - 2 Benton
4:30 pm Troy (2-3) - 0 Wyalusing (4-1) - 12 • Troy
4:30 pm Hughesville (2-4) - 3 Lewisburg (5-1) - 7 • Hughesville
4:30 pm Athens (0-3) - 1 Wellsboro (3-3) - 7 • Athens
4:30 pm Canton (0-6) - 6 Northeast Bradford (6-1) - 22 • Canton
4:30 pm Williamson (2-2) - 7 • Sayre (0-6) - 1 Williamson
4:30 pm Berwick (1-0) - 9 • Bloomsburg (3-3) - 1 Berwick
4:30 pm North Penn-Liberty (4-1) - 5 • Towanda (3-2) - 1 North Penn-Liberty
4:30 pm Williamsport (3-0) - 10 • Hollidaysburg (0-2) - 0 Williamsport
April 12, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Central Mountain (2-3) - 0 Jersey Shore (4-0) - 4 • Central Mountain
4:30 pm Muncy (0-3) - 4 Columbia Montour Vo-Tech (4-2) - 10 • Muncy
4:30 pm Hughesville (2-4) - 0 Warrior Run (4-0) - 10 • Hughesville
4:30 pm Lewisburg (5-1) - 4 • Central Columbia (2-4) - 1 Lewisburg
4:30 pm South Williamsport (4-0) - 16 • Southern Columbia (0-5) - 0 South Williamsport
4:30 pm Galeton (3-0) - 12 • Oswayo Valley (0-1) - 2 Galeton
4:30 pm Mifflinburg (4-2) - 7 • Montoursville (3-2) - 2 Mifflinburg
4:30 pm Shikellamy (4-2) - 9 • Selinsgrove (2-4) - 2 Shikellamy
4:30 pm Juniata (1-1) - 13 • East Juniata (0-5) - 3 Juniata
4:30 pm Shamokin (4-1) - 13 • Midd-West (0-5) - 3 Shamokin
4:30 pm Montgomery (2-2) - 3 • Bucktail (2-3) - 1 Montgomery
4:30 pm Line Mountain (1-3) - 4 Millersburg (1-0) - 17 • Line Mountain
4:30 pm St. John Neumann (2-2) - 6 Sullivan County (3-1) - 9 • St. John Neumann
4:30 pm Loyalsock (6-3) - 8 • Bloomsburg (3-3) - 5 Loyalsock
4:30 pm Danville (4-0) - 5 • Milton (0-3) - 3 Danville
4:30 pm Jim Thorpe (0-1) - 7 Lourdes Regional (2-3) - 21 • Jim Thorpe
4:30 pm Benton (1-5) - 4 Millville (3-3) - 5 • Benton
April 13, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Athens (0-3) - 0 Wyalusing (4-1) - 1 • Athens
4:30 pm Towanda (3-2) - 3 • Wellsboro (3-3) - 2 Towanda
4:30 pm Weatherly (1-0) - 11 • Millville (3-3) - 5 Weatherly
4:30 pm Shikellamy (4-2) - 6 • Minersville (0-1) - 3 Shikellamy
4:30 pm Shenandoah Valley (0-3) - 1 Lourdes Regional (2-3) - 19 • Shenandoah Valley
4:30 pm North Penn-Liberty (4-1) - 3 Troy (2-3) - 4 • North Penn-Liberty
4:30 pm Williamson (2-2) - 7 • Cowanesque Valley (3-1) - 2 Williamson
4:30 pm Sayre (0-6) - 1 Northeast Bradford (6-1) - 8 • Sayre
April 14, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Sullivan County (3-1) - 19 • Odessa-Montour (0-2) - 2 Northeast Bradford
TBA Southern Columbia (0-5) - 0 Central Columbia (2-4) - 11 • Southern Columbia
TBA Benton (1-5) - 3 Northwest Area (1-0) - 22 • Benton
TBA Northeast Bradford (6-1) - 10 • Odessa-Montour (0-2) - 5 Northeast Bradford
11:00 am Selinsgrove (2-4) - 11 • Hughesville (2-4) - 10 Selinsgrove
11:00 am East Juniata (0-5) - 0 Halifax (2-0) - 22 • East Juniata
11:00 am Millville (3-3) - 0 Danville (4-0) - 17 • Millville
11:00 am DuBois (0-1) - 3 Williamsport (3-0) - 8 • DuBois
11:00 am Loyalsock (6-3) - 9 Jersey Shore (4-0) - 11 • Loyalsock
11:00 am Shamokin (4-1) - 15 • Columbia Montour Vo-Tech (4-2) - 0 Shamokin
12:00 pm North Schuylkill (1-0) - 4 • Mifflinburg (4-2) - 2 North Schuylkill
12:00 pm Sayre (0-6) - 0 Tioga (1-0) - 21 • Sayre
1:00 pm South Williamsport (4-0) - 7 • Wellsboro (3-3) - 2 South Williamsport
1:00 pm Bucktail (2-3) - 9 • Northern Potter (0-2) - 3 Bucktail
April 18, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Cowanesque Valley (3-1) - 10 • Sayre (0-6) - 0 Cowanesque Valley
 

Week 5

April 16, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Bloomsburg (3-5) - 7 Central Columbia (3-6) - 8 • Bloomsburg
4:30 pm Galeton (3-2) - 0 Otto-Eldred (1-0) - 12 • Galeton
April 17, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Central Columbia (3-6) - 6 Danville (5-1) - 11 • Central Columbia
4:30 pm Selinsgrove (4-4) - 16 • Midd-West (0-6) - 2 Selinsgrove
4:30 pm Benton (2-7) - 14 Sullivan County (5-1) - 27 • Benton
4:30 pm Troy (3-4) - 3 Athens (1-3) - 8 • Troy
April 18, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Wellsboro (3-5) - 0 Wyalusing (6-1) - 18 • Wellsboro
4:30 pm Loyalsock (6-4) - 1 Warrior Run (6-0) - 7 • Loyalsock
4:30 pm Canton (0-8) - 4 Williamson (3-2) - 20 • Canton
4:30 pm Susquenita (2-0) - 6 • Line Mountain (1-5) - 4 Susquenita
4:30 pm Bucktail (3-4) - 6 Columbia Montour Vo-Tech (6-2) - 7 • Bucktail
4:30 pm Troy (3-4) - 2 • Towanda (4-4) - 0 Troy
4:30 pm Southern Columbia (1-6) - 10 • Hughesville (3-6) - 9 Southern Columbia
4:30 pm Lourdes Regional (2-5) - 0 Tamaqua (1-0) - 22 • Lourdes Regional
4:30 pm East Juniata (1-6) - 11 • Muncy (0-5) - 9 East Juniata
April 19, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Milton (0-4) Selinsgrove (4-4) Milton
4:30 pm Muncy (0-5) - 1 Millville (4-4) - 6 • Muncy
4:30 pm Shikellamy (4-4) - 1 Central Mountain (3-3) - 16 • Shikellamy
4:30 pm Montgomery (2-3) - 8 Benton (2-7) - 12 • Montgomery
April 20, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Warrior Run (6-0) - 9 • Milton (0-4) - 3 Warrior Run
4:30 pm Canton (0-8) - 5 Towanda (4-4) - 18 • Canton
4:30 pm Bloomsburg (3-5) - 6 South Williamsport (6-0) - 7 • Bloomsburg
4:30 pm Shikellamy (4-4) - 12 Shamokin (5-1) - 15 • Shikellamy
4:30 pm Coudersport (1-0) - 11 • Galeton (3-2) - 1 Coudersport
4:30 pm Blue Mountain (1-0) - 12 • Lourdes Regional (2-5) - 0 Blue Mountain
4:30 pm East Juniata (1-6) - 0 Millersburg (2-0) - 13 • East Juniata
4:30 pm Northeast Bradford (6-2) - 1 Wyalusing (6-1) - 14 • Northeast Bradford
4:30 pm Wellsboro (3-5) - 5 Hughesville (3-6) - 17 • Wellsboro
April 21, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Cowanesque Valley (5-1) - 15 • Northern Potter (0-4) - 5 Cowanesque Valley
TBA St. Marys (1-1) - 3 Williamsport (4-1) - 15 • St. Marys
11:00 am Danville (5-1) - 3 North Schuylkill (2-0) - 4 • Danville
11:00 am Millville (4-4) - 3 Sullivan County (5-1) - 14 • Millville
11:00 am Berwick (2-0) - 10 • Central Columbia (3-6) - 3 Berwick
11:00 am Line Mountain (1-5) - 0 Greenwood (2-0) - 5 • Line Mountain
11:00 am Lewisburg (6-1) - 12 • Southern Columbia (1-6) - 2 Lewisburg
11:00 am Towanda (4-4) - 2 Tioga (2-0) - 3 • Towanda
11:00 am Jersey Shore (5-0) - 11 • Mifflinburg (4-3) - 4 Jersey Shore
11:00 am Benton (2-7) - 7 Columbia Montour Vo-Tech (6-2) - 17 • Benton
11:00 am Montoursville (3-3) - 8 Selinsgrove (4-4) - 10 • Montoursville
12:00 pm Bucktail (3-4) - 12 • St. John Neumann (2-3) - 2 Bucktail
1:00 pm South Williamsport (6-0) - 4 • Hughesville (3-6) - 3 South Williamsport
April 22, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Northern Potter (0-4) - 1 Cowanesque Valley (5-1) - 23 • Northern Potter
 

Week 6

April 23, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Williamson (5-7) - 12 • Northern Potter (0-7) - 4 Williamson
4:30 pm Sayre (0-9) - 0 Athens (6-3) - 19 • Sayre
4:30 pm Montgomery (4-4) - 7 • Muncy (1-7) - 3 Montgomery
4:30 pm Southern Columbia (1-9) - 0 Jersey Shore (9-0) - 13 • Southern Columbia
4:30 pm Mahanoy Area (0-1) - 2 Shamokin (7-2) - 7 • Mahanoy Area
4:30 pm Wellsboro (6-5) - 10 • Cowanesque Valley (6-4) - 7 Wellsboro
4:30 pm Milton (3-5) - 2 • Montoursville (3-7) - 1 Milton
4:30 pm Sullivan County (6-3) - 3 Hughesville (4-8) - 14 • Sullivan County
4:30 pm Selinsgrove (4-7) - 7 Central Mountain (6-3) - 12 • Selinsgrove
4:30 pm Millville (6-5) - 6 • St. John Neumann (3-5) - 2 Millville
4:30 pm Port Allegany (1-0) - 12 • Galeton (4-3) - 5 Port Allegany
4:30 pm Pine Grove (1-0) - 15 • Lourdes Regional (2-8) - 0 Pine Grove
4:30 pm East Juniata (1-8) - 2 Warrior Run (9-0) - 17 • East Juniata
4:30 pm Midd-West (0-8) - 0 Halifax (3-1) - 3 • Midd-West
4:30 pm Line Mountain (3-6) - 1 Danville (8-1) - 12 • Line Mountain
4:30 pm Benton (3-9) - 5 Bucktail (4-6) - 6 • Benton
April 24, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Lewisburg (7-1) - 2 • Milton (3-5) - 1 Lewisburg
4:30 pm Muncy (1-7) - 8 Sullivan County (6-3) - 9 • Muncy
4:30 pm Williamson (5-7) - 3 Troy (5-5) - 10 • Williamson
4:30 pm Blue Ridge (1-2) - 1 Towanda (6-4) - 13 • Blue Ridge
4:30 pm Athens (6-3) - 12 • Canton (0-11) - 2 Athens
4:30 pm Montgomery (4-4) - 3 Columbia Montour Vo-Tech (8-2) - 5 • Montgomery
4:30 pm South Williamsport (7-1) - 0 Warrior Run (9-0) - 10 • South Williamsport
4:30 pm Midd-West (0-8) - 7 Jersey Shore (9-0) - 17 • Midd-West
4:30 pm Central Columbia (4-7) - 4 • Montoursville (3-7) - 3 Central Columbia
4:30 pm Shamokin (7-2) - 15 • Shikellamy (4-6) - 6 Shamokin
4:30 pm Sayre (0-9) - 0 Wellsboro (6-5) - 16 • Sayre
4:30 pm Loyalsock (8-4) - 3 • Hughesville (4-8) - 0 Loyalsock
4:30 pm Central Mountain (6-3) - 13 • Selinsgrove (4-7) - 2 Central Mountain
4:30 pm St. John Neumann (3-5) - 5 Millville (6-5) - 7 • St. John Neumann
4:30 pm Lourdes Regional (2-8) - 1 Pottsville (2-0) - 8 • Lourdes Regional
4:30 pm East Juniata (1-8) - 4 Newport (1-0) - 16 • East Juniata
4:30 pm Bloomsburg (4-7) - 10 • Southern Columbia (1-9) - 0 Bloomsburg
4:30 pm Mifflinburg (7-4) - 1 Danville (8-1) - 6 • Mifflinburg
4:30 pm Bucktail (4-6) - 6 Benton (3-9) - 7 • Bucktail
4:30 pm Bald Eagle Area (1-0) - 10 • Williamsport (6-3) - 0 Bald Eagle Area
4:30 pm Line Mountain (3-6) - 3 • Halifax (3-1) - 2 Line Mountain
April 25, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Galeton (4-3) - 8 • Northern Potter (0-7) - 7 Galeton
April 26, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Northeast Bradford (10-4) - 0 Towanda (6-4) - 12 • Northeast Bradford
4:30 pm Wyalusing (8-1) - 4 • Cowanesque Valley (6-4) - 3 Wyalusing
4:30 pm Williamson (5-7) - 0 Athens (6-3) - 7 • Williamson
4:30 pm Millville (6-5) - 4 Columbia Montour Vo-Tech (8-2) - 11 • Millville
4:30 pm Jersey Shore (9-0) - 16 • Selinsgrove (4-7) - 1 Jersey Shore
4:30 pm Sullivan County (6-3) - 10 Montgomery (4-4) - 14 • Sullivan County
4:30 pm Central Columbia (4-7) - 3 Mifflinburg (7-4) - 15 • Central Columbia
4:30 pm Shamokin (7-2) - 5 Central Mountain (6-3) - 10 • Shamokin
4:30 pm Hughesville (4-8) - 3 South Williamsport (7-1) - 8 • Hughesville
4:30 pm Montoursville (3-7) - 0 Milton (3-5) - 6 • Montoursville
4:30 pm Canton (0-11) - 4 North Penn-Liberty (6-1) - 15 • Canton
4:30 pm Muncy (1-7) - 11 • Bucktail (4-6) - 1 Muncy
4:30 pm North Schuylkill (4-0) - 11 • Lourdes Regional (2-8) - 0 North Schuylkill
4:30 pm Bloomsburg (4-7) - 2 Warrior Run (9-0) - 4 • Bloomsburg
4:30 pm Southern Columbia (1-9) - 0 Loyalsock (8-4) - 26 • Southern Columbia
4:30 pm St. John Neumann (3-5) - 9 • Benton (3-9) - 6 St. John Neumann
4:30 pm Williamsport (6-3) - 15 • Altoona (0-1) - 0 Williamsport
4:30 pm Line Mountain (3-6) - 4 • Juniata (1-2) - 0 Line Mountain
April 27, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm North Penn-Liberty (6-1) - 17 • Sayre (0-9) - 2 North Penn-Liberty
4:30 pm Oswayo Valley (0-2) - 2 Cowanesque Valley (6-4) - 14 • Oswayo Valley
4:30 pm Athens (6-3) - 9 • Northeast Bradford (10-4) - 4 Athens
4:30 pm Jersey Shore (9-0) - 11 • Shikellamy (4-6) - 1 Jersey Shore
4:30 pm Williamson (5-7) - 6 Wellsboro (6-5) - 9 • Williamson
4:30 pm Troy (5-5) - 11 • Canton (0-11) - 1 Troy
6:00 pm Milton (3-5) - 6 • Lower Dauphin (0-1) - 3 Williamsport Tournament
8:00 pm Williamsport (6-3) - 7 • Montoursville (3-7) - 4 Williamsport Tournament
8:00 pm Mifflinburg (7-4) - 10 • Upper Dauphin (0-1) - 6 Williamsport Tournament
April 28, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Williamsport (6-3) - 5 Mifflinburg (7-4) - 8 • Williamsport Tournament
11:00 am Wyalusing (8-1) - 11 • Williamson (5-7) - 1 Wyalusing
11:00 am Waverly (0-1) - 1 Athens (6-3) - 2 • Waverly
4:30 pm North Schuylkill (4-0) - 7 • Bloomsburg (4-7) - 2 North Schuylkill
4:30 pm Danville (8-1) - 7 • Troy (5-5) - 0 Danville
April 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Addison (0-1) - 4 Northeast Bradford (10-4) - 10 • Addison
May 2, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Cowanesque Valley (6-4) - 10 Northeast Bradford (10-4) - 11 • Cowanesque Valley
May 3, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Williamson (5-7) - 5 Northeast Bradford (10-4) - 10 • Williamson
May 5, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
10:00 am Mountain View (0-1) - 2 Northeast Bradford (10-4) - 12 • Mountain View
 

Week 7

April 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:15 pm Mifflin County (2-0) - 2 • Williamsport (7-4) - 1 Mifflin County
4:30 pm Bucktail (5-8) - 7 Sullivan County (11-3) - 14 • Bucktail
4:30 pm Shikellamy (6-8) - 7 • Greenwood (2-1) - 2 Shikellamy
4:30 pm Millville (6-8) - 0 Bloomsburg (7-7) - 16 • Millville
4:30 pm East Juniata (1-12) - 4 Lewisburg (9-2) - 22 • East Juniata
4:30 pm Cowanesque Valley (7-5) - 2 Towanda (9-4) - 8 • Cowanesque Valley
4:30 pm North Penn-Liberty (7-3) - 11 • Benton (4-12) - 0 North Penn-Liberty
4:30 pm Sayre (2-12) - 2 Troy (6-8) - 25 • Sayre
4:30 pm Shamokin (9-4) - 15 • Line Mountain (3-10) - 3 Shamokin
4:30 pm Montoursville (5-8) - 2 • Central Columbia (6-8) - 1 Montoursville
4:30 pm Lehighton (2-0) - 16 • Lourdes Regional (3-10) - 0 Lehighton
4:30 pm Jersey Shore (12-0) - 14 • Wellsboro (8-6) - 4 Jersey Shore
4:30 pm Muncy (3-9) - 11 • Canton (0-15) - 9 Muncy
4:30 pm Montgomery (5-5) - 0 Warrior Run (12-1) - 15 • Montgomery
4:30 pm Galeton (6-4) - 3 • Cameron County (0-1) - 2 Galeton
5:00 pm Wyalusing (10-2) - 2 • Athens (7-5) - 0 Wyalusing
May 1, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Central Mountain (7-3) - 1 • Midd-West (2-10) - 0 Central Mountain
4:30 pm Troy (6-8) - 3 Bloomsburg (7-7) - 10 • Troy
4:30 pm Loyalsock (9-4) - 7 • South Williamsport (8-3) - 4 Loyalsock
4:30 pm Selinsgrove (5-9) - 8 • Shamokin (9-4) - 6 Selinsgrove
4:30 pm Danville (9-1) - 5 • Montoursville (5-8) - 0 Danville
4:30 pm Millville (6-8) - 4 Benton (4-12) - 6 • Millville
4:30 pm Millersburg (3-0) - 3 • Line Mountain (3-10) - 2 Millersburg
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (9-3) - 15 • Muncy (3-9) - 5 Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Sullivan County (11-3) - 18 • St. John Neumann (4-7) - 8 Sullivan County
4:30 pm Milton (3-6) - 5 Central Columbia (6-8) - 7 • Milton
4:30 pm Mifflinburg (8-5) - 9 • Lewisburg (9-2) - 7 Mifflinburg
4:30 pm Shikellamy (6-8) - 1 Jersey Shore (12-0) - 4 • Shikellamy
4:30 pm Warrior Run (12-1) - 15 • Southern Columbia (2-11) - 0 Warrior Run
4:30 pm Galeton (6-4) - 8 • Port Allegany (1-1) - 4 Galeton
4:30 pm Bucktail (5-8) - 6 Montgomery (5-5) - 7 • Bucktail
May 2, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:00 pm Canton (0-15) - 14 Sayre (2-12) - 21 • Canton
4:00 pm Southern Columbia (2-11) - 6 • Line Mountain (3-10) - 3 Southern Columbia
4:30 pm Williamsport (7-4) - 13 • Shikellamy (6-8) - 3 Williamsport
4:30 pm Newport (3-0) - 10 • East Juniata (1-12) - 7 Newport
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (9-3) - 4 Sullivan County (11-3) - 7 • Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm North Penn-Liberty (7-3) - 0 Wyalusing (10-2) - 7 • North Penn-Liberty
4:30 pm Athens (7-5) - 0 Towanda (9-4) - 6 • Athens
4:30 pm Central Columbia (6-8) - 5 • Warrior Run (12-1) - 3 Central Columbia
4:30 pm Lourdes Regional (3-10) - 11 • Jim Thorpe (0-2) - 1 Lourdes Regional
4:30 pm Troy (6-8) - 4 Wellsboro (8-6) - 9 • Troy
4:30 pm Bucktail (5-8) - 5 • Millville (6-8) - 3 Bucktail
May 3, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Midd-West (2-10) - 3 Shamokin (9-4) - 13 • Midd-West
4:30 pm Selinsgrove (5-9) - 9 Shikellamy (6-8) - 11 • Selinsgrove
4:30 pm Sullivan County (11-3) - 10 • Benton (4-12) - 2 Sullivan County
4:30 pm Canton (0-15) - 1 Cowanesque Valley (7-5) - 11 • Canton
4:30 pm Muncy (3-9) - 6 • St. John Neumann (4-7) - 3 Muncy
4:30 pm Montoursville (5-8) - 7 • Mifflinburg (8-5) - 2 Montoursville
4:30 pm Southern Columbia (2-11) - 0 South Williamsport (8-3) - 10 • Southern Columbia
6:30 pm Newport (3-0) - 12 • Line Mountain (3-10) - 11 Newport
May 4, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm East Juniata (1-12) - 0 Midd-West (2-10) - 14 • East Juniata
4:00 pm Wellsboro (8-6) - 5 • North Penn-Liberty (7-3) - 4 Wellsboro
4:30 pm Benton (4-12) - 0 Bloomsburg (7-7) - 9 • Benton
4:30 pm Athens (7-5) - 8 • Troy (6-8) - 2 Athens
4:30 pm Lourdes Regional (3-10) - 0 Pine Grove (2-0) - 19 • Lourdes Regional
4:30 pm Selinsgrove (5-9) - 4 Jersey Shore (12-0) - 11 • Selinsgrove
4:30 pm Towanda (9-4) - 3 • Wyalusing (10-2) - 2 Towanda
4:30 pm Galeton (6-4) - 0 Smethport (1-0) - 6 • Galeton
4:30 pm Warrior Run (12-1) - 5 • South Williamsport (8-3) - 3 Warrior Run
5:30 pm Midd-West (2-10) - 13 • East Juniata (1-12) - 0 Midd-West
May 5, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Northeast Bradford (11-4) - 3 • Blue Ridge (1-3) - 0 Northeast Bradford
11:00 am St. John Neumann (4-7) - 15 • Sugar Valley Rural Charter School (0-1) - 0 St. John Neumann
11:00 am Lewisburg (9-2) - 6 • Shamokin (9-4) - 5 Lewisburg
2:00 pm Sullivan County (11-3) - 14 • Sayre (2-12) - 7 Sullivan County
4:30 pm Hughesville (5-8) - 9 • Muncy (3-9) - 1 Hughesville
May 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Sayre (2-12) - 4 Williamson (6-7) - 11 • Sayre
 

Week 8

May 7, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Canton (0-17) - 1 Troy (8-9) - 10 • Canton
4:30 pm Punxsutawney (1-0) - 3 • Williamsport (9-5) - 2 Punxsutawney
4:30 pm Wellsboro (11-6) - 6 • Northeast Bradford (13-5) - 2 Wellsboro
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (11-5) - 9 Montgomery (8-6) - 11 • Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Otto-Eldred (1-1) - 1 Galeton (7-6) - 3 • Otto-Eldred
4:30 pm Loyalsock (11-4) - 15 • Southern Columbia (2-14) - 0 Loyalsock
4:30 pm Tamaqua (2-0) - 15 • Lourdes Regional (3-13) - 0 Tamaqua
4:30 pm Susquenita (2-1) - 10 East Juniata (2-12) - 11 • Susquenita
4:30 pm South Williamsport (10-4) - 6 • Bloomsburg (7-9) - 1 South Williamsport
4:30 pm Upper Dauphin (2-1) - 11 • Line Mountain (4-12) - 0 Upper Dauphin
4:30 pm Muncy (6-10) - 1 Sullivan County (13-3) - 15 • Muncy
4:30 pm Danville (11-3) - 8 • Selinsgrove (6-11) - 1 Danville
4:30 pm Athens (8-7) - 3 North Penn-Liberty (10-4) - 4 • Athens
4:30 pm Cowanesque Valley (9-6) - 13 • Williamson (6-9) - 3 Cowanesque Valley
4:30 pm Milton (6-6) - 6 • Lewisburg (12-3) - 0 Milton
May 8, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Line Mountain (4-12) - 1 Upper Dauphin (2-1) - 11 • Line Mountain
4:30 pm St. John Neumann (4-11) - 0 Columbia Montour Vo-Tech (11-5) - 14 • St. John Neumann
4:30 pm Shamokin (10-5) - 6 • Jersey Shore (13-2) - 0 Shamokin
4:30 pm Danville (11-3) - 11 • Central Columbia (7-9) - 1 Danville
4:30 pm Millville (6-10) - 6 Muncy (6-10) - 16 • Millville
4:30 pm Central Mountain (9-3) - 9 • Shikellamy (7-9) - 1 Central Mountain
4:30 pm Hughesville (7-9) - 11 • Southern Columbia (2-14) - 1 Hughesville
4:30 pm Mifflinburg (9-6) - 2 Milton (6-6) - 6 • Mifflinburg
4:30 pm Midd-West (2-12) - 3 Selinsgrove (6-11) - 14 • Midd-West
4:30 pm Galeton (7-6) - 1 North Penn-Liberty (10-4) - 4 • Galeton
4:30 pm Warrior Run (13-2) - 6 Loyalsock (11-4) - 10 • Warrior Run
4:30 pm Sullivan County (13-3) - 12 • Bucktail (7-9) - 8 Sullivan County
4:30 pm Benton (4-13) - 1 Montgomery (8-6) - 5 • Benton
4:30 pm Athens (8-7) - 10 • Cowanesque Valley (9-6) - 6 Athens
4:30 pm Lewisburg (12-3) - 5 • Montoursville (5-10) - 0 Lewisburg
May 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Wyalusing (12-3) - 3 • Troy (8-9) - 1 Wyalusing
4:30 pm Bald Eagle Area (2-0) - 5 • Jersey Shore (13-2) - 1 Bald Eagle Area
4:30 pm Millville (6-10) - 2 Montgomery (8-6) - 9 • Millville
4:30 pm South Williamsport (10-4) - 15 • Sugar Valley Rural Charter School (0-2) - 0 South Williamsport
4:30 pm Northeast Bradford (13-5) - 15 • Canton (0-17) - 3 Northeast Bradford
4:30 pm Warrior Run (13-2) - 8 • Hughesville (7-9) - 3 Warrior Run
4:30 pm Central Mountain (9-3) - 1 • Shamokin (10-5) - 0 Central Mountain
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (11-5) - 6 Bucktail (7-9) - 8 • Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Lourdes Regional (3-13) - 0 Blue Mountain (2-0) - 11 • Lourdes Regional
4:30 pm Muncy (6-10) - 9 • St. John Neumann (4-11) - 4 Muncy
4:30 pm Danville (11-3) - 1 Shikellamy (7-9) - 4 • Danville
4:30 pm Port Allegany (1-2) - 5 Cowanesque Valley (9-6) - 14 • Port Allegany
4:30 pm Towanda (10-6) - 1 North Penn-Liberty (10-4) - 4 • Towanda
4:30 pm Wellsboro (11-6) - 7 • Athens (8-7) - 4 Wellsboro
May 10, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Line Mountain (4-12) - 1 • Tri-Valley (0-1) - 0 Line Mountain
4:30 pm South Williamsport (10-4) - 0 Milton (6-6) - 5 • South Williamsport
4:30 pm Central Columbia (7-9) - 11 • Southern Columbia (2-14) - 0 Central Columbia
4:30 pm Towanda (10-6) - 5 • Williamson (6-9) - 1 Towanda
4:30 pm Hughesville (7-9) - 5 • Midd-West (2-12) - 3 Hughesville
4:30 pm Shamokin (10-5) Williams Valley (0-0) Shamokin
4:30 pm St. John Neumann (4-11) - 0 Bucktail (7-9) - 12 • St. John Neumann
4:30 pm Danville (11-3) - 4 Lewisburg (12-3) - 5 • Danville
4:30 pm Muncy (6-10) - 5 • Montgomery (8-6) - 4 Muncy
May 11, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Wyalusing (12-3) - 5 Berwick (3-1) - 9 • Williamsport Tournament
4:30 pm Jersey Shore (13-2) - 6 • Montoursville (5-10) - 0 Jersey Shore
4:30 pm Cameron County (1-1) - 8 • Galeton (7-6) - 0 Cameron County
4:30 pm Lourdes Regional (3-13) - 0 North Schuylkill (5-0) - 18 • Lourdes Regional
4:30 pm Lewisburg (12-3) - 17 • Bloomsburg (7-9) - 16 Lewisburg
4:30 pm Northeast Bradford (13-5) - 13 • Sayre (2-13) - 2 Northeast Bradford
4:30 pm Troy (8-9) - 2 • North Penn-Liberty (10-4) - 1 Troy
4:30 pm Wellsboro (11-6) - 12 • Towanda (10-6) - 3 Wellsboro
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (11-5) - 12 • St. John Neumann (4-11) - 2 Columbia Montour Vo-Tech
8:00 pm Williamsport (9-5) - 5 • Berwick (3-1) - 3 Williamsport Tournament
May 12, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Troy (8-9) Montoursville (5-10) Troy
11:00 am Warrior Run (13-2) Millville (6-10) Warrior Run
11:00 am Mifflinburg (9-6) - 5 • Selinsgrove (6-11) - 1 Mifflinburg
11:00 am Shikellamy (7-9) Milton (6-6) Shikellamy
 

Week 9

May 11, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Sullivan County (15-4) - 16 • Canton (1-19) - 0 Sullivan County
May 14, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Northeast Bradford (15-6) - 1 North Penn-Liberty (12-5) - 7 • Northeast Bradford
4:30 pm Bucktail (8-9) - 15 • Sugar Valley Rural Charter School (0-5) - 0 Bucktail
4:30 pm Milton (8-6) - 2 • Danville (13-4) - 0 Milton
4:30 pm Lewisburg (14-4) - 1 • Warrior Run (13-3) - 0 Lewisburg
4:30 pm Cowanesque Valley (11-8) - 10 • Port Allegany (1-3) - 4 Cowanesque Valley
4:30 pm Benton (5-13) - 6 • Southern Columbia (2-16) - 5 Benton
4:30 pm Jersey Shore (16-2) - 4 • Towanda (11-8) - 1 Jersey Shore
4:30 pm Sullivan County (15-4) - 7 • Columbia Montour Vo-Tech (11-6) - 2 Sullivan County
4:30 pm Loyalsock (15-4) - 4 • Wellsboro (11-8) - 1 Loyalsock
4:30 pm South Williamsport (11-5) - 16 • Millville (7-12) - 0 South Williamsport
4:30 pm Mifflinburg (10-7) - 15 • Muncy (6-11) - 0 Mifflinburg
4:30 pm Smethport (1-0) Galeton (7-6) Smethport
4:30 pm Shikellamy (7-9) Midd-West (2-12) Shikellamy
4:30 pm East Juniata (2-12) Shamokin (12-5) East Juniata
6:30 pm Central Columbia (8-10) - 8 Bloomsburg (9-10) - 14 • Central Columbia
May 15, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Bucktail (8-9) Galeton (7-6) Bucktail
4:30 pm Line Mountain (4-13) Lewisburg (14-4) Line Mountain
4:30 pm Benton (5-13) Muncy (6-11) Benton
4:30 pm Hughesville (7-11) Columbia Montour Vo-Tech (11-6) Hughesville
4:30 pm Mifflinburg (10-7) Central Columbia (8-10) Mifflinburg
4:30 pm Williamson (6-10) - 5 Canton (1-19) - 7 • Williamson
May 16, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Northeast Bradford (15-6) - 10 • Cowanesque Valley (11-8) - 2 Northeast Bradford
4:30 pm Warrior Run (13-3) Line Mountain (4-13) Warrior Run
4:30 pm Southern Columbia (2-16) Danville (13-4) Southern Columbia
4:30 pm St. John Neumann (4-12) Sugar Valley Rural Charter School (0-5) St. John Neumann
4:30 pm Cowanesque Valley (11-8) - 4 North Penn-Liberty (12-5) - 13 • Cowanesque Valley
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (11-6) Benton (5-13) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Muncy (6-11) South Williamsport (11-5) Muncy
4:30 pm Central Columbia (8-10) Lewisburg (14-4) Central Columbia
4:30 pm Galeton (7-6) Coudersport (1-0) Galeton
May 17, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Shamokin (12-5) - 13 • Lourdes Regional (3-14) - 2 Shamokin
TBA Millville (7-12) - 0 Montgomery (11-6) - 10 • Millville
4:15 pm State College (0-0) Williamsport (9-6) State College
4:30 pm Bucktail (8-9) Cameron County (1-1) Bucktail
4:30 pm Lewisburg (14-4) - 3 Danville (13-4) - 7 • Lewisburg
4:30 pm Sayre (2-16) - 2 Cowanesque Valley (11-8) - 16 • Sayre
4:30 pm Bloomsburg (9-10) - 2 Loyalsock (15-4) - 13 • Bloomsburg
4:30 pm St. John Neumann (4-12) - 1 Northeast Bradford (15-6) - 13 • St. John Neumann
4:30 pm Columbia Montour Vo-Tech (11-6) MMI Prep (0-0) Columbia Montour Vo-Tech
4:30 pm Central Mountain (9-4) - 2 Jersey Shore (16-2) - 3 • Central Mountain
4:30 pm Montoursville (5-11) South Williamsport (11-5) Montoursville
4:30 pm North Penn-Liberty (12-5) - 1 Athens (10-7) - 4 • North Penn-Liberty
4:30 pm Wyalusing (14-3) - 3 • Wellsboro (11-8) - 1 Wyalusing
4:30 pm Galeton (7-6) Oswayo Valley (0-2) Galeton
5:00 pm Towanda (11-8) - 7 • Canton (1-19) - 0 Towanda
May 18, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Athens (10-7) - 13 • Sayre (2-16) - 2 Wyalusing HS
TBA Montgomery (11-6) - 22 • Sugar Valley Rural Charter School (0-5) - 0 Montgomery
4:30 pm Tunkhannock (1-0) - 7 • Towanda (11-8) - 2 Tunkhannock
4:30 pm Montoursville (5-11) - 1 Lewisburg (14-4) - 3 • Montoursville
4:30 pm Hughesville (7-11) - 3 Bloomsburg (9-10) - 10 • Hughesville
4:30 pm Wyalusing (14-3) - 15 • Sayre (2-16) - 1 Wyalusing
4:30 pm Williamsport (9-6) - 2 Jersey Shore (16-2) - 5 • Williamsport
4:30 pm Muncy (6-11) Warrior Run (13-3) Muncy
4:30 pm Central Columbia (8-10) - 9 • Troy (8-10) - 8 Central Columbia
4:30 pm Line Mountain (4-13) - 4 Milton (8-6) - 5 • Line Mountain
4:30 pm Danville (13-4) - 8 • Mifflinburg (10-7) - 7 Danville
5:45 pm Loyalsock (15-4) - 7 • Hughesville (7-11) - 0 Loyalsock
May 19, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
11:00 am South Williamsport (11-5) North Penn-Liberty (12-5) South Williamsport
11:00 am Montgomery (11-6) Hughesville (7-11) Montgomery
12:00 pm Western Wayne (0-0) Shikellamy (7-9) Western Wayne
 

Week 10

May 21, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm Jersey Shore (18-2) - 13 • Shamokin (14-6) - 4 Jersey Shore
4:30 pm Milton (9-8) - 3 Mifflinburg (12-8) - 13 • Milton
May 23, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:30 pm Cowanesque Valley (12-9) - 5 • Galeton (7-7) - 0 Cowanesque Valley
4:30 pm Mifflinburg (12-8) - 10 • Hughesville (7-12) - 0 Mifflinburg
4:30 pm Montgomery (12-7) - 3 • Bucktail (8-10) - 2 Montgomery
4:30 pm Towanda (11-9) - 1 Bloomsburg (10-11) - 3 • Towanda
4:30 pm Shamokin (14-6) - 7 • Shikellamy (7-10) - 0 Shamokin
5:00 pm Wellsboro (12-9) - 5 • Central Columbia (8-11) - 1 Wellsboro
May 24, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 pm North Penn-Liberty (13-5) - 7 • Columbia Montour Vo-Tech (11-7) - 1 North Penn-Liberty
4:30 pm Warrior Run (14-3) - 4 • Bloomsburg (10-11) - 3 Warrior Run
4:30 pm Athens (10-8) - 1 Milton (9-8) - 4 • Athens
4:30 pm Wyalusing (15-3) - 10 • Williamson (6-11) - 0 Moser Complex
4:30 pm Loyalsock (16-4) - 10 • Wellsboro (12-9) - 7 Loyalsock
4:30 pm South Williamsport (12-5) - 7 • Troy (8-11) - 3 Moser Complex
4:30 pm Lewisburg (15-4) - 6 • Mifflinburg (12-8) - 1 Lewisburg
May 25, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
3:00 pm Danville (13-5) - 3 Shamokin (14-6) - 4 • Moser Complex
3:00 pm Northeast Bradford (16-6) - 11 • Montgomery (12-7) - 1 Moser Complex
5:00 pm Jersey Shore (18-2) - 6 • Milton (9-8) - 0 Moser Complex
5:00 pm Sullivan County (16-4) - 5 • Cowanesque Valley (12-9) - 3 Moser Complex
 

Week 11

May 29, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 am Sullivan County (16-4) Northeast Bradford (16-6) Moser Complex
3:00 pm Loyalsock (16-4) Lewisburg (15-4) Moser Complex
5:00 pm Warrior Run (14-3) North Penn-Liberty (13-5) Moser Complex
May 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:30 am Wyalusing (15-3) South Williamsport (12-5) Moser Complex
4:30 pm Jersey Shore (18-2) Shamokin (14-6) Moser Complex