2017 Wrestling Schedule

Week 1

December 8, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Trinity (0-1) - 37 Midd-West (2-1) - 39 • Newport Duals
TBA Camp Hill (0-1) - 30 Midd-West (2-1) - 54 • Newport Duals
TBA Newport (1-0) - 51 • Midd-West (2-1) - 21 Newport Duals
5:00 pm DKI Tournament Canton (0-0) No Team
5:00 pm Bloomsburg (0-0) DKI Tournament Bloomsburg
7:00 pm Benton (0-1) - 30 Lewisburg (1-0) - 43 • Benton
December 9, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Jarvis Tournament Athens (0-0) No Team
TBA St. Marys (0-0) Wellsboro (0-0) St. Marys
TBA Wyalusing (4-1) - 79 • Blue Ridge (0-1) - 0 Gary Woodruff Memorial Duals
9:00 am Bloomsburg (0-0) DKI Tournament Bloomsburg
1:00 pm Columbia Montour Vo-Tech (1-0) - 36 • Loyalsock (0-1) - 22 Columbia Montour Vo-Tech
 

Week 2

December 12, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Montoursville (4-0) - 67 • Canton (1-1) - 10 Montoursville
7:00 pm Shamokin (0-1) - 6 Central Mountain (3-0) - 63 • Shamokin
7:00 pm Muncy (4-0) - 69 • Bloomsburg (0-2) - 11 Muncy
7:00 pm Warrior Run (1-0) - 66 • Hughesville (3-5) - 9 Warrior Run
7:00 pm Wellsboro (0-1) - 18 Athens (1-0) - 57 • Wellsboro
7:00 pm Montgomery (1-0) - 65 • South Williamsport (0-2) - 15 Montgomery
7:00 pm Loyalsock (0-2) - 9 Mifflinburg (3-0) - 60 • Loyalsock
7:00 pm Greater Nanticoke Area (0-1) - 30 Danville (5-2) - 49 • Greater Nanticoke Area
7:00 pm Troy (1-0) - 51 • Williamson (0-6) - 6 Troy
December 13, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Shikellamy (2-0) - 42 • State College (1-1) - 34 Shikellamy
7:00 pm Susquenita (0-1) - 12 Line Mountain (3-0) - 56 • Susquenita
7:00 pm North Penn-Liberty (1-0) - 42 • Northeast Bradford (0-1) - 27 North Penn-Liberty
December 14, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Bloomsburg (0-2) - 12 Southern Columbia (2-0) - 66 • Bloomsburg
7:00 pm Berwick (0-1) - 15 Benton (1-1) - 51 • Berwick
7:00 pm Mount Carmel (1-0) - 67 • Meyers (1-3) - 12 Mount Carmel
7:00 pm Shikellamy (2-0) - 46 • Midd-West (2-2) - 27 Shikellamy
7:00 pm Danville (5-2) - 24 Montoursville (4-0) - 57 • Danville
7:00 pm Milton (0-1) - 36 Lewisburg (2-1) - 40 • Milton
7:00 pm Muncy (4-0) - 81 • Columbia Montour Vo-Tech (2-3) - 0 Muncy
7:00 pm State College (1-1) - 52 • Jersey Shore (2-1) - 26 State College
7:00 pm South Williamsport (0-2) - 19 Central Columbia (1-0) - 60 • South Williamsport
7:00 pm Canton (1-1) - 60 • Sayre (0-2) - 12 Canton
December 15, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Schuylkill Valley (0-1) - 28 Hughesville (3-5) - 30 • The Gauntlet
TBA Pleasant Valley (1-0) - 51 • Hughesville (3-5) - 30 The Gauntlet
TBA Blue Mountain (1-0) - 72 • Hughesville (3-5) - 12 The Gauntlet
TBA Penn Manor (0-0) Selinsgrove (0-0) Penn Manor
TBA William Allen (1-0) - 61 • Hughesville (3-5) - 15 The Gauntlet
TBA Tri-Valley (1-0) - 33 • Hughesville (3-5) - 24 The Gauntlet
2:00 pm King of the Mountain Tournament Line Mountain (3-0) Central Mountain HS
December 16, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Penn Manor (0-0) Selinsgrove (0-0) Penn Manor
TBA Excalibur Tournament Athens (1-0) No Team
TBA Lansing (1-1) - 12 Danville (5-2) - 72 • Dandy Duals
TBA Coudersport (1-2) - 33 Danville (5-2) - 48 • Dandy Duals
TBA Meyers (1-3) - 9 Danville (5-2) - 63 • Dandy Duals
TBA Hanover (1-2) - 30 Danville (5-2) - 54 • Dandy Duals
TBA Towanda (5-0) - 52 • Danville (5-2) - 24 Dandy Duals
TBA Columbia Montour Vo-Tech (2-3) - 48 • Bristol (0-1) - 21 Spartan Duals
TBA Wyoming Seminary College Prep (0-0) Troy (1-0) Wyoming Seminary College Prep
3:30 pm Waverly (1-1) - 57 • Sayre (0-2) - 3 Waverly
December 17, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Xcalibur Tournament Benton (1-1) No Team
12:00 pm Lewisburg (2-1) - 6 Southern Columbia (2-0) - 67 • Lewisburg
 

Week 3

December 18, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Selinsgrove (0-2) - 36 Milton (2-1) - 48 • Selinsgrove
December 19, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Warrior Run (2-1) - 33 Muncy (6-0) - 37 • Warrior Run
7:00 pm Greater Nanticoke Area (1-1) - 54 • Loyalsock (0-4) - 22 Greater Nanticoke Area
7:00 pm Wellsboro (0-3) - 3 North Penn-Liberty (2-0) - 64 • Wellsboro
7:00 pm Upper Dauphin (1-0) - 39 • Line Mountain (3-1) - 34 Upper Dauphin
7:00 pm Troy (1-3) - 13 Wyalusing (6-1) - 62 • Troy
7:00 pm Montgomery (2-1) - 61 • Hughesville (3-7) - 12 Montgomery
7:00 pm Shikellamy (3-0) - 35 • Bellefonte (0-1) - 25 Shikellamy
7:00 pm Danville (6-3) - 28 Central Columbia (3-0) - 42 • Danville
7:00 pm Towanda (7-1) - 78 • Sayre (0-4) - 0 Towanda
December 20, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Bloomsburg (0-4) - 21 Benton (3-1) - 36 • Bloomsburg
7:00 pm Sayre (0-4) - 6 Athens (3-0) - 53 • Sayre
7:00 pm Canton (2-1) - 42 • Troy (1-3) - 36 Canton
7:00 pm Northeast Bradford (1-2) - 48 • Williamson (0-7) - 24 Northeast Bradford
December 21, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:00 pm Williamsport (3-0) - 40 • Altoona (0-1) - 36 Williamsport
7:00 pm Benton (3-1) - 60 • Sugar Valley Rural Charter School (0-1) - 6 Benton
7:00 pm Southern Columbia (3-0) - 69 • Mount Carmel (1-1) - 0 Southern Columbia
7:00 pm Montgomery (2-1) - 5 Muncy (6-0) - 75 • Montgomery
7:00 pm Mifflinburg (4-1) - 26 Milton (2-1) - 50 • Mifflinburg
7:00 pm Sullivan County (1-0) - 54 • Wellsboro (0-3) - 9 Sullivan County
7:00 pm Lewisburg (2-2) - 30 Montoursville (5-0) - 44 • Lewisburg
7:00 pm Jersey Shore (3-2) - 36 • Shamokin (0-2) - 22 Jersey Shore
7:00 pm Tunkhannock (1-0) - 39 • Towanda (7-1) - 30 Tunkhannock
7:00 pm Warrior Run (2-1) - 79 • South Williamsport (0-3) - -1 Warrior Run
7:00 pm Loyalsock (0-4) - 12 Danville (6-3) - 71 • Loyalsock
7:00 pm Central Mountain (4-1) - 68 • Selinsgrove (0-2) - 6 Central Mountain
7:00 pm Central Columbia (3-0) - 63 • Bloomsburg (0-4) - 12 Central Columbia
December 22, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Athens (3-0) - 50 • Troy (1-3) - 12 Athens
7:00 pm Wyalusing (6-1) - 61 • Northeast Bradford (1-2) - 6 Wyalusing
December 23, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
1:00 pm Mifflinburg (4-1) - 37 • Jersey Shore (3-2) - 21 Mifflinburg
1:00 pm Towanda (7-1) - 67 • Hughesville (3-7) - 6 Towanda
 

Week 4

December 27, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Tunkhannock Kiwanis Tournament Canton (2-1) No Team
TBA Tunkhannock (1-0) Troy (1-3) Tunkhannock
December 28, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Manheim Central (0-1) - 0 Shikellamy (5-0) - 100 • Manheim Central
9:00 am Jim Thorpe Holiday Tournament Bloomsburg (0-4) No Team
9:00 am Tunkhannock (1-0) Northeast Bradford (1-2) Tunkhannock
December 29, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Central Columbia (5-3) - 78 • Sugar Valley Rural Charter School (0-5) - 3 Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Powerade Tournament Benton (3-1) No Team
TBA Penn Cambria (2-2) - 32 Mount Carmel (5-2) - 42 • Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Tulpehocken (0-3) - 9 Mount Carmel (5-2) - 66 • Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Muncy (11-0) - 54 • Mount Carmel (5-2) - 18 Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Mifflinburg (6-4) - 45 • North Penn-Liberty (3-4) - 27 Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Trinity (3-2) - 38 • North Penn-Liberty (3-4) - 28 Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Sugar Valley Rural Charter School (0-5) - 6 North Penn-Liberty (3-4) - 60 • Bob Rohm Memorial Tournament
TBA Hamburg (3-1) - 51 • North Penn-Liberty (3-4) - 27 Bob Rohm Memorial Tournament
9:00 am Jim Thorpe (0-0) Shamokin (0-2) Jim Thorpe
9:00 am Tunkhannock (1-0) Northeast Bradford (1-2) Tunkhannock
11:00 am Conestoga Valley (0-0) Jersey Shore (3-2) Conestoga Valley
December 30, 2017
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Powerade Tournament Benton (3-1) No Team
11:00 am Conestoga Valley (0-0) Jersey Shore (3-2) Conestoga Valley
 

Week 5

January 2, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Shamokin (1-3) - 25 Central Columbia (8-7) - 43 • Shamokin
January 3, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Warrior Run (3-1) - 57 • Benton (3-3) - 16 Warrior Run
7:00 pm Halifax (0-2) - 12 Line Mountain (9-1) - 58 • Halifax
January 4, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm South Williamsport (1-4) - 6 Mount Carmel (8-4) - 78 • South Williamsport
7:00 pm Montoursville (9-0) - 45 • Mifflinburg (9-7) - 18 Montoursville
7:00 pm Bloomsburg (1-9) - 37 • Hughesville (5-11) - 30 Bloomsburg
7:00 pm Benton (3-3) - 27 Montgomery (4-5) - 41 • Benton
7:00 pm Lewisburg (6-4) - 29 Danville (11-4) - 43 • Lewisburg
7:00 pm Athens (4-1) - 35 Canton (3-1) - 38 • Athens
7:00 pm Milton (6-3) - 72 • Loyalsock (1-5) - 12 Milton
7:00 pm Sayre (0-5) - 22 Wellsboro (1-3) - 36 • Sayre
7:00 pm Troy (1-4) - 18 North Penn-Liberty (4-4) - 50 • Troy
7:00 pm Southern Columbia (9-0) - 62 • Central Columbia (8-7) - 12 Southern Columbia
7:00 pm Williamsport (3-1) - 27 Selinsgrove (1-2) - 45 • Williamsport
7:00 pm Central Mountain (5-1) - 64 • Jersey Shore (3-3) - 11 Central Mountain
January 5, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
4:00 pm Tool City Tournament Williamsport (3-1) No Team
January 6, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Hughesville (5-11) - 48 • Tulpehocken (0-5) - 18 Juniata Duals
TBA Line Mountain (9-1) - 57 • Bloomsburg (1-9) - 15 Line Mountain Duals
TBA Juniata (1-0) - 57 • Hughesville (5-11) - 21 Juniata Duals
TBA Mifflinburg (9-7) - 50 • Bloomsburg (1-9) - 13 Line Mountain Duals
TBA Pine Grove (0-1) - 27 Midd-West (6-2) - 45 • Anthracite Duals
TBA Danville (11-4) - 69 • Tulpehocken (0-5) - 12 Juniata Duals
TBA Tri-Valley (1-2) - 24 Midd-West (6-2) - 60 • Anthracite Duals
TBA Bishop McCort (0-1) - 35 Danville (11-4) - 47 • Juniata Duals
TBA Milton (6-3) - 28 Midd-West (6-2) - 48 • Anthracite Duals
TBA Lehighton (0-2) - 22 Midd-West (6-2) - 57 • Anthracite Duals
TBA Towanda (8-4) - 33 Central Columbia (8-7) - 41 • Flynn Enery and Propane Duals
TBA South Williamsport Tournament - 0 Sullivan County (2-0) - 154.5 • South Williamsport HS
TBA Central Columbia (8-7) - 48 • Northeast Bradford (1-7) - 24 Flynn Enery and Propane Duals
TBA Wyalusing (8-3) - 25 High Point Regional (1-0) - 44 • Zephyr Duals
TBA Western Wayne (2-1) - 42 • Central Columbia (8-7) - 33 Flynn Enery and Propane Duals
TBA Montoursville (9-0) - 48 • Central Columbia (8-7) - 25 Flynn Enery and Propane Duals
TBA Southern Columbia (9-0) - 47 • Blue Mountain (2-1) - 13 SoCo Scuffle
TBA Lewisburg (6-4) - 69 • Keystone (0-1) - 9 Coudersport Duals
TBA West Scranton (2-0) - 41 • Central Columbia (8-7) - 39 Flynn Enery and Propane Duals
TBA Penn Manor (1-0) - 37 • Shikellamy (8-2) - 35 Anthracite Duals
TBA Mercer (1-0) - 39 • Lewisburg (6-4) - 33 Coudersport Duals
TBA St. Joseph (NJ) (2-0) - 46 • Shikellamy (8-2) - 27 Anthracite Duals
TBA Oswayo Valley (0-1) - 12 Lewisburg (6-4) - 66 • Coudersport Duals
TBA Shikellamy (8-2) - 61 • Halifax (0-2) - 9 Anthracite Duals
TBA Youngsville (0-1) - 21 Lewisburg (6-4) - 60 • Coudersport Duals
TBA Coudersport (1-3) - 25 Lewisburg (6-4) - 32 • Coudersport Duals
TBA Mount Union (2-2) - 66 • Bloomsburg (1-9) - 15 Line Mountain Duals
TBA Northeast Bradford (1-7) - 27 Port Allegany (2-0) - 39 • Flynn Enery and Propane Duals
TBA North Star (4-1) - 63 • Bloomsburg (1-9) - 15 Line Mountain Duals
TBA Muncy (14-1) - 22 Bethlehem-Liberty (1-0) - 42 • Zephyr Duals
TBA Susquenita (1-2) - 42 • Hughesville (5-11) - 24 Juniata Duals
TBA Montgomery (4-5) - 42 • Bloomsburg (1-9) - 29 Line Mountain Duals
TBA Mount Carmel (8-4) - 33 Chambersburg Area (1-1) - 34 • SoCo Scuffle
January 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm North Penn-Liberty (4-4) Canton (3-1) North Penn-Liberty
 

Week 6

January 9, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Wyalusing (10-3) - 51 • Athens (4-2) - 17 Wyalusing
7:00 pm Juniata (1-2) - 31 Mifflinburg (10-7) - 43 • Juniata
7:00 pm Montgomery (6-5) - 55 • Sullivan County (2-1) - 24 Montgomery
7:00 pm Central Mountain (6-1) - 46 • Midd-West (6-3) - 24 Central Mountain
7:00 pm Wellsboro (1-4) - 6 Northeast Bradford (3-7) - 60 • Wellsboro
7:00 pm Hughesville (5-12) - 12 Jersey Shore (4-3) - 58 • Hughesville
7:00 pm Southern Columbia (11-0) - 65 • Selinsgrove (1-3) - 3 Southern Columbia
7:00 pm Mount Carmel (9-4) - 54 • Shamokin (2-4) - 17 Mount Carmel
7:00 pm Williamsport (4-2) - 42 • Danville (11-5) - 33 Williamsport
7:00 pm Warrior Run (3-3) - 29 Montoursville (11-0) - 47 • Warrior Run
January 10, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Athens (4-2) Williamson (0-7) Athens
7:00 pm Sayre (0-6) - 0 Wyalusing (10-3) - 84 • Sayre
7:00 pm Central Columbia (8-8) - 21 Muncy (15-1) - 48 • Central Columbia
January 11, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Northeast Bradford (3-7) - 43 • Canton (3-2) - 24 Northeast Bradford
7:00 pm Montgomery (6-5) Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Montgomery
7:00 pm Columbia Montour Vo-Tech (2-5) - 20 Benton (4-3) - 46 • Columbia Montour Vo-Tech
7:00 pm Montoursville (11-0) - 50 • Milton (6-4) - 24 Montoursville
7:00 pm Muncy (15-1) Sullivan County (2-1) Muncy
7:00 pm Line Mountain (13-2) - 60 • Juniata (1-2) - 24 Line Mountain
7:00 pm Troy (1-4) Towanda (8-4) Troy
7:00 pm Loyalsock (1-5) Lewisburg (6-5) Loyalsock
7:00 pm Southern Columbia (11-0) - 64 • Warrior Run (3-3) - 3 Southern Columbia
7:00 pm Selinsgrove (1-3) Jersey Shore (4-3) Selinsgrove
7:00 pm Shikellamy (9-2) - 38 • Williamsport (4-2) - 26 Shikellamy
7:00 pm Hughesville (5-12) South Williamsport (1-4) Hughesville
January 12, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Mike Watson Invitational Danville (11-5) Watkins Glen HS
January 13, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Lackawanna Trail (0-1) Montgomery (6-5) Lackawanna Trail
TBA Line Mountain (13-2) - 55 • Lewisburg (6-5) - 13 Line Mountain Duals 2
TBA Mike Watson Invitational Danville (11-5) Watkins Glen HS
9:00 am Northern Lebanon (0-0) Midd-West (6-3) Northern Lebanon
6:00 pm Shamokin (2-4) - 45 • Sugar Valley Rural Charter School (1-6) - 24 Shamokin
 

Week 7

January 15, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Jersey Shore (4-4) - 9 Muncy (16-1) - 69 • Jersey Shore
7:00 pm Northeast Bradford (5-7) - 42 • Blue Ridge (0-2) - 15 Northeast Bradford
January 16, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Montoursville (12-0) Williamsport (4-2) Montoursville
7:00 pm Warrior Run (4-3) Milton (7-4) Warrior Run
7:00 pm Selinsgrove (2-3) Mifflinburg (11-7) Selinsgrove
January 17, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Athens (5-2) - 40 • Towanda (8-6) - 35 Athens
7:00 pm Mount Carmel (11-4) - 61 • North Schuylkill (0-1) - 18 Mount Carmel
January 18, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Montoursville (12-0) - 64 • Loyalsock (1-6) - 3 Montoursville
7:00 pm Line Mountain (13-3) - 30 Newport (2-0) - 41 • Line Mountain
7:00 pm Sullivan County (2-2) - 16 Benton (5-3) - 40 • Sullivan County
7:00 pm Wyoming Valley West (0-0) Williamsport (4-2) Wyoming Valley West
7:00 pm Sayre (0-8) - 6 North Penn-Liberty (5-5) - 56 • Sayre
7:00 pm Troy (1-4) Wellsboro (1-4) Troy
7:00 pm Mifflinburg (11-7) - 44 • Lewisburg (6-6) - 28 Mifflinburg
7:00 pm Shikellamy (9-3) - 16 Central Mountain (7-1) - 43 • Shikellamy
7:00 pm Selinsgrove (2-3) - 50 • Shamokin (2-5) - 21 Selinsgrove
7:00 pm Southern Columbia (12-0) - 79 • Hughesville (5-13) - 0 Southern Columbia
7:00 pm Williamson (1-7) - 48 • Sayre (0-8) - 18 Williamson
7:00 pm Milton (7-4) - 42 • Danville (11-6) - 26 Milton
7:00 pm Towanda (8-6) - 30 Northeast Bradford (5-7) - 34 • Towanda
7:00 pm Central Columbia (8-9) - 21 Warrior Run (4-3) - 43 • Central Columbia
7:00 pm Canton (3-3) - 6 Wyalusing (11-3) - 72 • Canton
7:00 pm Mount Carmel (11-4) - 52 • Bloomsburg (1-10) - 22 Mount Carmel
January 19, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA New Oxford (0-0) Line Mountain (13-3) New Oxford
TBA New Oxford Tournament Canton (3-3) No Team
January 20, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA New Oxford (0-0) Line Mountain (13-3) New Oxford
TBA Williamson (1-7) Wellsboro (1-4) Williamson
TBA New Oxford Tournament Canton (3-3) No Team
8:00 am Clearfield (0-0) Benton (5-3) Clearfield
3:00 pm Shamokin (2-5) Shikellamy (9-3) Shamokin
6:00 pm Wyalusing (11-3) Towanda (8-6) Wyalusing
7:00 pm Athens (5-2) North Penn-Liberty (5-5) Athens
7:00 pm Lewisburg (6-6) Warrior Run (4-3) Lewisburg
7:00 pm Hughesville (5-13) Muncy (16-1) Hughesville
 

Week 8

January 22, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
2:00 pm Northeast Bradford (5-7) Troy (1-4) Northeast Bradford
7:00 pm Mount Carmel (11-4) Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Mount Carmel
January 23, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
6:00 pm Williamson (1-7) Wyalusing (11-3) Wellsboro HS
7:00 pm Shikellamy (9-3) Line Mountain (13-3) Shikellamy
7:00 pm Northeast Bradford (5-7) Athens (5-2) Northeast Bradford
7:00 pm Shamokin (2-5) North Schuylkill (0-1) Shamokin
7:00 pm Williamsport (4-2) Jersey Shore (4-4) Williamsport
7:00 pm North Penn-Liberty (5-5) Sullivan County (2-2) North Penn-Liberty
7:00 pm Wellsboro (1-4) Williamson (1-7) Wellsboro
7:00 pm Muncy (16-1) Southern Columbia (12-0) Muncy
7:00 pm Canton (3-3) Towanda (8-6) Canton
7:00 pm Warrior Run (4-3) Mifflinburg (11-7) Warrior Run
7:00 pm Bloomsburg (1-10) Selinsgrove (2-3) Bloomsburg
7:00 pm Loyalsock (1-6) Montgomery (6-5) Loyalsock
7:00 pm Benton (5-3) Hughesville (5-13) Benton
January 24, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Wyalusing (11-3) North Penn-Liberty (5-5) Wyalusing
7:00 pm Sayre (0-8) Troy (1-4) Sayre
7:00 pm Mahanoy Area (0-0) Columbia Montour Vo-Tech (2-5) Mahanoy Area
7:00 pm Montgomery (6-5) Central Columbia (8-9) Montgomery
7:00 pm Tri-Valley (1-2) Line Mountain (13-3) Tri-Valley
January 25, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm South Williamsport (1-4) Southern Columbia (12-0) South Williamsport
7:00 pm Shikellamy (9-3) Selinsgrove (2-3) Shikellamy
7:00 pm Hughesville (5-13) Montoursville (12-0) Hughesville
7:00 pm Sullivan County (2-2) Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Sullivan County
7:00 pm Wellsboro (1-4) Canton (3-3) Wellsboro
7:00 pm Northeast Bradford (5-7) Sayre (0-8) Northeast Bradford
7:00 pm Milton (7-4) Central Columbia (8-9) Milton
7:00 pm Warrior Run (4-3) Bloomsburg (1-10) Warrior Run
7:00 pm Midd-West (6-3) Shamokin (2-5) Midd-West
7:00 pm Muncy (16-1) Benton (5-3) Muncy
7:00 pm Williamsport (4-2) Central Mountain (7-1) Williamsport
January 26, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Bedford Tournament Athens (5-2) No Team
TBA Panther Valley (0-0) Montgomery (6-5) Panther Valley
7:00 pm Canton (3-3) Williamson (1-7) Canton
January 27, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Panther Valley (0-0) Montgomery (6-5) Panther Valley
9:00 am Northeast Bradford Duals Sullivan County (2-2) No Team
9:00 am Northeast Bradford (5-7) Northeast Bradford Duals Northeast Bradford
4:00 pm Lewisburg (6-6) Central Columbia (8-9) Lewisburg
6:00 pm Hughesville (5-13) Central Columbia (8-9) Hughesville
7:00 pm Benton (5-3) Wyalusing (11-3) Benton
January 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Sullivan County (2-2) Sayre (0-8) Sullivan County
 

Week 9

January 29, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Southern Columbia (12-0) Benton (5-3) Southern Columbia
January 30, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Selinsgrove (2-3) Loyalsock (1-6) Selinsgrove
7:00 pm Shamokin (2-5) Mahanoy Area (0-0) Shamokin
February 1, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Milton (7-4) Shamokin (2-5) Milton
7:00 pm Columbia Montour Vo-Tech (2-5) Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Columbia Montour Vo-Tech
7:00 pm Sullivan County (2-2) Loyalsock (1-6) Sullivan County
February 2, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Berwick (0-1) Mount Carmel (11-4) Berwick
February 3, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Rally in the Valley Midd-West (6-3) N/A
TBA Milton (7-4) Warrior Run (4-3) Milton
7:00 pm Troy (1-4) Sullivan County (2-2) Troy
 

Week 10

February 6, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Bloomsburg (1-10) Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Bloomsburg
7:00 pm Benton (5-3) Montoursville (12-0) Benton
7:00 pm Berwick (0-1) Shamokin (2-5) Berwick
7:00 pm Montgomery (6-5) Warrior Run (4-3) Montgomery
7:00 pm Midd-West (6-3) Williamsport (4-2) Midd-West
7:00 pm Lewisburg (6-6) Selinsgrove (2-3) Lewisburg
7:00 pm Danville (11-6) Meyers (1-3) Danville
7:00 pm Central Columbia (8-9) Loyalsock (1-6) Central Columbia
February 7, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Towanda (8-6) Wellsboro (1-4) Towanda
February 8, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
5:30 pm Sugar Valley Rural Charter School (1-6) Wellsboro (1-4) Williamson HS
5:30 pm Williamson (1-7) Wellsboro (1-4) Williamson
7:00 pm Bloomsburg (1-10) South Williamsport (1-4) Bloomsburg
7:00 pm Shamokin (2-5) Williamsport (4-2) Shamokin
7:00 pm Mount Carmel (11-4) Warrior Run (4-3) Mount Carmel
7:00 pm Selinsgrove (2-3) Midd-West (6-3) Selinsgrove
7:00 pm Jersey Shore (4-4) Shikellamy (9-3) Jersey Shore
7:00 pm Danville (11-6) Mifflinburg (11-7) Danville
February 10, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
TBA Mifflinburg (11-7) Shikellamy (9-3) Mifflinburg
 

Week 11

February 13, 2018
TIMEHOMEAWAYLOCATION
7:00 pm Milton (7-4) Shikellamy (9-3) Milton